Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
stare 06-01-2017, 11:40   Post #1 (permalink)
Awatar gosc2009

Kers, drs

Czy ktos wie gdzie znajde jakies info na temat stref dzialania KERS i DRS? Glownie chodzi mi o tor Nordschleife. Dwie strefy wiem gdzie sa, ale zalezy mi na wszystkich, gdyz juz walcze o poprawe czasu choc o ulamek sekundy. Pozdrawiam.
gosc2009 jest offline  

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2017, 15:22   Post #2 (permalink)
Awatar LIONER

Przecież KERS się używa kiedykolwiek i gdziekolwiek.
LIONER jest offline  

Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2017, 16:53   Post #3 (permalink)
Awatar gosc2009

DRS dziala w strefach, a KERS bylem pewien ze dziala jak NITRO tylko ze laduje go z odzysku z hamowania - czyli jak mam to dziala. Ale chyba tak w AC to nie dziala. Jezdze Ferrari F138 tam KERSU mam duzo mniej niz np w Ferrari SF15-T, gdzie mam go "do bolu". Ale i tam KERS dziala tylko w kilku miejscach a pozniej nie widze zadnego wzrostu predkosci. A jak napisalem juz walcze o choc ulamek sekundy bo zjechalem ponizej 5minut i uciac cos teraz to sztuka.
P.s np w SF15-T na kierownicy widac poziom naladowania KERS i widac jak zchodzi ten poziom w dol podczas uzywania, albo jak rosnie podczas hamowania. I tylko w dwoch miejscach widze wzrost predkosci przy wcisnietym KERS do predkosci bez KERS, a takze pasek jedzie w dol. W innych miejscach toru poziom nie zmniejsza sie a predkosc nie rosnie. Wiec cos chyba jest z tymi strefami.

Edit. http://www.racedepartment.com/thread...-guide.123938/
Tutaj znalazlem fajne objasnienie calosci. No i raczej wynika z tego ze KERS zgodnie z tym co napisal LIONER i tak jak myslalem na poczatku KERS dziala w kazdym momencie (lecz nie wiem czemu mi go nie ubywa - czytalem ze limit w F1 7sekund na wyscig, to moze i tu tak jest). Natomiast DRS tylko w strefach. I mysle ze to on daje mi wzrost predkosci (przyciski zawsze wciskalem razem). Ale wyczytalem tam dla mnie nowe info, ze w SF15-T zapala sie swiatelko jak sie zaczyna strefa. Tak wiec dzis jade spacerowo i szukam stref.

EDIT2: znalazłem odpowiedz na temat KERS. Może komuś się przyda. Działa on w każdym miejscu toru ale tylko przez określoną ilość czasu na okrążenie - później mimo ze wygląda jakbyśmy go nadal mieli, nie można go użyć (fajnie to widać na modzie RACEESSENTIALS 1.4.3 - jako dodatkowy bar - ten różowy)

gosc2009 jest offline  

Ostatnio edytowane przez gosc2009 : 07-01-2017 - 01:38

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
drs, kers

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania