Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Symulatory > Dostępne symulatory > iRacing

iRacing: filmy, fotki i inne multimedia

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

iRacing Platforma iRacing

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-01-2011, 19:18   Post #501 (permalink)
Awatar norbi

Ojej przeciez nikogo nie obrazalem
Chcialem tylko wywolac u Ciebie Kobe efekt Georga Mcfly'a (tego z powrotu do przyszlosci) (chyba zadzialal w przypadku Wuja ).
A tak na powaznie, to fajnie byloby miec u nas jeszcze mocniejsza konkurencje (choc i ta jest bardzo mocna).
norbi jest offline  

Ostatnio edytowane przez norbi : 08-01-2011 - 19:41
Rating: 23896 | Skill: 9.68 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2011, 19:24   Post #502 (permalink)
Administrator WTCC
Awatar kobe

No i widzisz, pogrzebales szanse tymi tekstami

A tak na powaznie, juz napisalem czemu i dlaczego nie.
kobe jest offline  

http://wcs.iracing.com/player/marcin-skrzypczak/

Kiera ze STARA | Hamowanie: na ręcznym | Zmiana biegów: pilotem

Rating: 215003 | Skill: 16.07 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 02:53   Post #503 (permalink)
klr
Awatar klr

Cytat: Napisał muscimol Zobacz post
Może błędnie interpretujesz ich założenia a w rzeczywistości są inne? ...Być może powinieneś opuścić po prostu Mazda Cup, bo jako seria dla rookiech panują tam jednak gorsze standardy jazdy niż w wyższych seriach.
Użyłem złego słowa, bo założenia to może i mają dobre, ale sposób naliczania SR jest do bani.
Mazdy nie mogłem odpuścić mając tylko lickę Rookie, bo pozostałe auta z podstawowego kontentu mnie nie interesują (może poza Solkiem). Zresztą nie sądzę, żeby w innej serii dla Rookie było lepiej. SR w takiej postaci powoduje, że przechodzi mi ochota na ściganie się. Nie lubię płacić za czyjeś błędy i przewinienia.
klr jest offline  
"i tried it and really, didn't like that crap"

Rating: 31841 | Skill: 7.06 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 14:19   Post #504 (permalink)
Awatar TaKe2

No niestety tak jak pisze klr sam iRacing jest w porządku, ale niestety SR trochę irytuje. Jego problemem jest to, że jest to maszyna więc nie potrafi ocenić kto jest winny a kto jest ofiarą - nie to co na SRPL. Ja od wczoraj zostałem wyeliminowany z 4 wyścigów na 6 w jakich wystartowałem w MX5 Mam nadzieję, że w innych seriach to już tak nie wygląda...
TaKe2 jest offline  

Rating: 42758 | Skill: 6.26 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 14:35   Post #505 (permalink)
Awatar muscimol

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do muscimol
A jak sobie wyobrażasz ocenianie wypadków przy setkach wyścigów dziennie?
W wyższych seriach jest o wiele lepiej niż w Mazda Cup.
Ja jak zaczynałem karierę w iR pojechałem 6 wyścigów Solsticem i od razu uciekłem do Spec Racer Forda, wiem, że nie każdy może lubić takie auta, ale jeżeli wolicie tin topy, to możecie jeździć Solsticem w InRacingNews Challenge MC.
muscimol jest offline  
good zNec, max cdr/as/13y lfg 109+ ns

Rating: 6897 | Skill: 6.80 | OpenRating: 0
| Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 14:41   Post #506 (permalink)
Awatar norbi

Jezdzisz w klasie rookie.
Tam ludzie najczejsciej dopiero ucza sie scigac, oswajaja sie z fizyka, zachowaniem samochodu, ucza sie torow itd.
Czasem jest tez tak, ze jezdza tutaj ludzie, ktorzy nie potrafia jezdzic czysto i nie moga zdobyc wyzszej licencji.
Te wszystkie czynniki na pewno zwiekszaja prawdopodobienstwo bycia puknietym.
Regula jest taka, im wyzsza licencja wymagana do jazdy danym samochodem oraz im wyzszy split (im masz wyzszy iRating tym do wyzszego splita zostajesz przypisany) tym bezpieczniej jezdza kierowcy.
Oczywiscie sam tez musisz uwazac, zeby nie pchac sie tam, gdzie nie ma miejsca na twoj samochod.
norbi jest offline  
Rating: 23896 | Skill: 9.68 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 14:54   Post #507 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
Ale to troche tak jakby na SRPL dawac kary za kazdy wyjazd poza tor, nawet jakby nie byl zawiniony. Bez wzgledu na dorabiane teorie, jest to niesprawiedliwe.
Nie ma mozliwosci w iR zglaszac sytuacje do rozpatrzenia przez jakas komisje aby naprostowac wyniki nadane automatem?
MaXyM jest offline  
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 15:01   Post #508 (permalink)
Awatar TaKe2

Cytat: Napisał muscimol Zobacz post
A jak sobie wyobrażasz ocenianie wypadków przy setkach wyścigów dziennie?
Ja to doskonale rozumiem i zdaje sobie sprawę, że nie ma innej możliwości. Nie zmienia to jednak faktu, że przez to można się zirytować, nie prawdaż

Cytat:
Tam ludzie najczejsciej dopiero ucza sie scigac, oswajaja sie z fizyka, zachowaniem samochodu, ucza sie torow itd.
Tu też się zgadzam. Po prostu trzeba przez to przebrnąć - jak u nas lvl0

Cytat:
Nie ma mozliwosci w iR zglaszac sytuacje do rozpatrzenia przez jakas komisje aby naprostowac wyniki nadane automatem?
Z tego co wiem to jest, ale w klasie rookie to raczej gra nie warta świeczki. Chyba, że startuje się w mistrzostwach świata wtedy to co innego...
TaKe2 jest offline  

Rating: 42758 | Skill: 6.26 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 15:05   Post #509 (permalink)
Awatar Meth

SR jest dobry - uczy pokory i dyscypliny, nie pozwala na jakies arkadowe szalenstwo z innych simow. Co prawda czasem zdarzy sie ze ktos w nas wjedzie a nasz SR na tym ucierpi ale jesli dobije sie z iRatingiem wyzej a w seriach rookie startuje sie z przodu nie ma problemu. U mnie na 152 wyscigi w iR moze przypominam sobie 2 sytuacje ze ktos mnie rozwalil
Meth jest offline  
MSI Z170A-G45 Gaming | Raijintek Tisis @ Intel Core i5 6600K @ 4.4 GHz | Corsair Vengeance LPX DDR4 3000 16 GB | MSI GeForce GTX 970 Gaming 4G| GoodRAM SSD 128 GB | Corsair RM 750i | Logitech G Pro | Logitech G25 | BenQ XL2411Z + NEC MultiSync 20WGX2

Rating: 40481 | Skill: 9.78 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2011, 15:36   Post #510 (permalink)
Administrator iRacing
Awatar sergi

Cytat: Napisał MaXyM Zobacz post
Ale to troche tak jakby na SRPL dawac kary za kazdy wyjazd poza tor, nawet jakby nie byl zawiniony. Bez wzgledu na dorabiane teorie, jest to niesprawiedliwe.
Chyba nie zauważyłeś jednej drobnej różnicy... na SRPL w sezonie odbywają się 3-4 wyścigi tygodniowo, w iRacing jest ich 10000. Ja sobie nie wyobrażam aby ludzie mogli zgłaszać wypadki do rozpatrzenia, zrobił by się totalny bałagan. Odwołania, nieporozumienia, porównania do innych wypadków i decyzji. Inna sprawa ile by to musiało kosztować, zatrudnienie kilku czy kilkunastu praktycznie bezproduktywnych osób odbiło by się zarówno na portfelach użytkowników jak i kondycji firmy.

Liczenie Safety Rating jest bardzo proste i jednakowe dla wszystkich. W dłuższym przedziale czasowym, każdy dobry i bezpiecznie jeżdżący kierowca może bez problemu utrzymać SR > 4.0, nawet posiadając licencję A.
sergi jest offline  
Rating: 35206 | Skill: 10.02 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
<font, color#bb0000>iracing, dla, filmy, fotki, inne, iracing, krzycha, motion, multimedia, photos, punkt, skins, skins< or font>, specjalnie, video, videos, widzenia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania