Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
stare 28-09-2017, 10:27   Post #1 (permalink)
Awatar Rafix095

Shifter z pada do DFGT

Cześć, chciałem zrobić HShifter z pada do mojej DFGT (coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=iv8rXj7JT7c&t=176s), głównie do Project Cars 2 i Forzy 7. Kupiłem najtańszego pada za 15zł zainstalowałem Xpadder'a ustawiłem wszystko jak na filmiku wyżej i niby działa ale po uruchomieniu gry np. project cars 2 nic się nie dzieje, na klawiaturze mogę zmieniać biegi ale na padzie już nie. Próbowałem szczęścia w innych grach np. Dirt 4 ale tam po wciśnięciu jakiegokolwiek przycisku na klawiaturze od razu jakby odcina mi kierownicę.

Czy jest w ogóle taka możliwość, żeby taki Hshifter współpracował z tymi grami? Głównie zależało mi na Forzie 7, która wychodzi niedługo na PC, ale tam już w ogóle można wybrać tylko albo klawiaturę albo kierownicę więc chyba odpada (przynajmniej tak jest w wersji demo). Dodatkowo mam starą Logitech Formula Vibration i chciałem użyć jej pedałów jako sprzęgła... ale czy to w ogóle możliwe? Czy da się może jakimś emulatorem przypisać klawisze od DFGT tak jak w Xpadderze tylko zamiast klawiatury np. klawisz z pada odczytywany byłby jako przycisk z kierownicy?
Rafix095 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
dfgt, pada, shifter

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania