Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
stare 11-01-2016, 22:00   Post #21 (permalink)
Administrator Assetto Corsa
Awatar LKRISS

Cytat: Napisał Race_Master Zobacz post
Widze ze to glownie mnie ta uwaga dotyczy wiec sie wytlumacze - wrzucilem folder z PLP do kat. glownego z gra wiec powinno byc ok. Nie wiem czemu nie wykrywa tego. Cos trzeba jeszcze zrobic aby aktywowac to?
Tak to jest jak AC odpala sie raz na rok
Zapewne zrobileś ten błąd co ja na poczatku zabawy z AC. czyliw stawiłeś go w moje dokumenty folder AC a to trzeba wstawić tam gdzie zainstalowana jest gra. U mnie jest to lakalizacja
Kod:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\apps\python\PitLanePenalty
a nie katalog w :
C:\Users\Krzysztof\Documents\Assetto Corsa\
Spoko, w tej rundzie nie będzie to karane ale trzeba o tym pamiętać. Głównie chciałem zwrócić uwagę na to aby te wymagane apki były zainstalowane u każdego.

Aaa i jeszcze jedna ważna uwaga jak już zainstalujesz sobei apke to trzeba ją aktywowac w grze. Options/General/UI Modules i tam aktywujesz co chcesz mieć aktywane w grze.
https://www.dropbox.com/s/dlpgzjyyoa...00.48.png?dl=0
LKRISS jest offline  
Rating: 4703 | Skill: 7.39 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 22:04   Post #22 (permalink)
Awatar thuGG

Takie rzeczy to trzeba pisać przed wyścigiem, tymbardziej że RM i ja pytaliśmy o to. Albo przynajmniej ZIPować wraz z odpowiednią strukturą katalogów.
thuGG jest offline  
Rating: 71463 | Skill: 8.53 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Fanatec Clubsport Pedals | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 22:10   Post #23 (permalink)
Awatar Race_Master

Cytat: Napisał LKRISS Zobacz post
Zapewne zrobileś ten błąd co ja na poczatku zabawy z AC. czyliw stawiłeś go w moje dokumenty folder AC a to trzeba wstawić tam gdzie zainstalowana jest gra. U mnie jest to lakalizacja
Kod:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\apps\python\PitLanePenalty
a nie katalog w :
C:\Users\Krzysztof\Documents\Assetto Corsa\
Spoko, w tej rundzie nie będzie to karane ale trzeba o tym pamiętać. Głównie chciałem zwrócić uwagę na to aby te wymagane apki były zainstalowane u każdego.

Aaa i jeszcze jedna ważna uwaga jak już zainstalujesz sobei apke to trzeba ją aktywowac w grze. Options/General/UI Modules i tam aktywujesz co chcesz mieć aktywane w grze.
https://www.dropbox.com/s/dlpgzjyyoa...00.48.png?dl=0
Zrobilem jeszcze inaczej - zgodnie z tym co ktos mi doradzil wczoraj chyba nawet na forum wrzucilem do kat. glownego gry a nie do katalogu apps.
Race_Master jest offline  

Rating: 130938 | Skill: 7.96 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Act Labs | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 22:30   Post #24 (permalink)
Awatar LKRISS

Cytat: Napisał thuGG Zobacz post
Takie rzeczy to trzeba pisać przed wyścigiem, tymbardziej że RM i ja pytaliśmy o to. Albo przynajmniej ZIPować wraz z odpowiednią strukturą katalogów.
Tu się zgodzę i nawet w pierwszej wersji było tak przygotowane wraz z paczką skinów aby wszystko było w jednym zipie i proste w rozpakowaniu. Poprawimy to.
LKRISS jest offline  
Thrustmaster T300 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-01-2016, 23:46   Post #25 (permalink)
Awatar kaziktom

Cytat: Napisał Race_Master Zobacz post
W R2 (...) Pozniej na dodatek kolega Kowalewski po swoim spnie wrocil na tor na zakrecie i na jego wyjsciu sie z nim zrownalem i w tym momencie dostalem strzala w bok. Zupelnie nie rozumiem co chcial zrobic? Nie widzial mnie czy jak?
Kolega Kowalewski postanowił w niedzielny wieczór kogoś zniszczyć A że masz najbardziej kozacki nick, to padło na Ciebie
No dobra, a tak na poważnie, to ja Ci tam krzywdy nie zrobiłem (zakładam, że chodzi o akcję z 27min R2). Obejrzyj powtórkę i sam oceń. Zaliczyłem spina i wyjechałem na tor sporo przed zakrętem i sporo przed wami. Do tego mimo, że zostawiłem grzecznie wewnętrzną, dostałem delikatnego strzała w apexie, przez co wyjście z zakrętu nie było idealne i usiedliście mi na zderzaku z Marcinem. Później może i byś się ze mną zrównał, ale najpierw dostajesz strzała w tylne prawe koło od Marcina, zahaczasz mój tył i lecisz na trawę. Tyle widziałem na powtórce. Jak się z tym nie zgadzasz, to zgłoś do oceny i po sprawie.

R1: Ale muszę zaznaczyć, że na ostatnim okr. wtrakcie dohamowania do zakrętem nr. 18 (Rivazza) doszło do kontanktu z Tomkiem Kowalewskim. Na powtórce nie widze swojej winy ale może grono sedziowskie rozpatrzyć to inaczej? Mimo wszystko dzięki Tomek za dobrą i ekmocjonującą walkę przez kilka ostatnich okrążęń.
Walka była przednia, co do incydentu, to każdy z nas jechał swoje, myśląc że jedzie prosto -równolegle do drugiego, a tak nie było i się spotkaliśmy. Zwalmy to na ułomność sima - ograniczone pole widzenia, a raczej jego brak (nie mogę się do tego przyzwyczaić, bo przesiadłem się na TV z trzech monitorów). Sprawy nie ma - roszczeń nie wnoszę, miałem trochę mniej szczęścia w tej akcji

R2: Start z 2 miejsca nie mógł przynieść nic dobrego. Wiedziałem o tym od początku kiedy zaraz po starcie Tomek startujący z PP odbił zdecydowanie w moją stronę i chyba w ramach rewanżu wypycha mnie na pobocze więc musiałem zdecydowanie odpuścić
Ale zostawiłem Ci miejsca na torze akurat na dwa koła . No faktycznie wyglądało to na rewanż . Sorki za tą akcję, nie było tu mojej złej woli tylko lamerstwo. Przez przypadek wyłączyłem przed startem helicorsę i wydawało mi się, że jesteś trochę z tyłu i mogę Cię jeszcze przyblokować, a tak nie było.

Generalnie KTM wymagający bardzo i nie zawsze robił to, co chciałem. Ale wyścig fajny.
kaziktom jest offline  
Rating: 3790 | Skill: 6.74 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 00:36   Post #26 (permalink)
Awatar LKRISS

Luzik, w sumie to tylko troszkę paniki było i tyle. Na szczęści odpuściłem na starcie i jakoś się udało. Helikorsę warto używać, przynajmniej ja polecam.

Tutaj kilka szybkie podsumowanie od Raufa (widza) i kilka fotek bo tego tutaj w relacjach chyba brakuje?
Nasze relacje z Ligi "KTM X-BOW CUP 2016" - Liga KTM X-BOW CUP 2016 - SIMRACE.PL
LKRISS jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 01:20   Post #27 (permalink)
Awatar Race_Master

Cytat: Napisał kaziktom Zobacz post
Kolega Kowalewski postanowił w niedzielny wieczór kogoś zniszczyć A że masz najbardziej kozacki nick, to padło na Ciebie
No dobra, a tak na poważnie, to ja Ci tam krzywdy nie zrobiłem (zakładam, że chodzi o akcję z 27min R2). Obejrzyj powtórkę i sam oceń. Zaliczyłem spina i wyjechałem na tor sporo przed zakrętem i sporo przed wami. Do tego mimo, że zostawiłem grzecznie wewnętrzną, dostałem delikatnego strzała w apexie, przez co wyjście z zakrętu nie było idealne i usiedliście mi na zderzaku z Marcinem. Później może i byś się ze mną zrównał, ale najpierw dostajesz strzała w tylne prawe koło od Marcina, zahaczasz mój tył i lecisz na trawę. Tyle widziałem na powtórce. Jak się z tym nie zgadzasz, to zgłoś do oceny i po sprawie.
Rzeczywiscie to nie byla twoja wina - pomylilem sie bo z kokpitu wygladalo to inaczej. Na powtorce wyraznie to M. Nawrocki uderza we mnie. Wypadek z nim zglosilem. Sorki za pomylke.
Race_Master jest offline  

Rating: 130938 | Skill: 7.96 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Act Labs | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 03:11   Post #28 (permalink)
Awatar Daczer

Dobra czas na mnie

Q: Całkiem blisko było, fajnie

R1: Grip 95% powiem szczerze, że mnie zaskoczył (start poszedł fatalnie), nie mogłem tempa znaleźć a Bart nałożył takie, że szans na wyprzedzanie nie było. Zasłużone P1 dla niego, przygotowany na taką przyczepność był dużo lepiej.

R2: Dobry start, w T1 jakieś małe łańcuchowe przepychanki, druga szykana tragedia, wszyscy zatrzymali się na 0,5s i uderzam w ''stojący'' pojazd na czym cierpi kilka osob, z Bartem na czele który uszkadza zawieche i traci kilka pozycji... Liczyłem, że po zmianie netcode już takich jazd nie będzie, ale niestety dalej można walić w zfreezowany pojazd z pełnymi konsekwencjami. Kilka kółek później dohamowanie do T1 z ThuGGiem, któremu zamykam drzwi za co go serdecznie przepraszam i obaj kończymy w trawie. Źle się ustawiłem do tego hamowania, bałem się, że jak na granicy przyczepności skręce to wjade na Twoją linie a i tak wjechałem i po ptokach... Pełne prawo do 2W miałeś, ale o tym na pewno nie muszę Ci pisać. Później battle mode, pitstop cichaczem i meta.

Małe uwagi od oglądających dla realizatorów/komentatorów:
-troszkę mniej onboardów, więcej kamer z zewnątrz chociaż tutaj zdania są podzielone
-brakuje oznaczenia z kim ''jedzie'' aktualnie kamera, pomimo tego, że mówicie zazwyczaj kto to jest lub pomiędzy kim a kim jest walka.
-lelu, przez to, że masz mikrofon aktywowany głosem, często sobol przebijał się przez Twoje głośniki i było go słychać dwa razy.

Po za tym gratki Panowie bo całość wyszła bardzo fajnie.

Mam nadzieje że na Redbull Ringu wyjdzie fajniejsze ściganie
Daczer jest offline  
Rating: 25380 | Skill: 15.31 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 06:03   Post #29 (permalink)
Administrator Wszystkiego
Awatar lelu0

Mam mikrofon aktywowany shiftem
lelu0 jest offline  
Forged in Valhalla by the hammer of Thor

Rating: 4475 | Skill: 2.02 | OpenRating: 0
Logitech Momo Racing | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-01-2016, 23:08   Post #30 (permalink)
Awatar $hogel

Obejrzałem na wyrywki relację z wyścigu. Bardzo fajna sprawa. Ale najbardziej podobał mi się tekst "z obozu artura dochodzą nas głosy że zarżnął silnik". Nawet nie wiedziałem, że mam jakis obóz
$hogel jest offline  
Rating: 9187 | Skill: 9.26 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
imola, rd1

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania