Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Serie wyścigowe > Liga Assetto Corsa

[RallyShop.pl Formula Abarth 2014/15] Sprawy organizacyjne

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Liga Assetto Corsa Liga Assetto Corsa

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-03-2015, 16:52   Post #191 (permalink)
Awatar retsam

Dar wieszczyszenia? Chyba się opiłeś wody z rowu
retsam jest offline  
http://simracing.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=14705&dateline=142335  7463

Rating: 16598 | Skill: 5.68 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2015, 17:19   Post #192 (permalink)
Awatar Zenon

Cytat: Napisał retsam Zobacz post
Poszukaj przykładu, gdzie wydarzenie nie będzie się działo w przestrzeni publicznej.
Ja np. mogę ci opowiedzieć, co mi się kiedyś śniło: poszedłem do sklepu po zakupy i gdy podszedłem do półki síęgnąć po dżem, za moimi plecami usłyszałem głos: w Tesco dostaniesz taniej, więcej i lepsze. Stał za mną gościu cały w znaczkach Tesco i już wciskał mi ulotki z ofertą na terenie przydomowego supermarketu. Zapytałem się właściciela, który kręcił się po sklepie, o co tu kurna chodzi? A on na to: tak działa niewidzialna ręka wolnego rynku, panie.

Jeśli ktoś przyszedł pojeździć, to niech odłoży agitację na bok. To się tutaj do tego właśnie sprowadzało: niby jeździmy, niby jest fajna atmosfera a jednak jestem bombardowany ofertami innej ligi - fajna, lepsza, niż tutaj.

Na początku ludzi było opór, że zostały wprowadzone ograniczenia. Jak się skończyła agitacja chłopaków, a na SRPL pojawiła się regularna liga, to ludzie poznikali. O!

Mało mnie interesują twoje wynurzenia. Jestem tu od 10 lat i nigdy nie byłem bombardowany żadnymi ofertami. Może ktoś coś czasem wspominał, ale do bombardowania daleko. A pierwszą lige regularną na SPRL pamiętam, w przeciwieństwie do ciebie, bo ciebie tu jeszcze nie było. I jako stary grzyb chciałbym się dowiedzieć, co jest takiego straszliwie szkodliwego w tym, że ktoś przyjdzie i powie, że tu i tu można się pościgać, zwłaszcza że u nas akurat odpowiadającej ligi nie ma. My pójdziemy do nich na AC, a może oni przyjdą do nas na rF. I wsio. Wielkie halo. Ale nie, sztandaru SPRL zbrukać nie damy, twierdza jest oblężona, do krwi ostatniej, no pasaran, *****!
Rence opadajo.
Zenon jest offline  
Rating: 78667 | Skill: 5.82 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2015, 19:27   Post #193 (permalink)
Awatar retsam

Skoro masz wywalone na moje wynurzenia, po co się produkujesz i pitolisz o oblężonej twierdzy? Przypominasz mi teraz zgreda, co mówi: co mi będziesz pitolił młody, ja 20 lat autem jeżdżę i jak auto wpada w poślizg, to trzeba puścić kierownicę.

Nie używaj argumentu wieku, bo jakby się z wiekiem mądrzało... Doświadczenie z racji upływającego czasu też samo nie napływa.

Jak jesteś starym grzybem, to ci wybaczam, że wtrącasz jakieś wspomnienia i zwykłe pytania rozwlekasz do historii na 3 pokolenia wstecz. Skup się jednak na krótką chwilę następnym razem, popraw cewnik, wytrzyj gile i... zadaj pytanie. To jest aż tak proste.

Dla mnie jest to oczywiste (dlaczego nie jest tak, jak napisałeś) ale nie podejmuję się odpowiedzi na to pytanie, bo to tutaj to nie mój cyrk. Powinien McL ci udzielić odpowiedzi.
retsam jest offline  
http://simracing.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=14705&dateline=142335  7463

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2015, 20:05   Post #194 (permalink)
Awatar Zenon

Odpowiadam po części tobie, bo się jak zwykle wpierniczyłeś z wynurzeniami w każdy możliwy temat. Argumentu stażu na forum użyłem, żeby odpowiedzieć na tekst:

Cytat:
Na początku ludzi było opór, że zostały wprowadzone ograniczenia. Jak się skończyła agitacja chłopaków, a na SRPL pojawiła się regularna liga, to ludzie poznikali.
Natomiast nigdzie nie zaznaczyłem, że odpowiedzi oczekuję od ciebie, bo nie onteresuje mnie bełkot.
Zenon jest offline  
Rating: 78667 | Skill: 5.82 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2015, 22:01   Post #195 (permalink)
Awatar retsam

A ja się z reklamowaniem spotkałem w mojej krótkiej karierze tutaj. Dostawałem PMki z zaproszeniami do innych lig, na serwerach były gadki o innych ligach itp.

Mnie bardziej drażni takie gadanie półgębkiem zamiast konkretnie. Skoro już ktoś uprawia agitację, niech to robi otwarcie. Na to, mój drogi Zenonie, zwróciłem uwagę.

Już ci wspomniałem - skoro cię bełkot nie interesuje, powinieneś przestać go produkować (o tym, co gdzieś przeczytałeś o światłach) i pisać konkretnie. Nie dostawałbyś odpowiedzi zrównującej się z twoją. Chciałem tam jeszcze wsadzić jednorożca i smoka, może wtedy załapałbyś ironię, jednak liczyłem na twoją inteligencję.
retsam jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2015, 22:45   Post #196 (permalink)
Awatar $hogel

Cytat: Napisał retsam Zobacz post
popraw cewnik, wytrzyj gile
To trochę się wyklucza

Smutno was czytać. Jakbym na świat polityki patrzył. Otóż ja jestem jedną z osób, która zaczęła tam jeździć i powiem najważniejszy powód dlaczego - ponieważ tu liga stanęła! Do tego bardziej mi pasuje, że tam są pitstopy a tu nie ma, bo niby się czegoś tam nie da :/ A się da. Również autko bardziej mi pasuje. I również uważam, że najrozsądniejsze jest połączenie sił, bo ta sama grupa ludzi stara się śmigać. I małe ma znaczenie pod jakim szyldem, bardziej chodzi z jakimi zasadami i z jakimi ludźmi. Obrażacie się jak banda małolatów w szkole, jednocześnie podkreślając swoją "dojrzałość". Wchodzę na forum i szkoda , że tracę czas na takie pierdoły. Myślę, że czegoś ciekawego się dowiem, tymczasem witamy w świecie wirtualnej polityki. I bardzo słusznie - obecnie nie ma ligi AC tutaj, dlatego jak ktoś chce, w google wpisze assetto corsa liga i na pewno znajdzie co chce dla siebie.
$hogel jest offline  
Rating: 9187 | Skill: 9.26 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
abarth, formula, organizacyjne, rallyshoppl, sprawy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania