Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Wyścigowe Mistrzostwa Polski SimRacingPL > Wrażenia z Wyścigów

[WMPSRPL] Brno 19.12.2009r

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 20-12-2009, 01:29   Post #11 (permalink)
Awatar G.Mark

Cytat: Napisał Gared Zobacz post

@GMark - z mojej perspektywy, jako komentującego i obserwatora byłeś najmniej czysto jadącym zawodnikiem w tym wyścigu i jednocześnie takim, który brał udział w największej ilości dzwonów. Przynajmniej jeden wypadek się kwalifikuje do ocenienia Cię jako winnego.
Największej ilości dzwonów ( bo w tym wyścigu były aż 2 ) ? Kilka Spinów spowodowanych błędami w grafie i brakiem FF .

Coż, ten wyścig był najgorszy w mojej karierze, tak źle mi się jeszcze nigdy nie jechało, może dlatego że zmuszałem się do jazdy, aby frekwencja była lepsza.

Dwa wypadki, Raven i Tombo.
Niech zgłaszają, mojej pozycji w tym wyścigu to nie zmieni.

Ravena, podhaczyłem wjeżdżając delikatnie w jego tylną oś, rozkojarzony chwile po spinie.
Tomba, jechaliśmy w kontakcie i lekko puklem go w tył, na dohamowaniu do nawrotu, no i tombo poleciał. W obu jestem winny, cóż zdarza się.

Co do kontaktów z Ravenem, to może jako obserwator zauważyłeś stwierdzasz że były z mojej winy. Zapewniam Cię ze gdybyś postawił się na moim miejscu byś tak nie twierdził.

Aha i trochę mi się nie miło zrobiło, jeśli ktoś nazywa moją jazdę brzydką, oceniając to na podstawie 1 - nieudanego wyścigu, a ocenia pozostałe 203 wyścigi.
G.Mark jest offline  

niech poślizg wynika z prędkości.. / BMW 318 IS Racing Edition

Rating: 70782 | Skill: 9.45 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2009, 01:37   Post #12 (permalink)
Administrator WTCC
Awatar kobe

Jesli w Kielcach juz to sie zdarzylo to tym bardziej nie rozumiem czemu stalo sie tak ponownie.... No nic lepsze P5 niz DNF
kobe jest offline  

http://wcs.iracing.com/player/marcin-skrzypczak/

Kiera ze STARA | Hamowanie: na ręcznym | Zmiana biegów: pilotem

Rating: 215003 | Skill: 16.07 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2009, 01:39   Post #13 (permalink)
Awatar Marcin89

Q - bylo ok, 0.1s gorzej od mojego PB. Jechalem na tym samym setupie co w eliminacjach, ktory okazal sie niezbyt udany jezeli chodzi o skrzynie.

R - Pierwszy stint jechalem na maxa. Przez pierwsze kilkanascie lapow mlod mi uciekal. Na zakretach skrzynie mialem ustawiona na 3 bieg. Z pelnym bakiem nie mialem odejscia w porownianiu do Mloda skrzyni (2 bieg) Pod koniec pierwszego stintu, gdy paliwa troche ubylo auto zaczelo przyspieszac i pozwolilo mi to na dogonienie Artura. Mialem nadzieje, ze uda mi sie wyprzedzic go w boksie, ale niestety zabraklo mi okolo 1-2s. Drugi stint odpuscilem, bo nie bylo juz sensu gonic.

Raz jeszcze gratsy Mlod
Marcin89 jest offline  
i5 760 @ 4GHz | Thermalright Silver Arrow | Asus P7P55D-E PRO | A-data plus 4x2GB 1600 CL8 | SLI NVIDIA GTX580 | SSD Vertex 3 240GB | Xonar Essence ST | Seagate 500GB + 2000GB | Corsair AX850 | Silverstone FT02B-WRI | 3x BENQ XL2410T 120Hz 3D | TrackIR 5 PRO | SimRacingPL raceBOARD-S

Rating: 131160 | Skill: 14.86 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2009, 01:53   Post #14 (permalink)
Studio 397 veh. engineer
Awatar LesiU

Cytat: Napisał kobe191 Zobacz post
Jesli w Kielcach juz to sie zdarzylo to tym bardziej nie rozumiem czemu stalo sie tak ponownie.... No nic lepsze P5 niz DNF
Kilka osób źle ustawiło w garażach. Nikt po wyścigu nie zgłaszał że stał w złym miejscu, więc problem z garażami (na przebieg wyścigu to nie miało wpływu) uznałem jako pojedynczy przypadek, bug rF.

Jako że w FIA GT jeździmy z ustawieniem 2 garaże na pit i nigdy nie było z tym problemów, to albo rF sobie nie radzi z ustawieniem 3 auta/pit, albo gdzieś jest coś źle ustawione (mod, albo sam rF). Będziemy szukać przyczyny.
LesiU jest offline  
Studio 397, rFactor 2: KLIK
PC: Intel i7 7700K; Asus ROG Strix Z270G Gaming; Kingston HyperX Fury 2x16GB 2400 CL15; MSI GTX 1080 Armor OC 8GB; SSD Samsung 256GB SM961 m.2 NVMe; HDD WD 2,5" 1TB 5400rpm; be quiet! Dark Power Pro P11 750W; LG 37,5" 38UC99
OSW: Lenze MCS12H15-, SimuCube, IONI Pro HC, Meanwell SDR-960-48
Pedały: Fanatec CSP v2

Rating: 108480 | Skill: 7.97 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2009, 11:41   Post #15 (permalink)
Awatar Grigorji

Ja mam ostatnio jakieś problemy z rFem, zdarza się, że nie chce odpalić i muszę robić przywracanie systemu, albo w trakcie gry mi wywali błąd. Dlatego modliłem się, żeby tylko nie było problemów w wyścigu

W qualu zabrakło 0.2s do pb, które wykręciłem na treningu przed qualem Byłoby P4, ale i tak nie ma co narzekać.

Na starcie kobe trochę zaspał i już się z nim zrównałem, ale mnie przygwoździł i na T1 musiałem odpuścić. Potem mnie jeszcze Race Master postraszył (tylko postraszył). Jak już stres startu opadł to zabrałem się za Lesia i już po chwili byłem na P4. Do pitstopu nasza trójka: kobe, ja i LesiU jechaliśmy równym tempem, każdy powiększając przewagę nad drugim. W picie Marcin miał kłopoty i z Lesiem wskakujemy pozycję wyżej. W 2 stincie musiałem tylko utrzymać przewagę, nad Markiem bo teraz był szybszy. I tak moja przewaga wahała się od 5s na początku do 3-4s na końcu. Po raz pierwszy pokonałem Lesia na Brnie a wiem, że to Jego ulubiony tor i jest na nim baardzo dobry Tym razem wygrała moja strategia doboru opon

PS. Chciałbym jeszcze podziękować Krzyśkowi Na treningu wysłałeś komuś seta i skorzystałem z twoich ustawień amorków, bo na moich się gorzej jechało thx

PS2. LesiU, trzymam Cię za słowo!
Grigorji jest offline  

“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae

Rating: 76726 | Skill: 10.99 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2009, 11:42   Post #16 (permalink)
Awatar tombo

Każdy wyścig 2h jest dla mnie osobistym wyzwaniem, a nie walkę o jak najwyższą pozycję.

Q: Nie jechałem, bo nie wiedziałem czy mogę nie zaliczywszy wyścigu treningowego. Ale i tak nie miał on istotnego znaczenia w tak długim wyścigu.

R: Start i jazda przez większość czasu bez emocji. Na testach przedwyścigowych jazda na oponach medium i hard, to była loteria, na którym zakręcie zaliczę spina, więc zdecydowałem się jechać na softach, stabilniej ale na 2 stinty, co okazało się dla mnie trafnym wyborem, bo nie zaliczyłem żadnego spina, poza stuknięciem przez G_Marka i nie przypadkowym zrzuceniem o jeden bieg za nisko.

Cytat: Napisał MKRaven Zobacz post
...
Odnośnie samego race to wielkie dzięki Tombo za tą walkę chyba przez pół godziny jeśli nie więcej. Spociłem się jak mysz. Ciekawe czy będziesz miał koszmary z kuperkiem mojego prosiaka nie do obejścia w roli głównej . ...
Także dzięki wielkie, za te prawie 40 minut walki i gdyby nie ten błąd z biegami, to męczyłbym cię pewnie do mety i śniłyby ci się całą noc lusterka twojego prosiaka . A tak palec mi się omsknął, zadrżał z nerwów, dostał delirki czy też był to nerwowy tik, zamiast raz w dół, pykło mi się drugi raz i prosiak się wkur... Dobrze, że nie spalił się silnik.

Dzięki za wyścig, gratulacje dla zwycięzcy i wszystkich kierowców.

Do zobaczenia "pod mostem"
tombo jest offline  
Rating: 36731 | Skill: 5.66 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2009, 11:51   Post #17 (permalink)
Awatar Mlod

Dzieki za gratulacje

Udało sie w końcu . Qual całkiem dobry i P1. W wyścigu tempo na poczatku dobre ale potem miałem problemy z przegrzewajacymi się oponami i musiałem troche inaczej jechać zeby wytrzymały w dobrym stanie cały stint. Marcin cały czas mocno naciskał i moja przewaga zaczeła topnieć. Po picie było troche lepiej i spokojnie kontrolowałem sytuacje.
Mlod jest offline  
Rating: 39836 | Skill: 12.22 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2009, 11:55   Post #18 (permalink)
Administrator F1
Awatar dracon

U mnie nuuuuuu(...)uudy

Start z P14 bo nie moglem jechac w qualu. Na starcie szybko zyskalem 3 pozycje, ale GM tez dobrze wystartowal i po chwili toczylismy walke o P11. Po niecalych dwoch sektorach jazdy 2wide pozowolilem mu sie wyprzedzic ( ). Od tego momentu, a z do mety kompletnie nikogo juz nie wyprzedzilem w walce ani nie dalem sie wyprzedzic bo jechalem w kompletnej samotnosci .

Na mecie ostatecznie P9 zdobyte bez jakiejkolwiek checi gonienia kogokolwiek Po 30 minutach musialem wlaczyc sobie telewizor bo bym zasnal na tym torze
dracon jest offline  
"To finish first, first you have to finish" - Juan Manuel Fangio

YouTube - orangeDracon

Rating: 101690 | Skill: 4.37 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
brno, wmpsrpl

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania