Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Serie wyścigowe > Spotkania międzynarodowe > Eventy SimRacingPL > 6h Dubai SimRacingPL 2011

[6H Dubai Endurance 2011] Wrażenia :)

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

6h Dubai SimRacingPL 2011 6h Dubai SimRacingPL 2011

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 02-04-2011, 22:11   Post #1 (permalink)
Awatar debeo

[6H Dubai Endurance 2011] Wrażenia :)

Pozwalam sobie założyć temat. Później coś skrobne od siebie. Tymczasem myślę, że nie będę osamotniony jeśli powiem - wielkie dzięki za imprezę - super pomysł i realizacja

Fajny ten endurance

Wielkie gratulacje dla chłopaków z Run Like Hell Racing, byliście nie do pokonania dzisiaj
debeo jest offline  
Rating: 7380 | Skill: 3.14 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2011, 22:13   Post #2 (permalink)
Awatar SzymekPL

Wielki +! Super było, doopa boli, ale jeszcze jest ok Dzięki za wyścig, no i czesze się ze zwycięstwa
SzymekPL jest offline  
Rating: 3862 | Skill: 7.60 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2011, 22:29   Post #3 (permalink)
Awatar zabik

Dzieki dla chlopakow z Monster Energy i reszcie za fajny wyscig, walczylismy ale to endurance i nie tylko szybkosc sklada sie na wygrana Gratulacje dla winnerow
zabik jest offline  
LIFE IS RACING - Everything else is just waiting
www.maciejbernacik.eu

Rating: 3976 | Skill: 6.43 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2011, 22:31   Post #4 (permalink)
Awatar debek007

Hej, w moim przypadku można by powiedzieć - miesiąc przygotowywań i klapa.
ale nie powiem, bo było ZARĄBIŚCIE. Takie emocje, jak na starcie, są naprawde wielkie, dlatego nie mam do nikogo pretensji o restart Myślałem że wyścigi są nudne, i rajdy były nr.1, to teraz się zmieni
DZIĘKI!
debek007 jest offline  
Rating: 1629 | Skill: 3.60 | OpenRating: 0
Fanatec Porsche 911 GT3 RS Wheel | Fanatec Clubsport Pedals | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2011, 22:31   Post #5 (permalink)
Awatar slashtpl

Panowie gratulacje! Świetne zawody, jednak Polska górą Radek, Wojtek , Revers swietna robota!
slashtpl jest offline  

Rating: 18924 | Skill: 10.45 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2011, 22:44   Post #6 (permalink)
Awatar Andrzej Seczek

Chcialem podziekowac z super wyscig, ze moglem reprezentowac nasz team SimracingPro Racing. Co mogę powiedzieć, Szymek zaczął ta walkę, a ja ją dowiozłem do mety, dziekuje jeszcze raz, chcialem podziekować też naszemu Mechanikowi, ojcu szymka za pomoc w taktycze wyścigu. Reszte powiedzialem na TS
Andrzej Seczek jest offline  
Rating: 6891 | Skill: 8.69 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-04-2011, 23:03   Post #7 (permalink)
Awatar ReVerS

No to i ja cos naskrobie kilka zdan bo i tak pewnie jutro Wojtek napisze tu rozprawke

To pierwszy taki event dla mnie jak i dla kazdego z czlonkow naszego zespolu (pokonaly Was zoltodzoby, oswojcie sie z tym ) ale tak na serio to jest to kolejna rzecz ktora odkrywa przed nami simracing, pierwszy start w lvl0 bedzie dla mnie nie zapomniany tak samo jak dzisiejszy wyscig. Chlopaki z shell napedzili nam troche stracha noca ale ze strach ma zawsze tylko wielkie oczy, a Wojtek wyciagnal swoj kalkulator i wyliczyl ze mamy za wysoki poziom stresu, wiec wrzucilismy na luz i spokojne dowiezlismy P1 w GT2.

Dzieki wszystkim za walke na torze i za to ze GT1 nie bylo bardzo agresywne

Dzieki rozniez, a moze przedewszystkim organizatorom za dogranie wszystkiego, oraz Tombo i Jahu za oprawe i komentarz (wiem ze stawaliscie na glowie zeby postawic relacje, chociaz ja sie caly czas zastanawiam czy przypadkiem "zona-tombo" nie maczala w tym palcy )

Aha.....Lesiu...GT
ReVerS jest offline  

Rating: 4559 | Skill: 4.74 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2011, 11:00   Post #8 (permalink)
Awatar feels3

Dubai przeszedł do historii i ciężko wywalczone zwycięstwo w GT2 również.

Oczekiwanie na start było mocno stresujące, szczególnie zastanawialiśmy się jak poradzą sobi inni
w tempie wyścigowym. Jaką przyjmą strategię, ile zmian, jak długie stinty?

Wczoraj na czacie pisałem i tu też napiszę, miałem taki wzorek na Dubai odnośnie tempa wyścigowego.

Czas z quala + paliwo + stres + zmęczenie + noc: x + 1 + 1 +1 +1s = tempo wyścigowe
W zależności kto kiedy i jak jechał i co mu się udało z tego równania wyeliminować, takie kręcił czasy.
Dlatego aż takiej uwagi nie przywiązywaliśmu do tego że hot lapy cała nasza trójka miała w top4,
bo wyścig, szczególnie Endurance, to inna bajka.

Nasze auto spisywało się znacznie poniżej oczekiwań w nocy i tutaj pozostałe ekipy napędziły nam
stracha, bo w nocy stracilśmy sporo z przewagi, którą udało się wypracować za dnia.
Ogólnie były cyrki, w nocy gumy nie dogrzane, w dzień, przegrzewające się.
Nasze ustawienia najlepiej spisywały się w pośredniej temperaturze toru i te stinty dawały nam przewagę.

Było dużo zabawy z pitstopami, raz nie wyszli nam mechanicy, podejrzewamy, że ktoś zamiast kawy,
podał im melisą i poszli spać . Dobrze, że Michał miał jeszcze paliwo i zrobił jeszcze jedno
kółko i w końcu wyszli, bo było blisko abyśmy zakończyli wyścig już na 3cim stincie.

Jak wspomniałem wcześniej o wzorze na tempo wyścigowe...
Przyszła kolej na moją zmianę, zacząłem w nocy, i zacząłem nieźle, ale później wpadłem w grupkę
GT1, która co chwile popełniała błędy i co mnie dublowali to ich mijałem, straciłem połowe stintu
w ten sposób, przez teamspeak'a dostawałem informację, żebym się z nimi nie bawił, bo Figo
odrabia sekundę po sekundzie, no i jak już miałem pusty tor, poziom stresu miałem tak wysoki, że
muskałem pedał gazu jak Ayrton Senna, tylko ja z innego powodu....

W naszym teamie zrobiło się trochę nerwowo przez noc, ale uspakajaliśmy się nawzajem, że w dzień
odrobimy. No i udało się, przyszły dzienne zmiany i tempo wzrosło, ale do końca nie było nic pewnego.

Mnie na dziennym stincie udało się wypracować przewagę nad ekipą Shell'my Racing, zresztą którą
to przewagę straciłem na nocnym stincie...suma na zero.
Po zmianie, Radek wyjechał tuż przed nosem Wojtka Kręckiego i miał pusty tor, no i raz, że w
dzień nasze auto było szybsze niż w nocy, to Radek wspiał się na wyżyny i wyrobił niezłą przewagę.

Trochę odetchneliśmy do momentu, kiedy Radkowi pada karta graficzna i zjeżdza do boksu po omacku,
mając na ekranie same artefakty zamiast toru i krzycząc jednocześnie przez teamspeak'a
"chłopaki wbijajcie na serwer! karta mi padła" .
Nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać, ale na pół godziny do końca wyścigu, znów mieliśmy nóż na gardle, Radek cudem dojeżdza do boksów, w ostatniej chwili Michał wbija na serwer...i żyjemy, jedziemy, na kanale nerwy ale i śmiech, że jeszcze jedziemy.
Michałowi został ostatni stint, ale temp toru był najwyższa i przez cały stint walczył z grzejącymi się oponami (temp powyżej 100') , które znikały mu w zastraszającym tempie, ale doświadczenie Michała, wzięło górę, i mija mete mając już niemal znikające czerwone kreski na oponach....brakło 1-2kółka i dojechał by na felgach.

Po drodze działo się dużo więcej, ale ja już niczego nie pamiętam

Po niedawnym wyjściu z lvl0 to pierwszy taki sukces i jesteśmy wszyscy w trójkę zaskoczeni, bo
udało się zostawić za sobą naprawdę b. szybkich kierowców.

Wszystko to nie udało by się bez bardzo dobrze przygotowanego auta, w czym pierwsze skrzypce w
naszym zespole grał Michał, beż świetnego tempa, które prezentował Radek i bez strategii, którą
przygotowała moja skromna osoba.

Ekipa w składzie, Radzio, Revers i ja dziękuje wszystkim ze wspólne ściganie i gratuluje przede wszystkim tym którym udało się dojechać, bo to nie lada osiągnięcie

Podziękowania również dla organizatorów. Świetny event na wysokim poziomie.
feels3 jest offline  

Ostatnio edytowane przez feels3 : 03-04-2011 - 11:24
Rating: 28473 | Skill: 6.27 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-2011, 12:03   Post #9 (permalink)
Administrator
Awatar matias

Dziekuje wszystkim tym, co pojechali i tym, ktorzy to zorganizowali i pozniej pomogli przy samym evencie tj. Mcl-owi, Lesiowi, Jahowi, Tombo, Maxymowi, Nad-owi.. specjalne dla Masty, ze ze mna wytrzymal .. i reszcie osob, ktorych nie wymienilem a dorzucily trzy grosze.
Niby caly event organizowalismy Masta i ja ale bez pomocy adminow portalowych byloby to niemozliwe.
Wyscig sie odbyl.. . Jestem z tego powodu bardzo zadowolony, bo zrobic cos takiego (pierwszy raz na portalu) nie jest latwo. Nie bylo walki o miejsca na gridzie ale 14 ekip na starcie na tak 'egzotycznym' portalu to calkiem fajna sprawa.. Ciesze sie bardzo, ze dzieki hiszpanskiej wersji portalu udalo sie umozliwic start ekipom ode mnie.
Gratuluje wszystkim tym co dojechali a w szczegolnosci zwyciezcom.
Do nastepnego..
matias jest offline  
http://www.escuadron69.net/v20/foro/public/style_emoticons/default/windows.gif

Rating: 15805 | Skill: 4.99 | OpenRating: 0
Logitech DFGT
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-04-2011, 11:31   Post #10 (permalink)
Awatar Andrzej Seczek

Zapraszam wszystkich do przeczytania NEWSA po wyścigu zespołu SimracingPro Racing Team:
SimracingPro - Dubai zdominowany przez SimracingPro
Andrzej Seczek jest offline  
Rating: 6891 | Skill: 8.69 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2011, dubai, endurance, wrazenia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania