Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Real Racing > Karting

Tory kartingowe

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Karting Wszystko o wspólnych wypadach na karty

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 19-09-2006, 23:34   Post #21 (permalink)
Awatar RotheR

Cytat: Napisał [shadow] Zobacz post
Na początek proponuję Daytonę. Jeśli sobota, to ja tylko do 15:00 mogę się umówić najpóźniej.
Mi pasuje dla mnie tez im wczesniej tym lepiej.
A co do czepkow, to Daytona jest chyba jedynym torem gdzie jest wprowadzone cos co powinno byc wszedzie. Czas kupic kominiarke i swoj kask
RotheR jest offline  
Rating: 76 | Skill: 0.20 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 02:54   Post #22 (permalink)
SiD
Awatar SiD

Mbono to moze sie razem wybierzemy Niedawno bylem na streatham i tam tez fajny tor jest 30/h
SiD jest offline  

Rating: 12928 | Skill: 2.62 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 07:48   Post #23 (permalink)
Awatar [shadow]

Cytat: Napisał RotheR Zobacz post
Czas kupic kominiarke i swoj kask
Na Daytona widziałem gościa "wymiatacza" przyszedł własnie z własną kominiarką i rękawiczkami Sparco. Swoją drogą na Wawrzynca to ja następnym razem chyba wezmę rękawiczki rowerowe... Bo na Daytonę nie ma takiej potrzeby - kręci się kierownicą znacznie mniej.
[shadow] jest offline  
Coś być musi do cholery za zakrętem... < KEEP ON RACING >

Rating: -3503 | Skill: -5.35 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 08:21   Post #24 (permalink)
Awatar RotheR

Cytat: Napisał [shadow] Zobacz post
Na Daytona widziałem gościa "wymiatacza" przyszedł własnie z własną kominiarką i rękawiczkami Sparco. Swoją drogą na Wawrzynca to ja następnym razem chyba wezmę rękawiczki rowerowe... Bo na Daytonę nie ma takiej potrzeby - kręci się kierownicą znacznie mniej.
Jednak przy dluzszej jezdzie warto miec cos na dloniach slizgajaca sie kierownica to nic przyjemnego.
Na poczatku patrzylem troche z przymruzeniem oka na takich "wyjadaczy" w kombinezonach ktorzy nic nie potrafili sensownego wykrecic, ale jezeli komus sie to podoba, ma z tego przyjemnosc i go stac to... jego sprawa
RotheR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 08:51   Post #25 (permalink)
Awatar [shadow]

Cytat: Napisał RotheR Zobacz post
Jednak przy dluzszej jezdzie warto miec cos na dloniach slizgajaca sie kierownica to nic przyjemnego.
Zwykle kierownice w gokartach trzyma się "standardowo", czyli za dziesięć trzecia, dodatkowo kierownice mają "poprzeczki" dopasowane, więc raczej rąk się nie przekłada - nie powinny się ślizgać. Za to można dostać odcisków od mocnego trzymania tejże kiery.

Ja też potrafię zrozumieć takie osoby, co to przychodzą z rękawiczkami sparco czy wręcz w całych kombinezonach. W końcu sam wydałem trochę kasy na PCta i kierownicę do niego, żeby śmigać w GTR2. Ale to taki off-topic na marginesie.
[shadow] jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 17:35   Post #26 (permalink)
Awatar Gofer

Ale prosze powoli i spokojnie . Ja mam zamiar pojechac tam raz (jeden). W koncu musze smignac 70 km, wiec chcialbym pojezdzic na najlepszym torze, w najwiekszej mozliwej grupie, przynajmniej 1h (i jeszcze autko na radio sw. Mikolaju ). Perspektywa wydania za ta przyjemnosc ponad 100 zł tez troche mnie przeraza , wiec wolalbym raz a konkretnie, zeby potem wspominac miesiacami.

Musze zadzwonic na jakis tor i sie dowiedziec o mozliwosc rezerwacji, bo jak juz jechac w takiej pace, to pasowaloby jakis wyscig urzadzic. Jeszcze cos pozniej naskrobie jak zloze kompa do kupy, bo mi sie narazie czesci plataja pod nogami, a monitor ma jakas dziwna czestotliwosc odswiezania .
Gofer jest offline  

Ostatnio edytowane przez Gofer : 20-09-2006 - 17:39

Rating: 43204 | Skill: 7.84 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 18:43   Post #27 (permalink)
Awatar Hamil

panowie zapowiada sie lepsza zabawa

http://sport.onet.pl/0,1248769,1405704,wiadomosc.html

szkoda ze predzej na mojej glowie pojawi sie siwy włos ;]
Hamil jest offline  

Ostatnio edytowane przez Hamil : 20-09-2006 - 18:47
Hamil "Kid"

Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 18:53   Post #28 (permalink)
Awatar [shadow]

Cytat: Napisał Gofer Zobacz post
Musze zadzwonic na jakis tor i sie dowiedziec o mozliwosc rezerwacji, bo jak juz jechac w takiej pace, to pasowaloby jakis wyscig urzadzic.
Na Daytona rezerwują cały tor, jeśli jest większa ilość osób (ostatnio byłem z 11 innymi driverami i dało się zarezerwować na określoną godzinę). W innym przypadku trzeba dzwonić pół godziny przed przyjściem, żeby zająć kolejkę (chyba że tor już jest wynajęty).

Co do wyścigu - na Daytona są bardzo rygorystyczni co do dublowania. Wystarczy mały błąd i jeśli nawet ten z tyłu jedzie wolniej, ale dogoni Cię, to dostajesz niebieską. Widziałem też że chłopaki na torze zatrzymują jeżdżących, jeśli Ci za bardzo przekroczą regulamin (myślę, że w przypadku zbyt ostrej walki też by tak było - w końcu dbają o swój sprzęt). Ja tam się na takich torach na wyścigi między sobą nie nastawiam. Raczej walczy się czasami.

Na Wawrzyńca jest jeszcze trudniej się "ścigać", bo tor jest wąski i techniczny. Ale nie ma problemu z rezerwacją całego toru.

Gofer jeśli chcesz, załatwiaj wszystko. Ale z tego co tu widzę, to chyba nas się zbierze jakieś 4-6 osób max - nie wiem czy warto robić z tego wielkie halo. Po prostu spotkajmy się na torze...
[shadow] jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 20-09-2006, 20:04   Post #29 (permalink)
Awatar RotheR

Jest rygor jest 2 uderzenia (mocne) w bande i wylot, to samo kontakt z przeciwnikiem. Z jednej strony to dobrze bo jest bezpiecznie, z drugiej strony to szkoda bo jesli jezdza myslacy ludzie to bylby fun na maxa i tez jest bezpiecznie.
Ja w tamtym tygodniu mialem przyjemnosc jezdzic na tym torze w Wiedniu. Obiekt przecudowny, 2 pietra, wjazd i zjazd, zajebioza do potegi 30 kartow... no wypas... ale rygor tez byl Gdy byl wypadek, np. na pietrze to zapalaly sie czerwone lampy w roznych miejscach na torze i kazdy mial stanac, ja nie zauwazylem (nie wiem jak to sie stalo ) i wyprzedzilem 2 osoby jak staly, pozniej chcialem kolesia wyprzedzic, troszke agresywnie sie zrobilo bo nie chcial mnie puscic a jechalem szybciej i... kazali mi zjechac do pitu i opuscic obiekt :/ wkur**ony wyszedlem i tak zakonczylem moja jazde. Ale i tak pojezdzilem lacznie okolo godziny W ostatnim biegu mnie wywalili
RotheR jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2006, 21:52   Post #30 (permalink)
Awatar Damian333

A byli by jacyś chętni do pojeżdżenia na kartingach w Bydgoszczy pod Tesco? Nawet fajny tor tam jest. Można by wynająć tor na 30 minut.
Damian333 jest offline  
Rating: 13965 | Skill: 10.88 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
arena, gokart, kartingowe, tory, łódž

« Karty w Poznaniu | - »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania