Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Symulatory > Dostępne symulatory > Assetto Corsa

Nordschleife Laps Records

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Assetto Corsa Wszystko o tym simie

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 30-03-2016, 17:16   Post #1 (permalink)
Awatar gosc2009

Nordschleife Laps Records

Witam. Od razu zaznaczam, że jeżeli gdzieś już jest podobny temat lub steam ma taką opcję to proszę o usunięcie tematu. Ja w steamie nie znalazłem, a aż dziwne że nie ma, bo wiele podobnych gier ma rankingi światowe. Zakładam, że nie wszyscy jeżdżą online - np ja ze względu na niską prędkość łącza internetowego, a chcieli by skonfrontować swoje wyniki z wynikami innych. Stąd pomysł aby na podstawie chyba najpopularniejszej trasy pochwalić się swoimi wynikami Nie ukrywam, że Norschleife katuje już długo i mam nadzieje, że moje wyniki są ok, ale właśnie nie mam zielonego pojęcia ile jestem za Wami Ja jeżdżę na dwóch pętlach trasy: na Nordschleife - 20832m oraz Nordschleife Tourist - 19100m. I jak na razie trzema samochodami, więc te wyniki podam:

Nordschleife (20832m)
- Lotus Exos 125 S1 - czas: 5:59.278s

(na tej trasie jest problem z wyjazdem bo czas zaczyna być mierzony już w boksie, więc mimo natychmiastowego wyjazdu jest pewne opóźnienie)

Nordschleife Tourist (19100m)
- Nissan GT-R GT3 - czas: 7:01.108s
- BMW Z4 GT3 - czas: 7:09.710s

Wiadomo, że jeździcie innymi samochodami, ale nawet na przykładzie powyższego Nissana i BMW widać, że samochody podobnej klasy dają podobne wyniki. Tak więc bardzo chętnie poznałbym Wasze czasy na tej cudownej trasie. Pozdrawiam i zapraszam do chwalenia się
gosc2009 jest offline  

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2016, 17:28   Post #2 (permalink)
Awatar LIONER

Chwalenie się tutaj w ten sposób nie ma sensu, chodzi o to,że ja przykładowo jeżdżę zawsze na nawierzchni green a inni mogą mieć czasy na optimum, a na tak dużym torze różnica bedzie ogromna, nie uwzględniając jeszcze temperatury otoczenia, toru.
LIONER jest offline  

Logitech G25 | Logitech G25 | Logitech G25 | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2016, 17:36   Post #3 (permalink)
Awatar gosc2009

Myślałem, że będzie mimo wszystko widać jakiś poziom. Oczywiście ja też np "zabieram" minimalną niezbędną ilość paliwa, opony i aerodynamikę też mam dobraną najbardziej optymalnie. Nie mniej zachęcam do zapodania paru czasów - pewnie dużo ludzi także jeździ na domyślnej nawierzchni, a zmiany ustawień samochodu, to już taktyka więc jak najbardziej na plus.
gosc2009 jest offline  

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2016, 18:23   Post #4 (permalink)
Awatar Marcin H

Gdybyś nie znalazł chętnych to jakiś tam punkt odniesienia do swoich czasów znajdziesz tutaj:
RSR LiveTiming to Assetto Corsa
Gt3 oczywiście popularniejsze http://www.radiators-champ.com/RSRLi...ll&friends=all
Marcin H jest offline  
.

Rating: 12300 | Skill: 3.87 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2016, 18:59   Post #5 (permalink)
Awatar SebaOnePL

Cytat: Napisał gosc2009 Zobacz post
Nordschleife Tourist (19100m)
- Nissan GT-R GT3 - czas: 7:01.108s
- BMW Z4 GT3 - czas: 7:09.710s

Wiadomo, że jeździcie innymi samochodami, ale nawet na przykładzie powyższego Nissana i BMW widać, że samochody podobnej klasy dają podobne wyniki. Tak więc bardzo chętnie poznałbym Wasze czasy na tej cudownej trasie. Pozdrawiam i zapraszam do chwalenia się
Fajny przykład, który pokazuje jak ciężko się czasami samodzielnie ocenić.
Kolega pewnie zrobił sporo okrążeń, cisnął auto, wylewał poty i chciał się pochwalić czasami okrążeń po czym okazało się, że do najlepszych traci ok 40 sekund.
Sam niestety też tak czasami mam
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2016, 19:33   Post #6 (permalink)
Awatar gosc2009

Marcin wielkie dzięki za stronę. Właśnie czegoś takiego szukałem. Już instaluje aplikację. Super.
Sebastian masz racje, dlatego poprosiłem o pomoc. Bo jak napisałeś nigdy do nikogo się nie porównując nie masz żadnego punktu odniesienia, stąd można mieć błędne przekonania Fakt Na Nordschleife mam przejechane 290h. Trasa opanowana do maksimum moich możliwości, każdy zakręt robiony setki razy. Ale wcale nie jest tak źle bo mimo że tracę 40 sekund to jest to 54 miejsce wiec i tak wynik jest na tablicy. A Exosem mam już 6 miejsce. Dużo pracy jeszcze, poprawa techniki, może wymiana pedałów i jakiś swój maks osiągnę, ale to już będzie parę sekund. Ale widzicie jak fajnie się do kogoś porównać, od razu nabrałem motywacji Pozdro i z niecierpliwością czekam na internet światłowodowy na mojej wiosce, to będzie dopiero zabawa
gosc2009 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2016, 19:44   Post #7 (permalink)
Awatar SebaOnePL

RSR Live Timing to bardzo fajna aplikacja. Podgląd na bieżąco podczas jazdy do czasów innych kierowców dobrze motywuje do kręcenia kolejnych kółek.
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2016, 10:54   Post #8 (permalink)
Administrator Wszystkiego
Awatar lelu0

To rozumiem, ze widzimy cie w ktm na nordzie?
lelu0 jest offline  
Forged in Valhalla by the hammer of Thor

Rating: 4475 | Skill: 2.02 | OpenRating: 0
Logitech Momo Racing | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2016, 20:16   Post #9 (permalink)
Awatar gosc2009

Panie Kamilu aby móc konkurować z Wami w lidze jeszcze daleka droga. Pierwsza sprawa to za słabe łącze i grając, samochody na około mnie teleportują się z miejsca na miejsce, a druga sprawa to 99% gry poświęcam na jazdę treningową, więc nikt mi nie przeszkadza i musiałbym się nauczyć jeździć z przeciwnikami na torze. Ale może kiedyś, na razie z niecierpliwością czekam na łącze światłowodowe na wiosce.

RSR Live Timing jest genialny. Powinien być apką obowiązkową, aby było jeszcze więcej użytkowników. Od wczoraj katuje go ostro i jedyny problem (ale taki problem na plus) to z tym, że aby zaliczył przejazd to musi być on czysty. Więc są emocję, bo nord jest bardzo długi i pod koniec bardzo mocno muszę się pilnować aby nie złapać kołem pobocza i cały przejazd nie poszedł w śmietnik. Zupełnie inna gra.
gosc2009 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
laps, nordschleife, records

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania