Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
stare 02-09-2013, 21:17   Post #701 (permalink)
Awatar Klapaucjusz

Cytat: Napisał MaXyM Zobacz post
- rf1 w chwili wydania byl bardziej dokonczony niz rf2 dzis po 1,5 roku testowania, potem byly wydawane patche poprawiajace detale (i wprowadzajace nowe niedzialajace ficzery )
Co znaczy bardziej dokończony?
FF do którego powstały dodatkowe wtyczki był OK?
Wyścigi bez CL'a praktycznie się nie zdarzały, to też cecha skończonego produktu?
Coś tu zgrzyta.
No ale był praktycznie za darmo, więc..

Ostatecznie wszystko rozbija się o kasę, co ja nie bardzo potrafię zrozumieć.
Podobno prawdziwy simracer musi kupić kierownicę i odpowiednio wydajny sprzęt. Niekiedy nawet mowa jest o kilku monitorach i kokpitach.
Czy w takim razie wydatek na sima to jakiś problem?
Zwłaszcza że tych simów nie ma tak wiele. Obecnie zostały praktycznie tylko dwa.
Czy może po prostu niektórzy się przyzwyczaili że sam sim jest za darmo i nie mogą czy nie chcą za niego płacić?
Dziwna sprawa.
Klapaucjusz jest offline  
Rating: 7561 | Skill: 3.60 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2013, 21:18   Post #702 (permalink)
Administrator rFactor2
Awatar marek987

rF2 Gogle i W

Cytat: Napisał Art Zobacz post
BTW dzieki temu, ze nie zagladalem tutaj przez 4h, mialem zajeb... 45 min. wyscig w McLarenie na iR,
a zaraz sobie pojde na rF2
No właśnie. Jakoś inni (np. RD) zamiast hejtowania rozpoczynają ligę endurance, tylko u nas jest "swojsko". Ale i tak wolałbym ścigać się na SRPL (chociaż nie wiem na ile starczy mi cierpliwości).
marek987 jest offline  
Rating: 57396 | Skill: 5.08 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2013, 21:26   Post #703 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
Cytat: Napisał Klapaucjusz Zobacz post

Ostatecznie wszystko rozbija się o kasę, co ja nie bardzo potrafię zrozumieć..
bzdury piszesz. nie chodzi o kase tylko prosta uczciwosc.
zaplacilem za dostep do paru innych alf i bet i nie mam z tym problemu. Isi to jedyna firma ktora podczas rozwoju 'kreci' nie umiejac nazwac rzeczy po imieniu.

Ja moge kupowac nowego sima co roku, tym nieustannie oplacac prace firmy. ale oczekuje ze co roku otrzymam gotowy produkt o jakosci odpowiadajacej dzisiejszym czasom.

@marek, poczytaj sobie co to jest Long Tail Effect. to odpowie ci na pytanie czemu gdzies organizuje sie lige podczas gdy gdzie indziej widac niechec.

BTW: przestancie pisac ze niezadowolenie paru malo znaczacych ludzi broni wam organizowac lige na rf2. Prosze zrobcie ja. u nas na srpl kupilo rf2 z 80 osob.
MaXyM jest offline  
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2013, 21:31   Post #704 (permalink)
The Godfather
Awatar Gared

<div class=
Heh zupełnie jakbym włożył kij w mrowisko. Cena rF2 jak za produkt niedokończony jest dla mnie nie do przyjęcia. Łudziłem się, że przespałem moment, w którym ISI wypuściło coś więcej niż betę, a tu nic z tego. Dzięki za rozwianie wątpliwości i wyprowadzenie mnie z błędu.

PS. Zanim rF zagościł na srpl też już trochę był na rynku, a niejaki Maxym podchodził do tematu jak pies do jeża, bo (cytuję, mniej więcej) "wkurza mnie rfowe community, które broni produktu, na którym można pojeździć we wszystko, ale nic nie działa".
Gared jest offline  
Rating: 74564 | Skill: 7.53 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2013, 11:49   Post #705 (permalink)
Awatar feels3

Cytat: Napisał muscimol Zobacz post
LOL, jedynymi osobami z problemami w tym wątku są ci, którzy nie pozwalają się innym cieszyć z rozwijanych produktów .
Masz troche racji, ale nie zapominaj ze oprocz tych zadowolonych z produktu jest tez grupa rozczarowanych i sfrustrowanych obecnym stanem rzeczy i wkurzonych bo ptzeciez placa za to.

Co z nimi? Maja siedziec cicho i udawac ze wszystko gra , skoro ewidentnie nie gra?

Po za tym chyba nie sadzisz ze Maxym, czy kto kolwiek inny narzekajacy na rf2 czy inne simy, naprawde zyczy zle komukolwiek , ISi, iR , czy nawet comunity? Chyba kazdemu zalezy na tym aby miec w co grac. Prawda jest taka ze czasy sie zmienily pod tym wzgledem na niekorzysc i raczej lepiej nie bedzie.

Osobiscie bardzo chcialbym aby tu bylo pelno lig wypchanych po brzegi
simracerami, ale nie dziwie sie tak nie jest. Osobiscie rowniez wzialem sobie przerwe od scigania z powodu slabego rozwoju simow, czasem sie skusze na race w iR, to wszystko. Czasem odpale moda Lesia na rf1 i tor przerabiany przez Krzyska i sobie mysle ze jak sie chce to jednak mozna
feels3 jest offline  
Rating: 28473 | Skill: 6.27 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2013, 12:03   Post #706 (permalink)
Awatar mateuszKM

feels3, ale na motion platform od SimXperience to by pośmigał częściej, nie?
mateuszKM jest offline  
Rating: 3138 | Skill: 4.49 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2013, 12:05   Post #707 (permalink)
Awatar feels3

Ta zabawka zmienia pkt widzenia, tu bym nawet na gpl mogl jezdzic dniami
Ps.testowalem to z rf1
feels3 jest offline  

Ostatnio edytowane przez feels3 : 04-09-2013 - 12:20
Rating: 28473 | Skill: 6.27 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2013, 12:46   Post #708 (permalink)
Awatar Larus

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Larus
Cytat: Napisał feels3 Zobacz post
Masz troche racji, ale nie zapominaj ze oprocz tych zadowolonych z produktu jest tez grupa rozczarowanych i sfrustrowanych obecnym stanem rzeczy i wkurzonych bo ptzeciez placa za to.

Co z nimi? Maja siedziec cicho i udawac ze wszystko gra , skoro ewidentnie nie gra?

Po za tym chyba nie sadzisz ze Maxym, czy kto kolwiek inny narzekajacy na rf2 czy inne simy, naprawde zyczy zle komukolwiek , ISi, iR , czy nawet comunity? Chyba kazdemu zalezy na tym aby miec w co grac. Prawda jest taka ze czasy sie zmienily pod tym wzgledem na niekorzysc i raczej lepiej nie bedzie.

Osobiscie bardzo chcialbym aby tu bylo pelno lig wypchanych po brzegi
simracerami, ale nie dziwie sie tak nie jest. Osobiscie rowniez wzialem sobie przerwe od scigania z powodu slabego rozwoju simow, czasem sie skusze na race w iR, to wszystko. Czasem odpale moda Lesia na rf1 i tor przerabiany przez Krzyska i sobie mysle ze jak sie chce to jednak mozna
Kurde, nie wierzę, ale tym razem podpiszę się pod tym co napisał feels. W zasadzie skondensowany strzał w sedno.

PS. Aaa to Ty byłeś na tym filmiku YT (na motion platform) ?
Larus jest offline  
Rating: 131232 | Skill: 9.46 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2013, 17:41   Post #709 (permalink)
Awatar SebaOnePL

He he.
Porównanie jak cholera
Właśnie pisano na tym forum o wyścigu w iR do którego przystąpiło około 800 osób. Czy to samo będzie kiedykolwiek możliwe pod rF2?
iR jest jeden i myślę że gdyby zebrać wszystkie większe portale z całego świata i zorganizować jeden event to te 800 osób zebrałoby się bez problemu.

Już nie mówiąc o tym że w iR trudno trafić na moment w którym nikt nie jedzie w jakimś wyścigu (a biorę pod uwagę tylko wyścigi drogowe).
Od kliku tygodni próbuję pojechać wyścig Cadillaciem w godzinach popołudniowo-wieczornych i widzę po 2-3 osoby zgłoszone do wyścigu razem ze mną. Może ja mam takiego pecha ale to proszę znajdź mi porę kiedy to bez problemu będę mógł pościgać się Caddilaciem z kilkunastoma osobami bo abonament mi leci a w wyścigu chyba nie wziąłem od 2-3 miesięcy.

To jest zaklinanie rzeczywistości.
Lepiej bym nie ujął Twoich postów.
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-09-2013, 18:00   Post #710 (permalink)
Awatar Marklar

Cytat: Napisał SebaOnePL Zobacz post
Od kliku tygodni próbuję pojechać wyścig Cadillaciem w godzinach popołudniowo-wieczornych i widzę po 2-3 osoby zgłoszone do wyścigu razem ze mną. Może ja mam takiego pecha ale to proszę znajdź mi porę kiedy to bez problemu będę mógł pościgać się Caddilaciem z kilkunastoma osobami bo abonament mi leci a w wyścigu chyba nie wziąłem od 2-3 miesięcy.
Możesz nawet dzisiaj, o której masz ochotę. Poniżej statystyki z wczoraj.

Następny tydzień będzie na darmowej Lagunie więc powinno być równie tłoczno. W trzecim tygodniu ścigałem się na Watkins Glenie i było tyle luda co teraz na Lime Rock.
Marklar jest offline  

| Logitech G25 + LC | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
dyskuja, dyskusja, ogolna, rfactor

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania