Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
stare 03-07-2008, 12:01   Post #101 (permalink)
Awatar damian1812

Hehe FIFA 07 nie lepsza jest tak samo lagi i nic więcej, do tego trzeba mieć naprawdę szybkiego neta
damian1812 jest offline  

Rating: -1496 | Skill: -7.13 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Prawą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 12:07   Post #102 (permalink)
Awatar Kunek

A właśnie - zapomniałem o NWN.

Sama podstawka (mówię o jedynce) była nudna jak flaki z olejem. Chyba dopiero przy 6 podejściu udało mi się ją przejść w całości. Pierwszy dodatek był już lepszy, a HotU już mi się nawet podobało. Ale ta gra pokazywała swoją siłę dopiero w multi, zresztą podobnie jak NWN2, tyle że ten drugi ma dużo lepszego singla, a Maska Zdrajcy wciągnęła mnie i grało się bardzo przyjemnie.

A mi dla odmiany z Cywilizacji najbardziej do gustu przypadła dwójeczka, chociaż ta nowa IV też fajna
Kunek jest online  

Rating: 45405 | Skill: 7.61 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 12:11   Post #103 (permalink)
Awatar Marw

Cywilizacja jedynka była niesamowita. Ile przy tym godzin sie spędziło. A szczególnie na Amidze jak trzeba było obowiązkowo zaliczyć intro
Czwórka też mi się spodobała. Sporo fajnych pomysłów. Przyjemnie mi sie w to grało.
Marw jest offline  
Rating: 4169 | Skill: 2.88 | OpenRating: 0
Logitech DFP
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 12:20   Post #104 (permalink)
Awatar Bagley

Cytat: Napisał Marw Zobacz post
Cywilizacja jedynka była niesamowita. Ile przy tym godzin sie spędziło. A szczególnie na Amidze jak trzeba było obowiązkowo zaliczyć intro
Czwórka też mi się spodobała. Sporo fajnych pomysłów. Przyjemnie mi sie w to grało.
A nikt nie mowi o Franko na Amige Bardzo dobra polska gra ;D przeszedlem cala ... a i Wacki tez byly swietne .. Ja ostatnio przysiadlem do Company of Heroes ale bez dodatku niestety i tez jest niesamowite dobry RTS chyba lepszy nawet od Codename Panzers
Bagley jest offline  
Rating: 2807 | Skill: 2.54 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 12:35   Post #105 (permalink)
Awatar dodgers

Franko z tego pamietam tylko napis na ścianie 'love krowe'

@simon, na lewym PESie chyba przez hamachi sie da grac przez net . przynajmniej w 5 i 6 tak było.

ostatnimi czasy pogrywam też w blazing angels. samolot, II WŚ, szkopy i jazda wg mnie świetna. kiedyś pamiętam, że długo grałem w Airfix Dogfighter. Latało się takim niby zabawkowym samolotem po mieszkaniu i też strzelanina z 'niemcami'.
dodgers jest offline  
Liczę sanki...

Rating: 33693 | Skill: 4.55 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Fanatec Clubsport Pedals | Act Labs | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 13:39   Post #106 (permalink)
Awatar Firekage

Cytat: Napisał nevo Zobacz post

Przyznam że Jade Empire jest dobrą grą, szkoda tylko że na jeden raz, o liniowości już nie wspomnę. Skoro o tej grze mowa, to zagraj w Fable czy Sudeki.

W obie gralem. Sudeki jest proba zaszczepienia jRPG na amerykanskiego klocka. Tytul nie powalil mnie w ogole , zas Fable jest dla mnie gra srednia , przeszedlem bez wypiekow na twarzy. Zostala cieplo przyjeta tylko ze wzgledu na to , ze takich gier na pc praktycznie nie ma. Ktos kto zjadl zeby na rpg'ach z PSX czy PS2 nie bedzie tym zachwycony. Fabula nie poraza , jedynie schemat walki jest ciekawy , jak i skille.

Cytat:
W Fallouta nawet nie grałem (ignorant ze mnie; a tak na serio to znowu realia mi nie podchodzą), w KOTOR tyż nie (żaden ze mnie fan SW), za to Baldury to dla mnie wzorcowe klasyczne cRPG. Ostatnia gra tego typu to NWN 2 i dodatek (są naprawdę świetne).
Kotory ze SW nie maja nic wspolnego i dlatego sa pozycjami genialnymi. Porazajaca fabula , dlugosc rozgrywki , dwie sciezki (jasna i ciemna strona) , interesujacy bohaterzy (interakcje miedzy nimi) oraz klimat , ktory w czesci drugiej jest jeszcze lepszy. Sam za SW nie przepadam , a w Kotory zagrywalem sie bo to nie ma z tym zadnego zwiazku poza...mocami Jedi...
Firekage jest offline  
Rating: -586 | Skill: -0.41 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 13:49   Post #107 (permalink)
Awatar Qbekbear

Grałem w demo każdego PESa jaki wyszedł na PC i zawsze wracałem do FIFY, którą bynajmniej za idealną nie uważam. Nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę dając na PC menusy wprost z PS2, a sama rozgrywka też mnie nie zachwyciła. FIFA rox
Qbekbear jest offline  

Rating: 26003 | Skill: 6.62 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 13:59   Post #108 (permalink)
Awatar Bagley

Cytat: Napisał Qbekbear Zobacz post
Grałem w demo każdego PESa jaki wyszedł na PC i zawsze wracałem do FIFY, którą bynajmniej za idealną nie uważam. Nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę dając na PC menusy wprost z PS2, a sama rozgrywka też mnie nie zachwyciła. FIFA rox
Chyba nie wiesz co mowisz... Menusy moze sa konsolwe ale rozgrywka > rozgrywka Fifa.. W Pesie AI lepiej gra i jest takie bardziej realistyczne niz FIFA :d
Bagley jest offline  
Rating: 2807 | Skill: 2.54 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 14:02   Post #109 (permalink)
Awatar Qbekbear

Naprawdę próbowałem się przekonać do PESa, no ale nie podchodzi mi jak nie wiem co. Teraz czekam i sporo sobie obiecuję po FIFIE 09, która w wersji PC ma być już wersją nextgen, a FIFA 08 PS2/PC od FIFY 08 PS3/X360 różniła się kolosalnie.
Qbekbear jest offline  

Rating: 26003 | Skill: 6.62 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-07-2008, 14:03   Post #110 (permalink)
Awatar simon999

fifa jest dla ludzi, ktorzy lubia bramkarzem przebiec cale boisko i strzelic nim gola jedyna fajna rzecz w fifie to b duza ilosc licencjowanych klubow/lig/reprezentacji. na szczescie PES juz coraz lepiej z tym stoi
simon999 jest offline  

Rating: 71017 | Skill: 8.13 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Sim-Sport Pedals | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
gry

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania