Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Wyścigowe Mistrzostwa Polski SimRacingPL > Wrażenia z Wyścigów

[WMPSRPL] Poznań 20.02.2010

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 21-02-2010, 14:22   Post #11 (permalink)
Super Moderator
Awatar Krzysztof Szczech

Treningi pokrywały sie z CART, a miałem tam szanse na zwycięstwo, więc WMPSRPL odpuściłem.

2h przed wyścigiem zacząłem trenować, ale tor znałem więc szybko wpadło 1:33 i potem było tylko nabieranie wprawy. Kwalifikacji nie mogłem jechać, ale i tak nie byłbym wyżej niż P7.

Już na FL problemy bo kolega przede mną co chwila teleportował się do centrum Poznania i z powrotem na tor. Raz chyba nawet widziałem jego auto na skrzydle samolotu startującego z pobliskiego lotniska i tak się pogubiłem że wypadłem z ostatniego zakrętu na FL.
Uszkodzenia nie były odczuwalne, więc było spoko.
Potem jeszcze przywaliłem w pancerną oponę w szykanie. Zakręciło mną, przód czerwony, ale skutki ledwo odczuwalne.
Cały wyścig to była praktycznie walka z maszyną, a nie z innymi zawodnikami. Chyba tylko z Race Masterem miałem pojedynek w T1 i potem jazdę na zderzaku do T3, ale coś zaczął lagować, więc odpuściłem i zostawiłem bezpieczny dystans - i tak był szybszy.

Po kłopotach Lesia i Arta byłem na P6 i tu ktoś z kibiców dla jaj zamiast polską flagą pomachał flagą ZSRR. Wszyscy myśleli, że wyścig przerwany.

W "R2" to już samotna jazda, bo po błędzie spadłem na koniec. Jechałem na medach i okazało się, że pod koniec stinta doganiam Arta i Dracona. Znalazłem się niespełna sekundę za Artem i razem zjechaliśmy do boksu. Wiedziałem, że miał softy i pewnie teraz też założy. Ja znów wziąłem medy i plan był taki by stracić jak najmniej w 1 połowie stinta i zaatakować w drugiej. Mechanicy się nie spisali i Art zyskał 6s przewagi na wstępie. Szybko powiększył to do 10-11s i tak się utrzymywało.

Na tym etapie jednak zaczęły doskwierać nadgarstki po była to już dla mnie 5 godzina jazdy, a kombinacja Poznań+Enduracers zmusza do dość kurczowego trzymania kierownicy i nie zaniżania siły FF. Odpuściłem i zacząłem prowadzić 1 ręką na przemian. Przez to jeszcze ze 2-3 spiny wpadły. Miałem P7, ale odpadł Marcin i ostatecznie P6.

No właśnie - szkoda Marcina, któremu 10 min. przed końcem nie wytrzymał silnik. W końcu na własnym podwórku jechaliśmy. Szkoda też, że kobe191 nie startował, bo w końcu to także jego podwórko.

Gratulacje dla Top3 i dla Marcina, który również świetnie pojechał mimo jeszcze krótszego przygotowania niż ja.

W sumie pojechaliśmy należyty poznański endurance - 3h. To był morderczy wyścig, także dla sprzętu - moja G25 się nieźle zgrzała.
Krzysztof Szczech jest offline  

Rating: 45278 | Skill: 5.75 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2010, 16:28   Post #12 (permalink)
Awatar Mlod

Dzieki wszystkim za mistrzostwa.
Szkoda ze tak malo osob jezdziło w koncówce...

Na nastepne mistworzstwa proponuje zmienic punktacje bo sie nie da odrobic jednego nieukonczonego wyscigu. Najbardziej boli jak ma sie connection lost nie ze swojej winy.
Aktualna punktacja jest taka ze w przypadku 6 wyscigów. Jedna osoba wygrywa 5x i ma 1 disco i uzyskuje 100 punktów. Druga jest słabsza, nie ma disco, ma 5x 2gich miejsc i 1 pierwsze, uzyskuje 105 punktów i wygrywa...
Mlod jest offline  
Rating: 39836 | Skill: 12.22 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2010, 19:22   Post #13 (permalink)
Awatar Wujo

Gratuluje wszytkim uczestnikom. Spacjalne gratulacje dla mistrzow z podium. Dla mnie mistrzostwa to niestety porazka. Niedoczytalem regulaminu i kompletnie polozyly mnie obowiazkowe treningi. Moze to jest komus potrzebne, ale jesli sie ciezko pracuje i nie ma w tygodniu w sezonie za grosz czasu w godzinach wyscigow na jazdy to sie nie jezdzi. Nie wiem, moze komus sa potrzebne takie treningi, ale jak dla mnie to liga promowala uczniow i studentow Ale z drugiej strony moze sam moglem sie w przeszlosci bardziej postarac i zamiast studiowac, moglem sie troche pouczyc. Ot taka refleksja Gratasy raz jeszcze.
Wujo jest offline  
http://republika.pl/gp2/grunwald/
GPL Rank: -61.086 (2004) i bedzie mniej

Rating: 32471 | Skill: 8.71 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2010, 23:22   Post #14 (permalink)
Art
Awatar Art

dla mnie wyscig byl katorga i walka ze zmeczeniem...

w sumie to moj debiut na Poznaniu,
wypadl raczej slabo, ale po czasach wiedzialem, gdzie jest moje miejsce w szyku,
bylo to jak najbardziej zgodne z tym z klasyfikacji, za alienami (w tym za mistrzami GT z 2009 )
zauwazylem tuz przed wyscigiem, ze medy sa u mnie szybsze niz softy , wiec jechalem na medach caly wyscig, tylko Krzysiu robilem mnostwo bledow pod koniec stinta, dlatego sie tak zblizyles... potem czasy wrocily do normy

co do samej rywalizacji, jechalem prawie caly dystans sam... az zmulenie i puszczenie koncentracji spowodowalo glupie blady, ze 3 spiny i z pewnego P5 zrobilo sie prawie P7, ale jakos sie pozbieralem po boksach i probowalem ugrac cos jeszcze z Draconem, ktory w koncu po bledach swoich znalazl sie za mna...
taki to wyscig bez historii i jakis wiekszych emocji

Gratsy dla naszych mistrzow Marcina, Grzeska i Artura oraz dla teamate'a Lesia za nasza druzynowke
Art jest offline  

Ostatnio edytowane przez Art : 22-02-2010 - 16:46
Rating: 147953 | Skill: 7.34 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-03-2010, 08:16   Post #15 (permalink)
Awatar Marcoone

Jest dostępna galeria z wyścigu na torze Poznań

Polecam ostatnie zdjęcie
Marcoone jest offline  
Rating: 49418 | Skill: 5.07 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 12:52   Post #16 (permalink)
Awatar MKRaven

Na ostatnim screenie widzę auto mojego teamu .
MKRaven jest offline  
Rating: 3372 | Skill: 4.21 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
poznań, wmpsrpl

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania