Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
stare 03-10-2014, 11:37   Post #11 (permalink)
Awatar thuGG

Też uważam, że interfejs jest kompletnie nieczytelny i nieintuicyjny.
thuGG jest offline  
Rating: 71463 | Skill: 8.53 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec Clubsport Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 11:50   Post #12 (permalink)
Awatar feels3

Adaptive SI uczy sie z czasem i jest coraz szybsze, po updacie trzeba z nimi pojezdzic ponownie, natomiast teraz jest juz mozliwosc zmiany Adaptive na klasyczne od 80 do 120% bodajze.

To juz jest w menu dostepne.

feels3 jest offline  
Rating: 28473 | Skill: 6.27 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 13:48   Post #13 (permalink)
Awatar MariuszB35 PL

no tak to wiem że jest w R3E, ale nie ma takiej opcji w DTM . a te AI coś nędznie się uczy bo po takim Hocku przejechałem kilka wyścigów a AI jak jeździło 7 sek wolniej tak jeździ nadal, po innych torach to samo
MariuszB35 PL jest offline  

Thrustmaster TX Racing Wheel | Własna sekwencja | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 14:26   Post #14 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

Ja myślę, że interfejs jest spoko, tylko jak do każdego, trzeba się przyzwyczaić. Brakuje mi jedynie, jak już jestem na torze, możliwości zmiany niektórych ustawień graficznych (np. fov, włączanie/wyłączanie wirtualnej kiery, etc.).

Co do wrażeń z jazdy to już pisałem wcześniej, jazda jakoś dupy specjalnie nie urywa (feels pisał, że bazują na zmodyfikowanym silniku ISI), ale porównywanie tego do GRIDu jest co najmniej niewłaściwe. Wibracje, szarpnięcia, a przede wszystkim feeling tego, co się dzieje z samochodem, stoi już teraz na wysokim poziomie i naprawdę niedaleko temu Ffb do tego z iR czy rF2 (ja akurat ten cenię sobie wyżej ). Graficznie jest nieźle, nawet na tym "starym" silniku, a jedyny mankament to jakaś taka niezbyt dobra optymalizacja... Nie wiem czemu, jak jeżdżę sam jest jeszcze spoko, ale już w multi z ludźmi zaczynają się spowolnienia (przycinki) - chociaż to może akurat jest kwestia samego multi (z AI jeszcze nie jeździłem, bo na razie katuję Competitions i Multi). Ogólnie sima oceniam bardzo pozytywnie, a jak jeszcze mają dojść pogoda, zmieniająca się nawierzchnia toru itp... to wow. No i tempo prac Trzeciego Sektora jest bardzo przyzwoite, zatem ulepszeń można się spodziewać dużo szybciej niż w innym, konkurencyjnym simie Kwestie silnika audio były już poruszane, nie ma dwóch zdań, najlepszy na rynku. Podoba mi się również to, że można za darmo popróbować różnych torów/aut a do tego wygrać np. bilety na DTM O vRP, czyli walucie w grze nie wspominając. Co do cen poszczególnych aut/torów, to wiadomo, ze są wysokie, jak dla nas, ale tez sporo można zyskać w pakietach, a obiecane promocje również powinny dać trochę oddechu portfelom Z resztą, tyle simów teraz jest, że i tak czasu na wszystko nie starczy, więc kto chce, to kupi to, co będzie potrzebował i na tym będzie rywalizował online/offline. Experience it!
Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 15:23   Post #15 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Cytat: Napisał mateuszKM Zobacz post
Dodatkowo przy powtórkach podoba mi się praca kamer, jakoś tak jak by są bardziej dynamiczne, czy nie wiem jak to dokładniej ująć.
W rF, rF2, R07 i wszystkim bazujacym na silniku ISI da się taki efekt uzyskać Problem, że ludziom się nie chce. A Sector3 ma nawet zatrudnionego człowieka na stanowisku Camera Artist

W rF podobnie pracujące kamery są na Laguna Seca, Silverstone czy torach od VirtuaLM

Wysłane z mojego Ascend Y300 przy użyciu Tapatalka
rad jest offline  

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 15:27   Post #16 (permalink)
Awatar feels3

I tak i nie, owszem duzo w tym pracy goscia ktory ma swietne oko do kamer, inna sprawa, system kamer mamy usprawniony.

Jak i inne rzeczy, jak swoj silnik graficzny (wcale nie taki stary choc nie jakis super zaawansowany, to fakt ) i dzwiekowy. Ten drugi polaczony jest sprytnie z kamerami.
feels3 jest offline  

Ostatnio edytowane przez feels3 : 03-10-2014 - 18:28
Rating: 28473 | Skill: 6.27 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 18:01   Post #17 (permalink)
Awatar mateuszKM

Wiem, że da się takie efekty uzyskać, widać to po filmikach, które robią ludzie z zaangażowaniem.
W każdym simie są zdolni zrobić fajne ujęcia.

Tu fajnie, że w tym co daje producent o to zadbano.
Przyznam, że dawno z taką frajdą nie oglądałem powtórki, taka dynamika, "żywo" pracująca kamera daje sporo uroku.

Przydało by się coś takiego na Nordzie w rf2, czy AC
mateuszKM jest offline  
Rating: 3138 | Skill: 4.49 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 18:09   Post #18 (permalink)
Awatar MariuszB35 PL

W AC przydało by się trochę tchnąć życia w otoczenie torów bo za bardzo sterylnie to wygląda
MariuszB35 PL jest offline  

Thrustmaster TX Racing Wheel | Własna sekwencja | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 18:12   Post #19 (permalink)
Awatar mateuszKM

Żeby nie było OT to choć testowałem tylko Hocke to przykładem może tu być R3E, na prawdę na otoczenie przyjemnie się patrzy, czy na kerby przy wolnych zakrętach...zupełnie jak w rf2...... na Poznaniu
mateuszKM jest offline  
Rating: 3138 | Skill: 4.49 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2014, 18:41   Post #20 (permalink)
Awatar Swir80PL

Jeszcze co do AI w DTM to faktycznie się zresetowala po updejcie i trzeba ja "uczyć" od nowa. Trochę mnie to zraziło.
Swir80PL jest offline  
Rating: 6730 | Skill: 13.57 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
jazdy, r3e, raceroom, wrazenia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania