Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Portal SimRacingPL

Powitania ;)

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Portal SimRacingPL Zgłaszanie uwag, błędów i propozycji

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 23-07-2007, 19:55   Post #1001 (permalink)
Awatar Overdose

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Overdose
Siema wszystkim !
Mam na imię Marek.
Idea gry przez net to zaje'bista sprawa i mam nadzieje, że będzie mi dane się z wami zmierzyć już niebawem. rFactora mam od dwóch dni także jeszcze troche wody upłynie w wiśle zanim pojawie się na testach - czekam na kiere i zaczynam trenowanać ostro. Chciałbym zacząć od Ligi ETCC - docelowo F1 bo to moja wielka pasja, zaraz po motocyklach. Mam nadzieję że uda mi sie uzyskać licencje na jazde w F1 (prawko kat A/B zdałem za pierwszym ) W realu pomykam na moto CBR600 - także wysokie dawki adrenaliny zażywam tak często jak się Teraz trzeba trochę się wysilić i nauczyć grać na kierce. Grywałem w RBS także mam namiastkę wiedzy na temat prawdziwej FIZYKI jazdy na pc.
Pozdro i do zobaczenia na torach !
MarQs aka Overdose.
Overdose jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-07-2007, 21:06   Post #1002 (permalink)
Awatar Kipila

witamy, widac dobre podejscie do simracingowania jest wiec bedzie dobrze Jak kiera dojedzie proponuje troche treningu offline, zawsze mozna wpasc na serwer i chociaz podpatrzec jak inni jezdza a jak nabierzecie pewnosci to samemu sprobowac sil
Kipila jest online  
Rating: 93519 | Skill: 9.94 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 15:10   Post #1003 (permalink)
Awatar Unforgiven

Witam.

Zawsze marzylem o tym zeby poscigac sie z prawdziwymi ludzmi, zeby choc troche poczuc sie jak prawdziwy kierowca na prawdziwym Grand Prix

Jestem fanem F1 ale niestety cena rFactora jest dla mnie za duza jak na dzien dzisiejszy dlatego celuje w GTR2... oryginalka zaledwie 30zl , a zabawa jaka za ta cene oferuje simracing.pl jak mniemam przednia =]

I pomyslec , ze dowiedzialem sie o was dopiero wczoraj i to przez przypadek ( przegladajac forum serwisu o F1 w dziale symulacji komputerowych )

Na cale szczescie posiadam kierownice , taka zwykla kupiona z 5 lat temu za 160zl chocw GP4 gra mi sie na niej bardzo dobrze, niestety nie posiada ona ani manetek do biegow ani sprzegla. Dotychczas gralem na automatycznej zmianie biegow wiec bede musial nauczyc sie od podstaw zmiany manualnej bo gra sie tutaj bez zadnych pomocy prawda ? Jako manetek bede musial uzywac guzikow na kierwonicy - da rade tak ?

Pozdro
Unforgiven jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 15:25   Post #1004 (permalink)
Awatar Zenon

Witaj,
Powinno się dać, kwestia przyzwyczajenia. Ale co to za kierownica?
Zenon jest online  
Rating: 78667 | Skill: 5.82 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 15:35   Post #1005 (permalink)
Awatar scoobie

No właśnie - co to za kiera?
Ogólnie, to jeśli guziki są tylko NA kierownicy, to na dłuższą metę.. możliwe, że będziesz się trochę wkurzał na to, ale jeśli te guziki są bardzo wygodne, to może będzie OK? No nie wiem. Ew. można kupić jakąś nową kierę - w końcu to inwestycja na tysiące godzin świetnej zabawy A tą starą dasz psu, tudzież młodszemu bratu.

Tak, jeździmy bez żadnych pomocy poza TC w lidze F1.

Teraz co do rFactora. Nie wiem, jak u Ciebie z portfelem, ale jeśli 96zł to nie za duża kwota dla Ciebie, to się orientuj - wpisz się na końcu TEGO wątku i może się załapiesz (to jest lista rezerwowa już, ale może się uda).

Co nie znaczy, że nie warto pojeździć w GTR2 - co to, to nie Warto, jak najbardziej Pechowo akurat liga GTR2 ma przerwę wakacyjną, ale to nic nie szkodzi - podszkolisz się trochę, obadasz jak się jeździ, co do czego itd. i zanim się spostrzeżesz - będzie wrzesień i wyścig na Imoli. W tym czasie możesz zdobyć np. licencję

Jeśli chcesz się "ukompatybilnić" (ale słowo) z serwerem ligowym, to kliknij w "CHCESZ WYSTARTOWAĆ W LIDZE?" na stronie głównej i tam obadaj interesującą Cię ligę - dowiesz się co musisz ściągnąć, jakie patche, mod do fizyki, skiny itd. itp. - wszystko czarno na białym, 3 dni roboty i po krzyku (żart)

Witamy
scoobie jest offline  

Rating: 19406 | Skill: 10.61 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 15:56   Post #1006 (permalink)
Awatar Vale

Cytat: Napisał scoobie Zobacz post
Tak, jeździmy bez żadnych pomocy poza TC w lidze F1.
I auto-clutch'a w NR
Co do zmieniania biegow na przyciskach kierownicy - pewnie ze sie da, ja tak jezdzilem chyba z pół roku na czerwonym logitechu, jak mi sie pady zepsuly
Przedmowcy juz napisali co i jak, ja rowniez Cie witam i zachecam do zabawy z GTR2.
Vale jest offline  

[ABIT IP35] [E2160 @3GHz @1.34V] [Scythe Ninja rev. B] [2x1GB OCZ Platinium rev. 2 XTC 4-4-4-12] [Galaxy 8800GT 512MB CM Heat-pipe][Creative X-FI XtremeMusic] [CORSAIR HX 520W] [Chieftec SH-01B-B-B] [LG FLATRON L1952HQ] DFP

Rating: 20611 | Skill: 4.89 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 16:14   Post #1007 (permalink)
Awatar Unforgiven

Moja kierownica:

Warnet II s.c. - DEXXA - KIEROWNICA Dexxa Steering Wheel

Niestety nawet tych 96zl nie uzbieram szybko , a w nadchodzacym roku szkolnym matura na mnie czeka wiec moze to i dobrze... czasu bedzie malo to i pieniedzy nie bedzie szkoda

Dzieki za powitanie i informacje
Unforgiven jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 16:16   Post #1008 (permalink)
Art
Awatar Art

rF2 ALMS 2016 P1

OT
Unforgiven, zajeb....ty avatar, poplakalem sie smiechu
witamy w naszej sekcie maniakow "no help'ow" i zlych adminow ;]
EOT
Art jest offline  

Ostatnio edytowane przez Art : 24-07-2007 - 16:20
Rating: 147953 | Skill: 7.34 | OpenRating: 0
Thrustmaster T500 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 16:23   Post #1009 (permalink)
Awatar scoobie

No... kiera może szału nie robi, ale jak się nie ma, co się lubi...
Natomiast... może być mały zonk - zatroszcz się o te przyssawki (jeśli dobrze widzę - przyssawki są, nie?), bo wiesz... to są 2 godziny jazdy non-stop a wcześniej qual itd. Jak Ci kiera po godzinie jazdy "odessa" się od biurka i zostanie w rękach, to normalnie sam nie uwierzysz, jakie dobrze znasz łacinę dla zaawansowanych Sąsiedzi będą pełni podziwu, rodzice klękną albo centralnie padną częścią twarzową na glebę itd. - będziesz sławny
O to zadbaj - żeby się trzymała dobrze.
scoobie jest offline  

Rating: 19406 | Skill: 10.61 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-2007, 16:36   Post #1010 (permalink)
Awatar Unforgiven

Przyssawki sa 2 z tylu natomiast z przodu kierownice przykreca sie do biurka 2... no wiecie czym

Takze nie ma obawy ;]
Unforgiven jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
powitania

« błędy/uwagi | - »
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania