Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Assetto Corsa Server Status
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga SimRacingPL Nascar > Wypadki

kawaretti vs wujo

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wypadki Zgłaszanie i ocena Ligowych wypadków

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 17-09-2004, 01:22   Post #1 (permalink)
Awatar Kawaretti

kawaretti vs rost3r

Zaczynam praktycznie manewr wyprzedzania jeszcze na wyjsciu z T4 (musze nawet odpuscić gaz żeby nie wjechac w tyl wuja, do ktorego zblizalem sie w tempie 0,5 sekundy na lap). Już na lini S/F mój przód jest zrównany z tyłem wuja. Przy wejściu w zakret T1 schodzę najbliżej jak mogę do wewnętrznej, wujo powinien jechać na zewętrznej. Tym czasem bardzo zawęża, uciekam zatem jeszcze bardziej w dół (biała linia na torze mówi sama za siebie) i mimo to wujo dostaje ode mnie warpem.
Kawaretti jest offline  
Rating: 42661 | Skill: 8.98 | OpenRating: 0
stare 17-09-2004, 01:41   Post #2 (permalink)
Awatar Wujo

Jak juz tobie mowilem na prv, nie wiem gdzie sie spieszyles, i tak bym sie pozniej puscil ale postanowiles nie czekac na nic tylko atakowac w stylu padka, ja jechalem swoja ideal line, spoter powiedzial ze ktos jest z lewej w momencie jak zwolnilem przed zakretem i bylo za pozno na cokolwiek. Mielismy kolko straty do lidera, walczylismy praktycznie o nic, o ta 3 pozycje zostalo 30 okrazen, mogles jeszcze 40 razy sie do mnie przymierzyc gdzies. To byl moj pierwszy wyscig, moze tutaj sie tak jezdzi
Wujo jest offline  
Rating: 32471 | Skill: 8.71 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
stare 17-09-2004, 02:05   Post #3 (permalink)
Awatar Kawaretti

Jechałeś swoją ideal line, ale nie miałeś do tego prawa bo ja już na prostej byłem obok ciebie. I powinniśmy przejechać ten zakręt 2 wide, ale Ty wybrałeś ideal , tylko dlaczego...

Wierz mi, że było o co walczyć mianowicie w moim przypadku o 2gą pozycję. Miałem bardzo dobre tempo, aby odrobić lapa do witka_p, który był lap przed nami. Witek może potwierdzić, że zbliżałem się do niego jak burza w chwilę po tym jak "wyprzedziłem" ciebie. Przewaga z 30sekund (okrążenie) błyskawicznie zmalała do 13sekund. Potem straciłem czwarty bieg i jechałem na trójce, ale to inna historia.
Kawaretti jest offline  
stare 17-09-2004, 02:34   Post #4 (permalink)
Awatar Wujo

Byles na centymetry na moim tylnym zderzaku i przez mysl mi mnie przeszlo ze TY nie odpuscisz, ot brak szacunku dla przeciwnika i mozliwych konsekwencji, zle rozeznanie moje, korekta i nauczka na przyszlosc, warp, RA moja smierc. Jedzemy dalej, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem...
Wujo jest offline  
Rating: 32471 | Skill: 8.71 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
stare 17-09-2004, 13:14   Post #5 (permalink)
Awatar Kawaretti

Owszem byłem na centymetry, ale nie na towim tylnym zderzaku tylko już obok ciebie. Nie wiem czemu oczekiwałeś, że odpuszczę kiedy ja nawet nie atakowałem jechałem poprostu na wew. Miałem regulaminowe prawo jechać po wewnętrznej tak jak TY miałeś obowiązek trzymać się zewnętrznej bez względu na to co myślisz. Gdybym ucierpiał na tym wypadku byłaby to ewidentnie Twoja wina, i wniósłbym postulat o ukaranie Ciebie, ale jak widać w tej sytuacji sam sobie karę wymierzyłeś

Twója ignorancja jest zadziwiająca, a upór i tupet z jaką ją teraz forsujesz mnie zaskakuje świadczą o tym:
1. Nie przećwiczenie manewru jazdy po zewnętrznej w T1,
2. Nie przypomnienie sobie regulaminu jazdy i podstawowych zasad bezpieczeństwa (zrównanie tyłu z przodem, puszczanie szybszych itd),
3. Nie nazwanie replaya według ustalonych zasad nazewnictwa .
Kawaretti jest offline  
stare 17-09-2004, 14:08   Post #6 (permalink)
Awatar witek_p

Cytat: Napisał kawaretti
.... Miałem bardzo dobre tempo, aby odrobić lapa do witka_p, który był lap przed nami ......
Właściwie to ja już się czułem jakbym był na 3 miejscu a nie na 2'gim
witek_p jest offline  
Rating: 22229 | Skill: 7.17 | OpenRating: 0
stare 20-09-2004, 12:18   Post #7 (permalink)
Administrator
Awatar McLaren

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do McLaren
Tetsuo [RA]
wujo powinien zjechac na outside, ale ze kawie nic sie nie stalo to RA

szymon.to[RA]

Obaj jechali jak nalezy w repie od Kawy nie widac kontaktu wiec musial to byc warp.

McLaren [RA]
warp

luk [RA]
Wujo faktycznie mogl puscic ale tylko on ucierpial wiec RA (tymbardziej, ze to i tak warp zalatwil sprawe)

Gul [RA]
warp

Dimax [RA]

camer [RA]
warp. ale na miejscu wuja od razu odpuscilbym gaz na prostej i mialbym z glowy.

witek_p [RA]
Pomimo ze wina Wuja, jednak wszystko zalatwil warp i to Wujo na dodatek ucierpial, Kawa chyba wogule tego nie poczul.

Oceny
RA - 8

RA
McLaren jest offline  
Rating: 72251 | Skill: 6.46 | OpenRating: 0
Logitech G25 | VPP Pedal-Set | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja

Bookmarks

Tagi
kawaretti, wujo

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania