Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wyniki sezonu

AC - Summer RC Cup 2018

Blackwood Rallycross
2018-07-12 21:00

Więcej

Następny wyścig
Administratorzy Ligi
Brak
Wróć   SimRacing wyścigi online > Serie wyścigowe > Liga Assetto Corsa

[30.11.2014] Runda 0

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Liga Assetto Corsa Liga Assetto Corsa

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 30-11-2014, 21:52   Post #1 (permalink)
Administrator Wszystkiego
Awatar lelu0

[30.11.2014] Runda 0

I jak tam wrażenia?
lelu0 jest offline  
Forged in Valhalla by the hammer of Thor

Rating: 4475 | Skill: 2.02 | OpenRating: 0
Logitech Momo Racing | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2014, 22:01   Post #2 (permalink)
Awatar B Mirecki

Wszysko fajnie gdyby nie wypadek i problemy ze zdemolowanym autem pod koniec 1 okrążenia..
B Mirecki jest offline  
Rating: 10619 | Skill: 5.41 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2014, 22:05   Post #3 (permalink)
Awatar ryzykfizyk

Wyścig zdecydowanie za krótki. Świetna walka z shogelem na pierwszych kilku okrążeniach, zero lagów, serwer 1 klasa!
Gratulacje dla pierwszej dwójki
ryzykfizyk jest offline  
Rating: 38736 | Skill: 7.90 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Własny układ H | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2014, 22:09   Post #4 (permalink)
Awatar Lempart_Racing

Nie wiem jakim cudem startowałem z pitów mimo iż miałem Pole Position - na szczęście udało się utrzymać aż P2 na pierwszym okrążeniu, a do P1 brakowało mi tempa, a druga sprawa to auto i sam tor jest mega trudny do wyprzedzania.

Gratki dla Kuby, zasłużone zwycięstwo
Lempart_Racing jest offline  
Rating: 3767 | Skill: 12.94 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2014, 22:56   Post #5 (permalink)
Awatar B Mirecki

Jedyne moje pocieszenie jak teraz patrze, to FL Są za to jakieś punkty ?
B Mirecki jest offline  
Rating: 10619 | Skill: 5.41 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2014, 23:12   Post #6 (permalink)
Administrator Wszystkiego
Awatar lelu0

Za rundę 0 ogólnie nie ma punktów
lelu0 jest offline  
Forged in Valhalla by the hammer of Thor

Rating: 4475 | Skill: 2.02 | OpenRating: 0
Logitech Momo Racing | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2014, 23:21   Post #7 (permalink)
Awatar $hogel

Ryzyk, dzięki za walkę. Ale co do lagów, to ty właśnie często przycinałes. Znaczy teleportowałeś się nieco w przód, tył prawie na każdym kółku.

Co do mnie, to prawie w ogóle nie pojechałem. Wszedłem na serwer i nie działały pedały. Jak udało mi się je jakoś uruchomić, nie skręcała kierownica. Gdy w końcu udało mi się i z tym uporać, wyjeżdżam na tor z pitów, a tu mi przełącza się na widok do tyłu i nei chce przestać Sporo mi zajęło, zanim wyczaiłem w końcu o co chodziło. Na szczęście udało mi się wszystko zrobić na kilka minut przed qualem.

Niestety przez to nei miałem czasu przetestować różnych rzeczy i wynik mógłbyć lepszy. Mimo wszystko 4 miejsce było spoko.
Na starcie zbyt ostrożnie pojechałem, mogłem w sumie poprzeszkadzać Damianowi A potem zbyt wolna jazda i doszedł mnie ryzyk, z którym miałem bardzo fajną walkę. Jak już mi uciekł, to samotna nudna jazda.... no może poza momentem kiedy Lelu mi wrócił wprost przed maskę z poza toru, na szczęście w niego nie przywaliłem
Dzięki za wyścig i do następnego. Gratulacje dla pierwszej trójki.
$hogel jest offline  
Rating: 9187 | Skill: 9.26 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2014, 00:12   Post #8 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

Cytat: Napisał lelu0 Zobacz post
Za rundę 0 ogólnie nie ma punktów
To nie będę zgłaszał wypadku, ale powiedz mi Kamil jakbym chciał przejrzeć repa, czy będzie do pobrania? Jeśli własnego nie zapisałem?
modlicha jest offline  
Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2014, 01:27   Post #9 (permalink)
Awatar Kozera

A ja spojrzałem na godziny z kalendarza, który był podany na początku i w nim kwalifikacje miały się zacząć od 20:15, wszedłem sobie więc na luzaku o 20- w informacjach o serwerze pisało jeszcze, że to practice. Kółko jedno mógłbym zrobić, ale zadzwonił jeszcze telefon więc postanowiłem już to olać i pojeździć w kwalifikacjach. Tyle, że po serii oznaczonej jako practice nagle pojawiłem się na polu startowym. W tym zdziwieniu chyba nawet nie wczytałem odpowiednich ustawień, dobrze, że choć zatankowałem na maxa.
I tak niestety startowałem z samego końca stawki i nie chciałem się przesadnie pchać, ale lelu0 w walcie z kimś obrócił się tuż przed moją maską na pierwszym zakręcie i obaj polecieliśmy w trawę:S. Zwieńczeniem pierwszego okrążenia był koleś(z odpowiedzi powyżej, być może to właśnie był mirecki), który stał w poprzek przed ostatnim nawrotem, najpierw próbowałem go wziąć po wewnętrznej wychodząc z wcześniejszego zakrętu, ale nie chcąc tracić, aż tak na prędkości wybrałem jednak zewnętrzną- może i tym go zmyliłem, a może nawet mnie nie widział, ale spotkaliśmy się i to porządnie- coś mi drżało później cały wyścig. I tak pierwsze okrążenie z czasem 1:33 mało brakowało, aby nie było ostatnim. Później wiele okrążeń w ptrackerze miałem wszystkich na zielono- tempo miałem, do czasu, aż dojechałem do kolejnych maruderów, może brzmi nie ładnie, ale tempo 2s wolniejsze od czołówki na okrażeniu o długości ledwo ponad minute, to iście catherhamowe tempo:S. I tu modlicha podejrzewam, że do mnie masz niesmak. Nie ocenię tego bez powtórki, ale wydaje mi się, że miałem prawo być tam gdzie byłem i w moim odczuciu to bardziej ja zostałem uderzony, będąc po wewnętrznej zakrętu. Poza tym co tu wiele gadać, gdyby nie to, że za Tobą traciłem 2s na okrążeniu, mógłbym czekać na dogodniejszą okazję- choć ciężko o taką, bo na przemian przestrzeliwywałeś punkty hamowania albo zaczynałeś hamować za wcześnie, do tego linia jazdy jakiej też ciężko się spodziewać- czuję się bardzo nie pewnie jadąc za Tobą. Sorry, że spotkaliśmy się ponownie, ale to się nie będzie zdarzać, o ile będę brał udział w kwalifikacjach
Później miałem jeszcze dziwne zjawisko, ktoś to już miał? Miałem porządnego laga ale chyba kompa a nie serwera- jak się zacięło, pomyślałem: no nie jestem już w trawie, ku mojemu zdziwieniu jak mnie odlagowało nie ruszyłem się ani o metr, za to cały serwer tak i straciłem pozycję, mimo że koleś za mną jechał blisko 3s- tak długi był ten lag. Ciekawi mnie jak to wyglądało z innych kamer niż moja.
Później to już dalsze gonienie, tempo trochę jeszcze mi osłabło, ale skończyłem na 7 pozycji ze stratą 30s do pierwszego miejsca. A lekko podliczając kraksy z pierwszego okrążenia+modlicha+lag zabrały mi 28s najmniej. Jakby nie było kwalifikacja zdaje się, że jest, bo celem była pierwsza 10?
Kozera jest offline  
Rating: 1331 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2014, 11:44   Post #10 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

@Kozera

Niesmak oczywiście mam, bo wg mnie nie miałeś absolutnie żadnego prawa tam się znaleźć. Z prostej przyczyny: gdy składałem się do zakrętu Twój samochód widziałem w całości w lusterku, a więc na pewno nie byłeś w pozycji 2W. Więc to ja miałem prawo do wyboru linii jazdy w tym zakręcie. Ja uderzyłem w Ciebie? Jakim cudem, skoro miałem uszkodzony tył od uderzenia?

Po drugie oczywiście jesteś bardzo szybki, ale mam wrażenie, że chyba do tej pory walczyłeś tylko z AI, którzy jadą jak po sznurku. Co do nietypowej linii jazdy... no cóż takie mam prawo do obrony, że mogę wybrać linię jazdy, którą Tobie utrudni atak. Gdy wybieram inną linię jazdy, zmienia się punkt hamowania. Gdy bronię wewnętrznej muszę hamować wcześniej. Nie ogarniasz tego?

Czujesz się nie pewnie...hmm..a co ja mam powiedzieć? Jesteś z tyłu i można mieć 100% pewności, że będzie uderzenie.

To już drugi raz, kiedy nie zgłaszam Wg mnie Twojego wypadku. Do trzech razy sztuka.

Nie mniej jednak ponawiam pytanie do adminów. Z jakich powtórek korzystać? Zapisywać swoje czy będą oficjalne?
modlicha jest offline  
Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
runda

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania