Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Nowości
Wróć   SimRacing wyścigi online > Symulatory > Dostępne symulatory > Project CARS

Testowy Fun Race Project Cars 2

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Project CARS Project CARS

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 26-09-2017, 11:12   Post #1 (permalink)
Awatar MariuszB35 PL

Testowy Fun Race Project Cars 2

Witajcie.

Jesteśmy już kilka dni po premierze Project Cars Polska więc czas na testy stabilności pokoju i przetestowanie jego możliwości konfiguracji w większym gronie.

A więc Zapraszam każdego zainteresowanego na serię wyścigów Fun Race klasą auta GTE , zestaw torów -różne. Format Kwalifikacje 15 minut i wyścig również 15/20 minut.

Zaczniemy o 19:00 w Niedzielę 01/10/17 a skończymy ... ile damy radę

Zapraszam wszystkich na nasz komunikator Discord https://discord.gg/xQ3RqUp bo już nie będziemy używać TS. Apkę można zassać na komputer lub smartfon.

Jak testy pójdą pomyślnie to ruszymy czym prędzej z jakąś ligą
Nazwa pokoju pcars.com.pl hasło pmccup

TESTOWY FUN RACE Project CARS 2 - PMC - Fun Race - Project CARS Polska
MariuszB35 PL jest offline  

Ostatnio edytowane przez MariuszB35 PL : 26-09-2017 - 19:01

Thrustmaster TX Racing Wheel | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2017, 11:36   Post #2 (permalink)
Awatar Adakar

rF2 SMP GT3 2017

Adakar jest offline  
Screw You guys ... I am out of here ...

Rating: 111334 | Skill: 9.77 | OpenRating: 3490 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2017, 18:04   Post #3 (permalink)
Administrator Assetto Corsa
Awatar LKRISS

AC USCL

Kurczę sam jestem ciekawy jak wypadnie ta freq. oraz relacje już po. Powodzenia!
LKRISS jest offline  
Rating: 4703 | Skill: 7.39 | OpenRating: 0
Fanatec CSR Wheel | Fanatec CSR Elite Pedals | Fanatec CSR Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2017, 10:17   Post #4 (permalink)
Awatar MariuszB35 PL

W najbliższą niedziele tj. 8.10.2017 Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny testowy wyścig Project CARS 2 na torze Road America, klasa aut GT3, start godz 20:00 (19:30 Trening).
Tym razem sprawdzimy grę w dłuższym wyścigu 45/60 min do ustalenia w lobby i manualne Pit Stopy

Komunikator Discord https://discord.gg/xQ3RqUp

Nazwa pokoju: pcars.com.pl Hasło: pmccup

Ogólne zasady/ustawienia serwera poniżej (kilka opcji jeszcze sprawdzamy także nie są to ustawienia typowo pod ligę).
TESTOWY WYŚCIG | Project CARS 2 | GT3 | Road America | 8.10.2017 | 20:00 - PMC - Fun Race - Project CARS Polska

Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2017, 23:45   Post #5 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do MaXyM
Bylo calkiem fajnie. Nawet biorac pod uwage ze to byl moj pierwszy wyscig po chyba 4 latach.

Nie wiem czemu koledzy z pcars.com.pl musza uzywac jakiegos dziwnego voice-komunikatora: discord. W czym jest lepszy od innych jak TS? Male mozliwosci konfiguracji, gubi sie w zrodlach dzwieku (mic). Serio nie rozumiem.

Sam wyscig ok. Ale byly problemy przy ustawieniu pogody real z serwera. A moze to zbieg okolicznosci. W kazdym razie z calej stawki zawsze znalazl sie ktos kogo postawilo w pitlane, mial inna pogode niz inni lub nie mogl potwierdzic gotowosci do jazdy.

Sam wyscig super. Jak wspominalem mialem wieloletnia przerwe ale z radoscia konkurowalem z innymi. Fajnie czuc zimne opony na poczatku. Aby chwycic max grip jedno okrazenie nie wystarczy. Trzeba tak 2-3. Ale nawet nie wiem na jakich jechalem. Byl to def 'stable' ze zmniejszonym TC. Zbyt czule TC bowiem powoduje odcinanie mocy przy lekkim uslizgu (na kerbach, trawie, w zakretach)
Fajnie tez wyglada pitowanie. Panowie z lizakiem czekaja, machaja...
Auta na torze poruszaja sie b. naturalnie (nie jak w rf). Nawet w tak malej rozdzielczosci jaka jest w VR, jest w w nich ta sprezystosc na nierownosciach. BTW powtorka z 15okrazen (jakies 15 aut - na koncu 10) to 175MB

Wspominajac powtorki, dostepne w nich nazwy kierowcow to tylko 3literowe skroty. Nie ma pelnych nazw. Co czasem jest problemem. Np. w wyscigu bylo 2 LUK'ow

Z zauwazonych bledow, nie wiem czemu ale spotter jest jakis leniwy. Zauwazylem to juz w wyscigach w karierze. Czasem gada a czasem nie odezwie sie ani slowem. Mam wlaczonego spottera "zawsze"
MaXyM jest offline  

Ostatnio edytowane przez MaXyM : 09-10-2017 - 00:18
SLS developer :: sls.simracing.pl ::

Rating: 94355 | Skill: 7.59 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2017, 10:21   Post #6 (permalink)
Awatar MariuszB35 PL

Przeszliśmy na discord bo jest darmowy, bo nie ma limitów osób w pokoju itd. Może nie jest idealny ale myślę v że z czasem się sprawdzi tak samo dobrze jak Ts. Większość osób nie ma problemów z microfonem tylko trzeba trochę wejść w ustawienia i będzie dobrze. Co do wyścigu to fajnie to wszystko wygląda, pit stopy itd. Gorzej trochę z samym przejściem z sesji do sesji. Patch potrzebny żeby się nie wieszała gotowość do wyścigu. No i pogoda z serwera powoduje dziwnie kwiatki, że jedne osoby mają ładna pogodę a inni mgłę lub deszcz, ustawienie pogody stałej naprawia ten błąd i wszyscy mają jednakową.

Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2017, 11:58   Post #7 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

A co jest zlnie tak z TeamSpeak? Nie uzywalem lata. Ale dzialal.
W ustawieniach bylem. Problem jest taki ze nie ma wejscia "domyslnego". A to sie u mnie zmienia w zaleznosci od tego czy jade przez vive czy nie. W skrocie nie reflektuje zmiany w systemie.

Co wiecej ktos nadawal klikanie w paddlesy i inne dzwieki. TS3 mial opcje siedzenia na wlasnym sub-kanale, a admin jak potrzebowal to informowal wszystkich. Tu nie widze takiej opcji.
MaXyM jest offline  

Logitech G25 | Logitech G25 + LC | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2017, 12:14   Post #8 (permalink)
Awatar MariuszB35 PL

ten kanał jest tylko nasz a nie ogólnodostępny, jak dostaniesz "rolę" pcars.com.pl przez admina kanału to będziesz mógł wejść jeszcze na zamknięte kanały. a z TS jest ten problem żeby mieć własny serwer /kanał trzeba za niego zapłacić, a jak chcesz mieć jeszcze nolimit userów na kanale to jeszcze trochę trzeba dopłacić, Discord jest w całości za darmo, i poza Tobą więcej nikt nie zgłasza problemów z komunikacją, dla mnie działa tak samo dobrze jak TS. Ogólnie to XaV (właściciel kanału) dął mi na nim admina ale nie wiem jak go dał bo nie mogę przydzielać "rol" na kanale :/ muszę z nim pogadać albo przerzucę wszystko na mój kanał na discord.
A z tymi dźwiękami to trzeba będzie poruszyć ten temat żeby była aktywacja mówienia po przyciśnięciu jakiegoś guzika albo aktywacja głosem.
Dicord oferuje te same opcje co TS , w mojej opinii jest też trochę bardziej przejrzysty.

Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2017, 12:50   Post #9 (permalink)
Member
Awatar MaXyM

Z ta przejrzystoscia to pewnie kwestia gustu. Wyglada jak czat na onecie ktory przypadkowo ma mozliwosc glosowej komunikacji. IMO funkcjonalnoscia sie z TS rownac nie moze. Ale ok - tylko chcialem znac powody zmian. Mialem dluga przerwe to i duzo sie moglo zmienic. A potrzeba posiadania/placenia za serwer to rancjonalny argument.
Poza tym korzysta sie z tego co jest wiec sie dostosuje.
MaXyM jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2017, 17:39   Post #10 (permalink)
The Godfather
Awatar Gared

rF2 WEC 2016 GTE
rF2 ALMS 2016 GTE

Maxym wraca do ścigania się? Oooooo.
Gared jest offline  
Rating: 71924 | Skill: 7.41 | OpenRating: 3401
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
cars, fun, project, race, testowy