Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Kierownice i inne kontrolery > Problemy ze sprzętem

T300 Alcantara - Kierownica cały czas pracuję nawet po wyłączeniu komputera ...

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Problemy ze sprzętem Wszystko co wiązane awariami sprzetu

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 14-05-2019, 22:15   Post #11 (permalink)
Awatar Szy3ki

Cytat: Napisał Wyjebany12 Zobacz post
moja T300 też lekko buczy ale mam ją od ponad 6 miesięcy i nic jej nie dolega (po odłączeniu od portu USB buczenie ustaje). U mnie kiera nie jest podłączona pod USB non stop! tylko do grania. Oddaj na gwarancje póki czas bo to nie jest raczej normalne...
Po tym co mi napisałeś też sprawdziłem z tym USB I moja też przestaje buczeć jak odepnę USB A co za tym idzie wydaje mi się że to tak ma być i tyle bo skopro było by coś zepsute to buczała by również przy samym podpięciu do kontaktu ...
Szy3ki jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-2019, 05:56   Post #12 (permalink)
Awatar Wyjebany12

Cytat: Napisał Szy3ki Zobacz post
Po tym co mi napisałeś też sprawdziłem z tym USB I moja też przestaje buczeć jak odepnę USB A co za tym idzie wydaje mi się że to tak ma być i tyle bo skopro było by coś zepsute to buczała by również przy samym podpięciu do kontaktu ...
brawo poprstu zasilacz buczy dlatego moja nie jest wpieta w port usb, wpinam tylko jak włączam AC a jak koncze odłączam od USB i po problemie raz mi się nie chciała skalibrować ale zzrobilem aktualizacje firmware i software - nagle działała i polecam wlaczyc wiatrak żeby chodzil caly czas (dluzej mocne ustawienia FFB nie stracą szybko na sile) taka mała rada
Wyjebany12 jest offline  

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-2019, 11:14   Post #13 (permalink)
Awatar Szy3ki

Zastanawiam się czy też odpinać USB czy podłączyć kierownicę pod listwę i guzikiem wyłączać A co do wiatraka to pierwsze co to włązyłem na stałe wiatrak bo gdzieś widziałem Twój post o t300 jak komuś o tym pisałeś Pytanie tylko czy będzie optymalna temperatura skoro będzie chodził cały czas np.Podczas gry w ETS2 gdzie kiera praktycznie nie dostaje po dupi... AC czy PC to wiadomo inne gry tam kiera chodzi praktycznie cały czas na maks swoich możliwości
Szy3ki jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-2019, 13:57   Post #14 (permalink)
Awatar brrupsz

Swojego pierwszego txa zostawiałem podpiętego do prądu i szybko dupnął, następnego odpinałem ze wszystkiego po użyciu i żyje do dzisiaj ! Szczerze pewnie nie ma to związku z padnięciem pierwszej sztuki, ale wolę dmuchać na zimne.
brrupsz jest offline  
Rating: 8278 | Skill: 13.06 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-2019, 15:00   Post #15 (permalink)
Awatar Danonak

rF2 SMP GT3 2017

Zwyczajna piszcząca cewka. Nie jest to usterka w żaden sposób zagrażająca bazie. Jak Ci się nie chce bawić z gwarancjami itp to sobie zostaw tak jak jest. A jak Ci to bardzo przeszkadza to oddaj na gwarancje i dostaniesz wtedy nową bazę prawdopodobnie.
Danonak jest offline  

Rating: 39436 | Skill: 13.46 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2019, 03:00   Post #16 (permalink)
Awatar Wyjebany12

Zastanawiam się czy też odpinać USB czy podłączyć kierownicę pod listwę i guzikiem wyłączać A co do wiatraka to pierwsze co to włązyłem na stałe wiatrak bo gdzieś widziałem Twój post o t300 jak komuś o tym pisałeś Pytanie tylko czy będzie optymalna temperatura skoro będzie chodził cały czas np.Podczas gry w ETS2 gdzie kiera praktycznie nie dostaje po dupi... AC czy PC to wiadomo inne gry tam kiera chodzi praktycznie cały czas na maks swoich możliwości
z ta listwą to teraz sam tak zrobię. Dobry pomysł moja t300 jest jeszcze katowana na driftach 1438h w AC ffb w sterowniku TM na 100%/w AC 85% i na każdym aucie w przedziale 70-98%
Wyjebany12 jest offline  

Thrustmaster T300 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Fanatec Clubsport Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2019, 03:03   Post #17 (permalink)
Awatar Wyjebany12

ogolnie po 7 miesiącach stwierdziłem ze czas zobaczyć ile kurzu na wiatraku się zebrało i szczerze dobry kłębek kurzu zebrałem z łopatek
Wyjebany12 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2019, 10:17   Post #18 (permalink)
Awatar przmor

Zamiast listwy wystarczy odpiac kabel USB od komputera. W T300 jest elektroniczny wlacznik zasilania sterowany napieciem z USB.
przmor jest offline  
Rating: -64 | Skill: -0.28 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2019, 16:01   Post #19 (permalink)
Awatar MariuszB35 PL

Cytat: Napisał brrupsz Zobacz post
Swojego pierwszego txa zostawiałem podpiętego do prądu i szybko dupnął, następnego odpinałem ze wszystkiego po użyciu i żyje do dzisiaj ! Szczerze pewnie nie ma to związku z padnięciem pierwszej sztuki, ale wolę dmuchać na zimne.
Mój Tx jest podłączony do sieci prawie non stop przez 3 lata i żyje
MariuszB35 PL jest offline  

Thrustmaster TX Racing Wheel | Własna sekwencja | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare Wczoraj, 12:24   Post #20 (permalink)
Awatar Szy3ki

Cytat: Napisał Danonak Zobacz post
Zwyczajna piszcząca cewka. Nie jest to usterka w żaden sposób zagrażająca bazie. Jak Ci się nie chce bawić z gwarancjami itp to sobie zostaw tak jak jest. A jak Ci to bardzo przeszkadza to oddaj na gwarancje i dostaniesz wtedy nową bazę prawdopodobnie.
Nie no jeżeli nic się nie stanie to bez sensu oddawać na gwarancję
Szy3ki jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
alcantara, cały, czas, kierownica, komputera, nawet, pracuję, t300, wyłączeniu

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania