Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
stare 14-11-2017, 10:43   Post #3921 (permalink)
Awatar SebaOnePL

Cytat: Napisał Dmnick Zobacz post
Wszyscy piszą na czacie łowców, że gówno i niewarto... serio

Fortnite jest za free.
Pograłem chwilę w Fortnite i dla mnie akurat nijak to pasuję do trybu Battle Royale ze względu na cukierkową grafikę. Nie można schować się w trawie, postać jest widoczna z kilometra, a strzelanie bardziej przypomina mi Team Fortress 2 niż coś poważniejszego.
rad, jak masz jakąś ARMĘ to skorzystaj z moda Battle Royale i zagraj kilka razy. Jak Ci się spodoba to chyba warto kupić PUBG. Ja sam się zastanawiam nad zakupem PUBG i chyba to zrobię jak tylko ogarnę nową kartę graficzną.
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 11:03   Post #3922 (permalink)
Awatar Danonak

rF2 SMP GT3 2017
rF2 ALMS 2016 GTE

Kupujcie PUGB. I ARMA czy Fortnite ma sie nijak do PUGBa. PUGB jest duzo bardzie "getreal" od zabawkowego Fortnite i jednocześnie dużo dynamiczniejsze od ARMY. Ja gram juz dlugooo i polecam. Gra sie caly czas rozwija i próbuje nadążyć za swoim sukcesem. Jak jest ekipa do gry w duo lub squada to tez gra pokazuje zupelnie nowe oblicze porównując do gry solo
Danonak jest offline  

Rating: 39436 | Skill: 13.46 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 11:03   Post #3923 (permalink)
Awatar Race_Master

Jak ktoś lubi Arme to naturalnym wyborem będzie Tarkov a nie PUGB. Mi po obcowaniu z Tarkovem PUGB wydał się zbyt arcadowy i nie potrafiłem się do niego przyzwyczaić. To trochę jak z simracingiem - ja ktos jest fanem hardkorowych simow to raczej nie zapala entuzjazmem do forzy czy gran Turismo
Race_Master jest offline  

Rating: 130938 | Skill: 7.96 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Act Labs | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 11:41   Post #3924 (permalink)
Awatar brrupsz

w pubg jest tragiczny movement. kupiłem, pograłem trochę z kumplami i odłożyłem na bok.
brrupsz jest offline  
Rating: 8278 | Skill: 13.06 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 12:10   Post #3925 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
Poptrzylem na 2 pierwsze filmiki PUGB na Steamie i lol.. ktos tu cos wspomnial o realizmie?
MaXyM jest offline  
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 13:13   Post #3926 (permalink)
Awatar Danonak

rF2 SMP GT3 2017
rF2 ALMS 2016 GTE

Maxym w porównaniu do Fortnite

Ja sam z racji znudzenia PUGBem i ARMA III teraz gram w gre "Squad". Takie skrzyżowanie ARMY (mechanika) z BFem. Bardzo mocno taktyczna gra. No ogólnie samemu to sie tam nic nie zrobi. Duży nacisk jest na komunikacje i współpracę. Polecam bardzo. Ale w EfT tez gram. Chociaż tam to mocno survival podchodzi wiec też inna charakterystyka
Danonak jest offline  

Ostatnio edytowane przez Danonak : 14-11-2017 - 13:28

Thrustmaster T500 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 13:33   Post #3927 (permalink)
Awatar Race_Master

Squad ma ciekawe zarysy Ale jak zobaczyłem że nie ma jeszcze zaimplementowanych kolizji z pojazdami (Nie da się przejechać wroga pojazdem) i parę innych krzaczkow to ja się pytam czy to jest jakaś prealfa czy co? Poza tym dla gra dla ludzi dobrze znających i komunikujacych się w j. angielskim i nadających się wypełnieniem rozkazów bo samej "gry" czy strzelania tam wiele nie ma a kulkę w łeb zazwyczaj dostaje się z niewiadomego kierunku
@Danonak Tarkov to żaden survival. Jedzenie i inne pierdoly to w tej chwili maloznaczace dodatki (choć tak naprawdę paradoksalnie mają duże znaczenie na otrzymane obrażenia Ale to już trochę skomplikowana sprawa) a medykamenty to po prostu naturalna rzecz na polu walki. Nie ma tam żadnych typowych surwiwalowych elementów jak zdobywanie pożywienia, zmaganie się z temperatura, budowanie schronienia itp. To żaden survival tylko symulator zolnierza/najemnika na polu walki.
Race_Master jest offline  

Rating: 130938 | Skill: 7.96 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Act Labs | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 13:44   Post #3928 (permalink)
Awatar Danonak

rF2 SMP GT3 2017
rF2 ALMS 2016 GTE

Bardziej mi chodziło z EfT o ubogie wyposarzenie, ograniczona ilosc ammo, strach ze strata EQ po śmierci itp.

Squad to Alpha. Ja gram na polskich serwerach klanu Husaria gdzie gre prowadzi sie po polsku głównie.
Danonak jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 14-11-2017, 13:48   Post #3929 (permalink)
Super Moderator
Awatar Dmnick

Bo w fortnite nie chodzi o realizm, a dobrą arcadową zabawę (chociaż ze snajperki jest bardzo ciężko strzelać). Bardzo dynamiczna i sprawiająca mnóstwo przyjemności gierka.

PUBG na siłę próbuje być realistyczny i mu to tak średnio wychodzi.

Najlepszym dowodem na poparcie moich słów jest to, że wielu najbardziej znanych streamerów pubga przerzuciło się na fortnite, bo po prostu daje większy fun i bardziej nieprawdopodobne rzeczy.

Nic dziwnego, że twórcy PUBGa oburzili się na epic games o to, że wypuścili fortnite balle royale. Tak z grubsza to z tego co mi wiadomo to twórcy PUBGa nie zrobili prawie nic samemu, bo większość kupowali od Epica.

Koleś gra solo squad (drużyny 4 osobowe, gdzie On w swojej drużynie nie ma nikogo):
Dmnick jest offline  
Zalman Z3 Plus | Win 7 x64 | AMD Phenom II x4 965@3,7GHz@Zalman CNPS14x | ASRock 970 Pro3 | AMD Radeon 6950@6970 2GB | Kingston KHX1600C9D3B1RK2/8GX 8GB| Tacens Radix V 650V | Creative Xtreme Music | Superlux HD 681 | Logitech DFGT | Saitek X52 | Saitek Cyborg Evo | Steelseries Rival |

Rating: 16581 | Skill: 6.74 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
gry

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania