Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
stare 04-11-2017, 13:30   Post #131 (permalink)
Awatar LukeR

Cytat: Napisał modlicha Zobacz post
A czytałeś werdykt? U Bekasa to był wyjazd a nie wypadnięcie poza tor i powrót.
Zjeżdżał do boksu, ominęło go bezpiecznie 10 jak nie więcej zawodników. Ty i LukeR widzieliście go z górki jak na talerzu, że jedzie wolno. LukeR zachował się wzorowo. Ty chciałeś to wykorzystać, żeby LukeRa złapać i zachowałeś się kompromitująco wręcz. Sam przyznałeś, że cisnąłeś - a powinieneś odpuścić i ominąć niebezpieczeństwo.

Werdykt był jednogłośny i było wręcz oburzenie na takie zachowanie.
Zwłaszcza, że kierowca przed Tobą zachował się wzorowo.
Naprawde?! Tak milo uslyszec od modlichy co innego niz penalty! Penalty!

Marek nic nie przestrzelilem, widzialem co sie dzieje

Btw 100jednostek do tylu fotel se w aucie dalem, jakby lepiej czuc zakrety
LukeR jest offline  
Rating: 11888 | Skill: 6.17 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2017, 13:35   Post #132 (permalink)
Awatar marrkj

rF2 Radical Summer Cup

Cytat: Napisał LukeR Zobacz post
Marek nic nie przestrzelilem, widzialem co sie dzieje
Uwierzyłbym ci jakbym jezdził z tobą pierwszy sezon.
marrkj jest offline  
Rating: 4741 | Skill: 2.81 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2017, 13:44   Post #133 (permalink)
Awatar LukeR

Marek postarzales sie czy co? Co sie z tobą wyprawia? Co sie stanelo?
LukeR jest offline  
Rating: 11888 | Skill: 6.17 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2017, 13:58   Post #134 (permalink)
Awatar marrkj

rF2 Radical Summer Cup

Cytat: Napisał LukeR Zobacz post
Marek postarzales sie czy co? Co sie z tobą wyprawia? Co sie stanelo?
Depresja jesienna.
marrkj jest offline  
Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2017, 14:22   Post #135 (permalink)
The Godfather
Awatar Gared

<div class=
Marku, ale tak jak to przedstawiasz to wynika z tego, że jedynym winnym całej sytuacji jest Maciek Bekas, a ty jesteś bez skazy. Proponuję ci weź zobacz najdalszy punkt, w którym Maciek był poza torem - to jest dosłownie odległość równa szerokości opony od białej linii. On nawet nie wyjechał poza tarkę. Potem wraca na tor - jest to troszkę głębszy ruch, bo opona jest już kawałek za linią. Tymczasem ty połową szerokości opony jesteś na tarce i z gazem wbitym w podłogę, przy pełnej świadomości, że mijać będziesz uszkodzony samochód. Nie znasz jego uszkodzeń, ale muszą być dużo potężniejsze niż tylko brak maski, skoro Bekas wchodzi w zakręt w momencie, w którym ty jesteś na czubku górki, na początku całej prostej przed feralnym zakrętem. Skoro tak, to auto przed tobą może mieć niestabilny tor jazdy. Dla każdego z sędziów było oczywiste, że takie auto omija się ze sporym marginesem błędu, jeśli nie chce się mieć rozwalonego wyścigu. Ty nie zachowałeś absolutnie żadnego miejsca na czyjkolwiek błąd, zero ostrożności i dlatego jest kara. Prywatnie, jako kierowca to ci się dziwię, że nawet na ułamek sekundy, widząc tor jazdy Bekasa, nie zdjąłeś nogi z gazu. Od momentu, w którym Maciek wyłania się zza Lukera do chwili, w której dochodzi do uderzenia mija ponad sekunda, a ty jeszcze prostujesz w tym czasie kierownicę! Czasu na reakcję było wystarczająco dużo.
Gared jest offline  
Rating: 74564 | Skill: 7.53 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-2017, 14:56   Post #136 (permalink)
Awatar marrkj

rF2 Radical Summer Cup

Gared ja byłem pewny że on nie wjedzie na tą tarke, że mnie zobaczył. Ja nie pisałem że jestem bez winy bo właśnie przez tą sekundę tak jak piszesz mogłem albo odjąć gazu albo chociaż szybko odbić do lewej. Możliwe że Bekas też był zaskoczony, bo widział w lusterku Lukerka i nagle pojawiam się jak filip z konopi . Ja dostałem kare za brak ostrożności ale nie uważam że tylko ja byłem nieostrożny. W każdym badz razie zakończmy ten temat. Znam ostatecznie co myślicie przyjąłem do wiadomości i wyciagne wnioski na przyszłość.
marrkj jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-2017, 15:40   Post #137 (permalink)
Awatar Diderus

Cytat: Napisał sobol Zobacz post
Pierwsze dwa (po L1, bo to się nie liczy) kółka hamowałem według telemetrii tak samo, ~203m po przekroczeniu linii S/M. Nie było to dla mnie hamowanie dużo wcześniej biorąc pod uwagę zimne opony.

To jest nieuzasadnione hamowanie przed punktem?
Wbiję kij w mrowisko.

Jak to RA. To modlicha nie widzi na boki, że tam ktoś jedzie? I obrona/ ratowaniem przed walnięciem w auto hamujące mocniej przed nim jest walnięcie w auto jadące/hamujące obok? A tak wszystkich za takie boczne pacnięcia karci, że ktoś kogoś nie widział. Druga sprawa Piotrek był z tył za Pawłem i prawie za mną i walnął w tych przed nimi i to jest RA. A mnie się zdawało, że Paweł tam późno hamuje i już przed niego się przed zakrętem nie wcisnę. Fajny werdykt, ale niech Wam będzie - Wasza sprawa.

Co do zdarzenia z Robertem. No kurcze, jak jestem atakującym i chcę wyprzedzić, to na mnie spoczywa obowiązek przeprowadzenia ataku bez kolizji. Zostawiłem miejsce, bo widziałem Cię z boku. Według tłumaczenia Roberta, to ja mogłem jego przycisnąć do wewnętrznej i to przez cały zakręt. I co wtedy? Zostawiłem miejsca na BL, ale tak, aby trochę z lepszej przyczepności BL wewętrznym kołem skorzystać. A w apeksie i za nim na pewno bym nie dokręcił, bo często tam spinowałem i pokonywałem ten zakręt z minimalnym skrętem, przejeżdżałem tak aby niepotrzebnie i gwałtownie kierownicą nie kręcić/ dokręcać. Robert - wystarczyło przetoczyć się obok mnie przez ten zakręt, bo po zewnętrznej miałem zerową przyczepność i dużo wolniej wtedy bym przejechał - nawet ktoś mnie tam tak wyprzedził - chyba rad ale głowy nie dam.

Ja na poprzenim wyścigu też nie dostałem powiadomienia na IRG o jakimś zdarzniu - RA wtedy było, tak ,że potwierdzam słowa Robert o braku powiadomień o zgłoszonych wypadkach.

Pytanie: dopiero dziś od dwóch tygodni miałem czas aby pobrać tor i takie tam i dopiero dziś zauważyłem, że nie kliknąłem na IRG "wystartuje" czy to znaczy, że nie mogę wystartować - nawet jak jakimś cudem wyjeżdże limit?
Diderus jest offline  

Ostatnio edytowane przez Diderus : 05-11-2017 - 16:09
Kierownica: zablokowana | Hamowanie: w ostateczności | Zmiana biegów: a po co?

Rating: 14374 | Skill: 1.30 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-2017, 17:17   Post #138 (permalink)
Awatar live_87

Darek śmigaj limit miejsc jest 45 na torze więc sie spokojnie załapiesz
live_87 jest offline  

Rating: 46261 | Skill: 8.58 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-2017, 17:40   Post #139 (permalink)
Awatar Diderus

Ale mój limit czasu już minął i raczej się nie wyrobię. Nawet seta nie mam, toru nie znam, auta nie.umiem opanować...
Diderus jest offline  
Kierownica: zablokowana | Hamowanie: w ostateczności | Zmiana biegów: a po co?

Rating: 14374 | Skill: 1.30 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
dtm, sachsenring, smp

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania