Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor F1 > Newsy F1

Managerowie - co sądzą o nich ich podwładni

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Newsy F1 Newsy F1

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 09-08-2010, 18:18   Post #1 (permalink)
Awatar Dalmatynczyk

Managerowie - co sądzą o nich ich podwładni

W F1 nastały wakacje, a ty samym większość sezonu za nami. Nie obyło się bez sensacji, oraz sporów o kwestie techniczne z FiA. 12 zespołów pracowało na najwyższych obrotach, a teraz odpoczywają na zasłużonych wakacjach. Managarowie wykonują tytaniczną pracę, ale jak wygląda to z innej perspektywy? O to zapytamy najbliższe im osoby, czyli kierowców.

Mercedes GP – Janusz "Jahu" Szulborski - od paru dni były manager

Piotr „Karaś” Karasiewicz

Wasz szef to typ wybuchowego i upartego człowieka, współpraca z nim jest bardzo trudna. Jak to wygląda z twojej strony. Stara Ci się pomóc, czy tylko patrzy na wyniki zespołu?

- Naprawdę Nie zauważyłem. Raczej jest cichy, skromny... a jeżeli pójdzie coś nie tak, to zagryza zęby i zawsze mówi że następnym razem pójdzie lepiej Informuje dość szczegółowo o postępach technicznych zespołu jak i innych aspektach. Oby więcej takich było w naszej lidze

W pewnym momencie Wasz zespół stanął na krawędzi bankructwa, lecz wiedziało o tym do teraz bardzo wąskie grono osób. Czy Jahu dzieli się z Tobą informacjami na temat finansów i przyszłości zespołu?

- Odpowiem w stylu Mikki Hakkinena. Tak.

Mówi się, że stosunki między tobą, a Splottem są napięte. Co może przełamać tą niewidzialną barierę miedzy wami?

- To bzdury wyssane z palca. Splott jest bardzo dobrym i w sumie najszybszym teammatem z jakim miałem przyjemność jeździć i obaj sie nawzajem motywujemy do szybszej jazdy. A niewidzialna bariera może być jedynie Internet, bo innej nie widzę

STR - Ferrari - Maciej "dracon" Mielczarek

Artur „Teliss” Kazimierski

Dracon to osoba angażująca się w wiele lig nie tylko F1, czy to nie powoduje że ma dla Ciebie mało czasu, co może się odbijać na wynikach jak i rozwoju bolidu.

- Nie, nic takiego nie występuje.

Nie jest tajemnicą, że twój szef miał parę zatargów z FiA, a najchętniej zmieniłby sposób jej zarządzania jak również jego członków. Myślisz, że może się to nie korzystanie odbić na ocenie waszych „wybryków” na torze?

- To nie FIA ocenia tylko sędziowie.

Niedawno zaprezentowałeś z swoim kolegą z teamu pokaz, jak nie należy jeździć, czy spotkały Was za to jakieś konsekwencje?

- Nie wiem o jaką sytuację ci dokładnie chodzi. Ogólnie można powiedzieć, że nikt nie jest nieomylny i popełnia błędy.

Jak według ciebie dracon radzi sobie z zarządzaniem zespołu? Może masz jakieś pomysły co jeszcze mógłby poprawić?

- Radzi sobie bardzo dobrze. Nie widzę obszarów do poprawy.

Virgin - Cosworth - Michał "majeklth" Mroczek

Piotr „Rubik” Lebioda

Majeklth jest raczkującym managerem z duża ilością szczęścia, przed sezonem wielokrotnie mówił o obawach, związku z tak odpowiedzialnym stanowiskiem. Nie jest też tajemnicą, że często konsultuje się z innymi osobami z F1 by podjąć kluczowe decyzje. Czy według Ciebie tak powinien wyglądać prawdziwy szef zespołu?

- Moim zdaniem Majek jest znakomitym szefem zespołu. Zawsze trzyma rękę na pulsie i zawsze mogę zaczerpnąć u niego informacji dotyczących spraw ligowych, przez co mogę skupić się tylko na jeździe. Bardzo to sobie cenię. Tak według mnie powinien wyglądać prawdziwy szef zespołu, a jestem przekonany że ciągle będzie lepiej i lepiej. Jesteśmy nowym zespołem i w zasadzie oprócz Kawy, który w przeszłości miał już doświadczenia z F1, uczymy się tej serii, specyfiki pracy w niej.

Mówi się, że tylko dzięki tobie oraz twojemu koledze z zespołu, Virigin szybko się rozwinęło, a obecnie stanowi poważnego rywala w środku stawki. Myślisz, że z innym managerem też byłoby to możliwe?

- Trudno powiedzieć. Nie miałem jeszcze okazji ścigać się z innym managerem, więc tak naprawdę nie mam porównania. Ale jednak mogę zaryzykować stwierdzenie, że bez Majka byłoby to dużo trudniejsze.

Krążą plotki o tajemniczym pakcie pomiędzy waszym szefem, a FiA. Według naszych informacji wasze bolidy są lżejsze niż powinny, a mimo to przymyka się na to oko. Czy wiesz coś na ten temat?

- Nic nie wiem, nic nie widziałem. Chyba.

Jakie trzy cechy przypisałbyś majeklthowi?

- Hmmm… Wyrozumiałość, odwaga (zatrudnienie mnie jako kierowcy wyścigowego musiało wymagało jej sporo ) i umiejętność ogarnięcia zespołu wyścigowego.

Jak widać, kierowcy są bez krytyczni dla swoich managerów. Choć może to tylko „dobra mina do złej gry”? Tego się nie dowiemy.

A już nie długo poruszymy temat organizacji F1. Czy czasem za zamkniętymi drzwiami nie toczą się losy ligi. O tym dowiecie się tylko u nas
Dalmatynczyk jest offline  

Ostatnio edytowane przez McLaren : 09-08-2010 - 18:41
Rating: 1 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 00:15   Post #2 (permalink)
NAD
Awatar NAD

Same bzdury wyssane z palca.
NAD jest offline  
And I have to drive this shit?

I love Sebastian Vettel

Rating: 54693 | Skill: 5.95 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 10:53   Post #3 (permalink)
Awatar Jakusa

Teliss, chodziło pewno o Hocky
Jakusa jest offline  

Rating: 48461 | Skill: 7.74 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 11:00   Post #4 (permalink)
Awatar dodgers

Cytat:
Piotr „Rubik” Lebioda
ROTFL synchroniczny
dodgers jest offline  
Liczę sanki...

Rating: 33693 | Skill: 4.55 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Fanatec Clubsport Pedals | Act Labs | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 11:09   Post #5 (permalink)
Awatar Larus

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Larus
LOL Dobre

A no i dzięki za artykuł Dalmat, ściemniają jak nic, ale poczytać zawsze miło
Larus jest offline  
Rating: 131232 | Skill: 9.46 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 11:27   Post #6 (permalink)
Awatar szostol

dodgers, dobrze że zwróciłeś uwagę bo nam umknęło

Ładnie dalmat, 2 błędy w nazwie jednego użytkownika Artykuł fajny, czy ściemniają czy nie, ale trochę za krótki.
szostol jest offline  
Rating: 15411 | Skill: 5.75 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 14:57   Post #7 (permalink)
Awatar Jahu

Cytat:
Janusz "Jahu" Szulborski - od paru dni były manager
Jest to nie do końca prawda, oficjalnie pozostaję na stanowisku do końca sierpnia.
Cytat:
W pewnym momencie Wasz zespół stanął na krawędzi bankructwa, lecz wiedziało o tym do teraz bardzo wąskie grono osób.
To musiało być bardzo wąskie grono osób, bo nawet ja nie wiedziałem.
Cytat:
Mówi się, że stosunki między tobą, a Splottem są napięte. Co może przełamać tą niewidzialną barierę miedzy wami?

- To bzdury wyssane z palca.
Stosunki są jednak trochę napięte, mimo że tego nie widać na pierwszy rzut oka i że formalnie wszystko jest OK, ale to wynika z tego, że moi kierowcy są zarówno teammate'ami jak i rywalami w walce o tytuł. Niestety nic się na to nie poradzi, bo żaden nie odpuści do końca. Plus tego jest taki, że mnie nikt nie oskarży o TO w zespole

A pomysł na artykuł bardzo dobry, niestety strasznie krótki i mało treściwy.
Jahu jest offline  

Rating: 20212 | Skill: 4.33 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 15:55   Post #8 (permalink)
Awatar Teliss

Cytat: Napisał Jakusa Zobacz post
Teliss, chodziło pewno o Hocky

Ale on to ponad miesiąc temu zadawał mi te pytania
Teliss jest offline  

Rating: 79880 | Skill: 6.54 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2010, 17:52   Post #9 (permalink)
Administrator F1
Awatar dracon

Raczej o wasze epickie 'robienie sobie nawzajem miejsca' na Istambule
dracon jest offline  
"To finish first, first you have to finish" - Juan Manuel Fangio

YouTube - orangeDracon

Rating: 101690 | Skill: 4.37 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2010, 17:24   Post #10 (permalink)
Awatar Dalmatynczyk

Tak chodziło o Istambuł A artykuł miał być dłuższy (więcej kierowców) ale potem było zamieszanie w lidze i artykuł trochę poleżał, a teraz go wrzuciłem tak dla rozluźnienia atmosfery w lidze .
Dalmatynczyk jest offline  
Rating: 1 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
ich, managerowie, nich, podwładni, sądzą

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania