Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Symulatory > Dostępne symulatory > iRacing

iRacing: filmy, fotki i inne multimedia

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

iRacing Platforma iRacing

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-12-2017, 19:07   Post #2551 (permalink)
Awatar fkkamil

Bez sensu ta dyskusja. Pieniądze to są w LoL'u, DotA i CS. W iRacing jest 10tys dolców za 3 miesiące quala do WC i 3 miesiące WC, czyli pół roku wyjete z życia na robienie setów i szukanie 0,1s.

Nawet w RF2 jest więcej kasy Visa Vegas eRace. Dlaczego nie jechałeś? i kasa, i dobry feel..

Każdy inaczej odbiera bodźce i stad też preferuje inne tytuły, jeden iRacing, drugi AC, a trzeci RF2.
Wypowiadając się na temat GRC z iRacing na podstawie filmiku to tak jakbyś miał rękę w gaciach przy redtubie i mówił, że uprawiasz seks.

Tor wydaje się płaski i rzeczywiście taki jest bo to tor asfaltowy z nasypanym na niego syfem, który po godzinie jest tak rozsypany, że przebija asfalt i jest tam grip.

Wiem, że nie jesteś fanem tego tytułu, ale nie schodź na poziom pseudo kibica, który zamiast mówić kocham Cracovie mówi j*bać Wisłę
fkkamil jest offline  
Rating: -153 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 19:48   Post #2552 (permalink)
Administrator WTCC
Awatar kobe

Cytat: Napisał fkkamil Zobacz post
Bez sensu ta dyskusja. Pieniądze to są w LoL'u, DotA i CS. W iRacing jest 10tys dolców za 3 miesiące quala do WC i 3 miesiące WC, czyli pół roku wyjete z życia na robienie setów i szukanie 0,1s.

Nawet w RF2 jest więcej kasy Visa Vegas eRace. Dlaczego nie jechałeś? i kasa, i dobry feel..

Każdy inaczej odbiera bodźce i stad też preferuje inne tytuły, jeden iRacing, drugi AC, a trzeci RF2.
Wypowiadając się na temat GRC z iRacing na podstawie filmiku to tak jakbyś miał rękę w gaciach przy redtubie i mówił, że uprawiasz seks.

Tor wydaje się płaski i rzeczywiście taki jest bo to tor asfaltowy z nasypanym na niego syfem, który po godzinie jest tak rozsypany, że przebija asfalt i jest tam grip.

Wiem, że nie jesteś fanem tego tytułu, ale nie schodź na poziom pseudo kibica, który zamiast mówić kocham Cracovie mówi j*bać Wisłę

dobre

ja tez polecialem dla kasy i miedialnosci...

a nie po to zeby jezdzic z najlepszymi....
kobe jest offline  

http://wcs.iracing.com/player/marcin-skrzypczak/

Kiera ze STARA | Hamowanie: na ręcznym | Zmiana biegów: pilotem

Rating: 215003 | Skill: 16.07 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 20:57   Post #2553 (permalink)
Awatar Klapaucjusz

Cytat: Napisał Danonak Zobacz post
Chyba nie bardzo załapałeś o czym mówiłem/pisałem.

Dużo osób słabych/średnich, które nie robią sobie nadzieji na wielkie sukcesy w wielkich seriach jeździ w iR dla systemu wyścigów. Nie jadą ligi tak jak my na rF2 tylko siadają sobie kiedy chcą i co godzine mają wyścig.

A Ci bardzo dobrzy którzy mogą coś wygrać przyciągani są przez wysokie nagrody i ilość dużych serii.

Ot tyle,
Tak, system iR jest bardzo wygodny, ale w nim też są ligi i wtedy trzeba zagospodarować czas w odpowiednim momencie.
Popełniasz zaś błąd zakładając że w ligach uczestniczą ci najsilniejsi.
Tego nie da się w żaden sposób udowodnić, a o wiele łatwiej dowieść że właśnie w takich ligach poziom jest niższy bo ilość ludzi jest nieporównywalnie mniejsza do systemów otwartych jak w iR.
No i w zamkniętych ligach bardzo wiele zależy od zasad jakie jakiś tam admin sobie wymyślił.
W takich ligach nie da się wyłuskać tych najsilniejszych, co najwyżej tych najbardziej zawziętych do rozkładania na czynniki pierwsze tego czy innego moda
Klapaucjusz jest offline  

Rating: 7561 | Skill: 3.60 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 20:57   Post #2554 (permalink)
Super Moderator
Awatar Dmnick

Cytat: Napisał fkkamil Zobacz post
Bez sensu ta dyskusja. (...)
Wypowiadając się na temat GRC z iRacing na podstawie filmiku to tak jakbyś miał rękę w gaciach przy redtubie i mówił, że uprawiasz seks...
Odnośnie analogii to nie masz racji. To tak jakbym na podstawie oglądania filmiku na redtube oceniał, że laska udawała orgazmy. Może w rzeczywistości było inaczej, ale to co widziałem na filmiku tak sugerowało.

Odnosiłem się jedynie do filmiku, który wygląda jak wygląda i od razu to zaznaczyłem, że tylko do niego się odnoszę. Zamykam tę dyskusję, bo od razu zeszła na inny temat, niezwiązany z filmikiem. Wystarczyło napisać: "faktycznie słabo to wygląda, ale filmik nie oddaje wszystkiego. W rzeczywistości jest tak, tak i siak" lub "nie widzę, gdzie coś takiego jest" lub "dla mnie wygląda wszystko naturalnie"...

Nie wiem czy tekst o tym, że nie lubię iR był skierowany do mnie, bo nigdy nic takiego nie pisałem. Powiem więcej: gdy testowałem to jako cały sim mi się w miarę spodobał (nie wszystko oczywiście).

Tak jak pisałem: dyskutujemy na temat filmiku o rallycrossie- reszta będzie leciała do śmietnika wraz z nagrodami.
Dmnick jest offline  
Zalman Z3 Plus | Win 7 x64 | AMD Phenom II x4 965@3,7GHz@Zalman CNPS14x | ASRock 970 Pro3 | AMD Radeon 6950@6970 2GB | Kingston KHX1600C9D3B1RK2/8GX 8GB| Tacens Radix V 650V | Creative Xtreme Music | Superlux HD 681 | Logitech DFGT | Saitek X52 | Saitek Cyborg Evo | Steelseries Rival |

Rating: 16581 | Skill: 6.74 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
<font, color#bb0000>iracing, dla, filmy, fotki, inne, iracing, krzycha, motion, multimedia, photos, punkt, skins, skins< or font>, specjalnie, video, videos, widzenia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania