Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wyniki sezonu

AC - Summer RC Cup 2018

Blackwood Rallycross
2018-07-12 21:00

Więcej

Następny wyścig
Administratorzy Ligi
Brak
Wróć   SimRacing wyścigi online > Serie wyścigowe > Liga Assetto Corsa > Newsy Assetto Corsa

Assetto Corsa Mazda MX-5 Cup

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Newsy Assetto Corsa Newsy Assetto Corsa

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 01-10-2016, 14:37   Post #1 (permalink)
Awatar SebaOnePL

Assetto Corsa Mazda MX-5 Cup

Cytat:
Chcemy wrócić do tradycji możliwie nieskomplikowanych zawodów rozgrywanych raz na 2 tygodnie, tak żeby zachować odstęp od poniedziałkowego Pucharu BMW i innych lig jak FunRace w czwartki. Start w co drugą niedzielę o 21:00. Bez utrudnień w postaci zewnętrznych systemów i rezerwacji. Wybór auta nie dziwi, Mazda od początku pojawienia się w Assetto Corsa wdarła się przebojem do naszych serc. W seryjnym ustawieniu prowadzi się doskonale, więc po co kombinować życie setupami - w pucharówkach wszyscy powinni mieć równe szanse. Dynamiczny grip (od 97%) zmusza do koncentracji i nie ma mowy o hotalpieniu. Uszkodzenia wystarczające żeby unikać kontaktów ale też nie ma dramatu jak coś się wydarzy. Najważniejszym novum będzie formuła podwójnych wyścigów (znana z Pucharu BMW) czyli kwalifikacje i start R1, który odbędzie na krótszym wariancie toru (lub po prostu czasowo krótszy zależnie od toru) i następnie ponowne kwalifikacje oraz dłuższy R2 na pełnym wariancie toru.
- Rauf (Simrace.pl)

1. Organizator turnieju: Simrace.pl
2. Samochód: Mazda MX-5 Cup - wymaga DLC Japanese Pack
3. Malowania - skin pack LINK
4. Ustawienia samochodu: fabryczne - setup zablokowany
5. Harmonogram ustawień sesji:
Cytat:
- sesja pre-quali na krótkiej wersji toru decydująca o kwalifikacji do danej rundy dostępna będzie przed każdą rundą (decyduje najlepszy wynik na LB)
- zamknięcie sesji pre-quali następuje w sobotę o godz. 24.00 poprzedzającej daną rundę
- do wyścigu dopuszczonych zostanie 22 zawodników z najlepszymi czasami na podstawie czasów z sesji pre-quali
- udział w Mistrzostwach należy potwierdzić na forum simrace.pl w wątku Zapisy zawodników do Mazda MX-5 Cup - Mistrzostwa Polski Mazda MX-5 Cup - SIMRACE.PL (ważne by podać nick zawodnika zgodny z czasem na LB w sesji pre-quali)
- organizator dopuszcza udział zawodników z czasami poniżej top 22 pod warunkiem nieobecności bądź braku potwierdzenia udziału zawodników z kwalifikacji. Osoby takie powinny również zgłosić chęć udział w wątku zgłoszeń.
- w niedzielę godz. 20:00 rozpocznie się godzinna sesja treningowa (obowiązuje entrylist wg. zgłoszeń)
- godz. 21:00 start sesji kwalifikacyjnej 1, która potrwa 10 minut i decyduje o kolejności startu w wyścigu nr. 1
- godz. 21:15 start do wyścigu nr. 1
- godz. 21:50 start sesji kwalifikacyjnej 2, która potrwa 10 minut i decyduje o kolejności startu w wyścigu nr. 2
- godz. 22.05 start do wyścigu nr. 2
6. Nazwa serwera: Mistrzostw Polski Mazda MX-5 Cup | Simrace.pl hasło: liga
7. Wyniki live LINK
8. Lista wyścigów:
Cytat:
2 październik - R1 Nurburgring Sprint 15 lap i R2 Nurburgring GP 19 lap
16 październik - R1 Brands Hatch Indy 32 lap i R2 Brands Hatch GP 28 lap
6 listopad - R1 Red Bull Ring National i R2 Red Bull Ring GP
20 listopad - R1 Silverstone National 26 lap i R2 Silverstone GP 19 lap
4 grudnia - R1 VIR North Course i R2 VIR Full Course
18 grudnia - R1 Hockenheim National i R2 Hockenheim GP
8 stycznia - R1 Tor Poznań i R2 Nurburgring Nordschleife
Wszystkie pozostałe informacje dostępne TUTAJ.

Zapraszamy do uczestnictwa w wyścigach.
SebaOnePL jest offline  
Rating: 21893 | Skill: 3.25 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2016, 13:08   Post #2 (permalink)
Awatar live_87

Powiedzcie mi jedną rzecz. Jak to jest że są podwójne standardy odnośnie reklamy lig? Jednym się pozwala i pomaga a innym utrudnia życie kasując posty z członem IRG... Ja nie widzę reklamy simracing.pl na stronie Simrace.pl wiec czemu ich wspieramy?
live_87 jest offline  

Rating: 46261 | Skill: 8.58 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2016, 13:15   Post #3 (permalink)
Awatar thooorn

Bo Polacy uwielbiają wojenki i hasło "moja chata skraja". Zamiast dać sobie siana i jeździć wspólnie to portale próbują osobno "walczyć", dzieląc całe i tak nieliczne społeczeństwo simracing. Jak w polityce...
thooorn jest offline  

Rating: 114324 | Skill: 12.58 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2016, 13:16   Post #4 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar Mariuszgs

Powiedz słowo Simracing.pl na IRG to cię zlinczują
Swoją drogą, jest nas tak mało, że wszyscy już dawno powinni się połączyć w jeden portal, a nie "konkurować" ze sobą. Nikt nie ma z tego żadnej korzyści, oprócz satysfakcji, a bronią swego jak miliona dolarów.
Simrace.pl chce tu coś napisać? Niech piszą, kto wie, może i ja kiedyś pojeżdżę z nimi na AC.

EDIT: No właśnie Thooorn, każdy to wie, większość się zgadza, a jest jak jest. Kto wie, trzeba mieć nadzieję, że się to kiedyś zmieni
Mariuszgs jest offline  
Rating: 46355 | Skill: 6.03 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2016, 13:28   Post #5 (permalink)
Administrator Forum
Awatar sobol

Od razu ostrzegam, że jeżeli rozpocznie się tu festiwal bezsensownych postów to polecą kartki. Z Simrace.pl współpracowaliśmy przy lidze KTM, teraz najwyraźniej nie ma chętnego by z nimi z naszej strony współpracować. Ja nie widzę problemu z reklamą ligi AC ZAPRZYJAŹNIONEGO portalu, tym bardziej, że to dla nas nie jest konkurencja, bo jeździmy na innym simie i to się w najbliższym czasie nie zmieni (z tego co wiem).

W kwestii kasowania postów dot. drugiego simracingowego portalu, oni jeżdżą na rF2, czyli są bezpośrednią konkurencją i dlatego posty wylatują. I na razie tak zostanie.

Proszę o zakończenie dyskusji na ten temat.

@thooorn Tego powiedzenia na północnym wschodzie nie znamy ^__^
sobol jest offline  
Rating: 14167 | Skill: 3.98 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2016, 14:23   Post #6 (permalink)
Awatar live_87

Ja jednak pociągnę temat w mam te kartki.

Cytat: Napisał sobol Zobacz post
W kwestii kasowania postów dot. drugiego simracingowego portalu, oni jeżdżą na rF2, czyli są bezpośrednią konkurencją i dlatego posty wylatują. I na razie tak zostanie.
Przy tak małym środowisku simracingowym każda liga jest bezpośrednią konkurencją dla Simracing.pl niezależnie od platformy IRG czy Simrace.pl co to za różnica.

Pytanie dlaczego u nich na forum nie ma naszej reklamy ligi Endurance? Może nikt o tym nie pomyślał? może oni się nie zgadzają? Albo jest jeszcze inny powód tego. Chętnie się tego dowiem.
live_87 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2016, 14:27   Post #7 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

Cytat: Napisał live_87 Zobacz post
Powiedzcie mi jedną rzecz. Jak to jest że są podwójne standardy odnośnie reklamy lig? Jednym się pozwala i pomaga a innym utrudnia życie kasując posty z członem IRG... Ja nie widzę reklamy simracing.pl na stronie Simrace.pl wiec czemu ich wspieramy?
Z Simrace.pl mamy "umowę" o wzajemnym reklamowaniu, ogłoszeniach. Na razie administracja rf2 nie widzi potrzeby - liga Endu się kończy, ale zapewniam Cię, że wraz z przygotowaniami do nowego sezonu ruszymy i tam z kampanią reklamową - a będzie co reklamować. Będzie BUM! Jeszcze Thooorn sprzeda mazdę i znowu kupi T500

Z kolei tak jak Mariusz piszę IRG do tej pory wyrzucał wszystko co związane z srpl. Nawet musiałem usunąć nasze reklamy na aucie moim i Mariusza - udało sie przemycić tylko na 2-3 wyścigi.

Natomiast jeśli chodzi o simrace i puchar Mazda - można ubolewać, że chłopaki wybrali niedziele godz. 21:00.
modlicha jest offline  

Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2016, 14:16   Post #8 (permalink)
Administrator Assetto Corsa
Awatar LKRISS

Cytat: Napisał live_87 Zobacz post
Czesc Krzysztofie, zachecamy do wstawiani waszych informacji u nas.
Co słychać u naszych przyjaciół z Simracing.pl - SIMRACE.PL

Jak widac jest specjalne miejsce gdzie mialy sie pojawiac takie informacje.

Swoja droga zapraszamy do ligi. Wczoraj w dwoch wyscigach byl pelny grid. Rozwazamy powiekszenie miejsc na kolejna runde aby dla kazdego chetnego bylo miejsce na serwerze.

wyniki znajdziecie tutaj
Mistrzostwa Polski Mazda MX-5 Cup - SIMRACE.PL
LKRISS jest offline  
Rating: 4703 | Skill: 7.39 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2016, 18:38   Post #9 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

No niestety terminy macie kolidujące z ligą Endurance. My wczoraj o 21:00 tez jechaliśmy.
modlicha jest offline  

Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 0
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-10-2016, 19:23   Post #10 (permalink)
Awatar live_87

Cytat: Napisał LKRISS Zobacz post
Czesc Krzysztofie, zachecamy do wstawiani waszych informacji u nas.
Co słychać u naszych przyjaciół z Simracing.pl - SIMRACE.PL

Jak widac jest specjalne miejsce gdzie mialy sie pojawiac takie informacje.
No widać widać. Przepraszam najmocniej za pisanie nieprawdziwych informacji ale nie ogarnąłem Waszego forum i nie znalazłem nic co wyżej podlinkowałeś.
live_87 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
assetto, corsa, cup, mazda, mx5

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania