Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Kierownice i inne kontrolery > Problemy ze sprzętem

T300 rs

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Problemy ze sprzętem Wszystko co wiązane awariami sprzetu

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 17-01-2015, 10:30   Post #11 (permalink)
Awatar own1911

Serwis tm to 3tygodnie+ licząc od momentu wysyłki(sprawdzone na sobie). Teraz mają zalew padających tx/t300 więc nie sądzę by w kilka dni mu to Thrustmaster robił.
Ja miałem swoje t300gte chwilę. Po podłączeniu, aktualizacji firmware włączyłem coś dla czego żyję i oddycham czyli ASSETTO i się przejechałem. Moje zdziwienie było ogromne gdy zobaczyłem, że kierownica jest wolna i przy tym niemiłosiernie wibruje aż całe biurko lata. Jeździłem na Tx (sprawnym) i kierownica chodziła płynnie bez żadnych wibracji. Kierę zwróciłem do 10 dni roboczych i skończyłem przygodę.
own1911 jest offline  

Ostatnio edytowane przez own1911 : 17-01-2015 - 17:41

Pozdrawiam dwóch dobrych ludzi: Tego co się nie urodził i tego, co się nie obudzi.

Apollo F1 ENZO | Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2015, 13:44   Post #12 (permalink)
Awatar Wuju

Koles ze sklepu powiedzial ze maja bardzo malo zwrotow t500 i t300. Za to duzo ludzi je kupilo zwlaszcza w okresie swiat.
Ja czekalem na swoja dwa tygodnie ale nie bylo w niej nic robione tylko kalibracja.
Nie ma sensu jej teraz odsylac bo i tak mi ja przysla spowrotem dlatego ze u nich te styki nie wystepuja. Albo mnie robia w jajo albo to jakas magia
Wuju jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2015, 18:18   Post #13 (permalink)
Awatar Stig

Do mnie producent dluzszy czas nie odzywal sie wiec zlozylem reklamacje,ale nastepnego dnia Thrust odpowiedzialo.
Ich zdaniem owe klikanie , zanik oporu , nagle rzucanie kiera na prawo i lewo jest przez to ze kiere przymocowana mam do stojaka przez sruby , a nie przez ten pręt od nich.... bo musi byc uziemienie i takie tam.

Wiec przymocowalem tym bolcem,ale po tym slychac mocne ocieranie podczas skretu .

Klikanie nie zmienilo sie. Wrecz nasililo. Moze jest troche cichsze.

Cos mnie podkusilo aby podczas gry wylaczyc FF i ... klikania nie ma. Wiadomo tak nie da sie jezdzic.

Ogolnie jestem w szoku jakoscia wykonania. Cala ta czesc do ktorej mocuje sie kolo jest lekko przekrzywiona do prawej strony a pedaly masakra. Ocieraja o obudowe i delikatnie sie kolysza na boki.

Niestety moge oddac kierownice do "naprawy?" pod koniec stycznia wiec troche to potrwa .
Stig jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-01-2015, 18:49   Post #14 (permalink)
Awatar brrupsz

Te kierownice są naprawdę świetne... tylko trzeba trafić na egzemplarz, który działa prawidłowo.
brrupsz jest offline  
Rating: 8278 | Skill: 13.06 | OpenRating: 0
Thrustmaster TX Racing Wheel | Logitech G25 | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2015, 23:09   Post #15 (permalink)
Awatar Wuju

http://m.youtube.com/watch?v=dhR0Pbnyk98

U mnie problem wyglada tak.
Kierownica ponownie w serwisie. Po trzeciej wizycie w serwisie wymiana bedzie na nowa. Co z tego jak ja powinienem miec taka od razu. Nie wiem dlaczego tak trafilem. Moze uzywke mi wcisneli lub bubel fabryczny. Kiera fajna ktora polecam ale unikajcie sklepu electronicdreams.pl
Wuju jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2015, 01:45   Post #16 (permalink)
Awatar own1911

To, że dostaniesz "nową" nie oznacza, że będzie bezproblemowo działać. Po prostu ten sprzęt (t300rs,t300gte,tx) tak ma, że szybko pada. Jak działa silnik i kiera nie trzeszczy, stuka to pada wbudowany zasilacz i kierownica umiera ot taki nowy "ficiur" TM'a
own1911 jest offline  

Pozdrawiam dwóch dobrych ludzi: Tego co się nie urodził i tego, co się nie obudzi.

Apollo F1 ENZO | Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2015, 20:34   Post #17 (permalink)
Awatar Dab_Dudek

Słuchajcie wszystko może się zepsuć.
Dziś doszła t500rs w niebieskim pudle z radcoon.pl i po zainstalowaniu kalibruje się o 0,7 stopnia w prawo za daleko. Oszukaliśmy to programem do kalibracji trustmasters calibration tools czy jakoś tak ( kalibrując pokazaliśmy zakres w lewą do oporu, aż do tego końcowego a w prawą stronę tylko do końcowego ( nie wiem jak to nazwać ) pierwszego oporu) i teraz wydaje się być ok ale i tak po niedzieli odsyłana będzie kiera do sklepu.

Więc czy t300 czy tx czy t500 to wszystko może się popsuć.
Przypomnę że moja ( ta jest kolegi ) TX padła po ok miesiącu po czym odesłali mi kasę i kupiłem t300, która już parę razy zapętliła mi się przy kalibracji.

Wydaję mi się że co nowszy sprzęt to gorszy - już zaczyna się dzielić chińszczyzny na te gorsze i te co śmierdzą po rozpakowaniu. (TX)
Dab_Dudek jest offline  

Thrustmaster T500 RS | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2015, 21:23   Post #18 (permalink)
Awatar retsam

Wystarczyło wskazać kierownicy położenie centralne i to zapisać. Jest to dokładnie opisane na stronie internetowej supportu, oraz wspominał o tym LesiU kilka razy w temacie o T500RS.
retsam jest offline  
Rating: 16928 | Skill: 5.83 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-2015, 22:16   Post #19 (permalink)
Awatar Dab_Dudek

Cytat: Napisał retsam Zobacz post
Wystarczyło wskazać kierownicy położenie centralne i to zapisać. Jest to dokładnie opisane na stronie internetowej supportu, oraz wspominał o tym LesiU kilka razy w temacie o T500RS.
dzięki za info - właśnie szukam tematu

mam

retsam dzięki, żeby nie ty to kiera by pojeździła sobie
Dab_Dudek jest offline  

Ostatnio edytowane przez Dab_Dudek : 23-01-2015 - 22:59

Thrustmaster T500 RS | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2015, 01:02   Post #20 (permalink)
Awatar own1911

Pierwsze co należy zrobić to update firmware a potem jeśli nadal kalibruje się krzywo to wyznaczyć jej na nowo środek. Z tego co czytałem to te kierownice są zerowane za 1 razem dokładnie tak, że ktoś przypisuje im środek. Miał złe oko i źle przypisał. All china made zobowiązuje.
own1911 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
t300

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania