Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor FIA GT3 > Wrażenia z Wyścigów

[rFactor GT3 2015 II] Potrero de los Funes [endurance, 06.12.2015]

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Wrażenia z Wyścigów Na gorąco z wyścigów Ligowych

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 06-12-2015, 23:51   Post #1 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Jak wrażenia?
rad jest offline  

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2015, 23:57   Post #2 (permalink)
Awatar Wagner

Dla mnie było OK szkoda błędu na FL bo przez niego musiałem od razu zjechać do pitu i praktycznie zostało mi tylko dojechanie do mety. Najgorsza i tak była noc bo wogule nic wcześniej nie jeździłem po ciemku.
Ostatecznie P8

Mam nadzieję że do zobaczenia wkrótce na innej platformie
Wagner jest offline  
Rating: 14510 | Skill: 2.50 | OpenRating: 0
Logitech DFGT | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2015, 23:59   Post #3 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

PIERWSZE MISTRZOSTWO NA SimRacingPL W KARIERZE STAJE SIĘ FAKTEM!

Dzięki king81 za to, że stawiłeś się na starcie i nie oddałeś tego tytułu za darmo.

Dzięki 1wicek za fajną walkę do połowy wyścigu. Szkoda tego drugiego spina...

Dzięki dla Radka i Adakara za ogarnięcie tematu i profesjonalną pracę do samego końca

Dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym wyścigu, jak i w całej lidze. Mam nadzieję, że ten sezon dostarczył wam wielu wrażeń, ja oczywiście długo o nim nie zapomnę! A teraz lecę świętować

Co do wrażeń, to wiele tego nie będzie:
Q:

Udało się połamać 2:12 ale dopiero za 3 podejściem... Strasznie męczyłem się z podsterownością na wyjściach.

R: + FL

Start dobry, wiedziałem, że Wicek daje radę, więc nie będzie lekko, prowadziłem przez pierwsze kilka kółek, później oddałem mu prowadzenie, by sprawdzić, jak poprowadzi, prowadził nie najgorzej, dopóki nie zaliczył spinki na T2. Przejąłem prowadzenie i utrzymywałem je aż do pitów. Po pitach znów Tomek był przede mną i znów w T2 za mocno złapał żółte, dzięki czemu wyszedłem na prowadzenie, robiąc zaraz na tym samym kółku pierwszy FL. Do końca samotna, oszczędna, ale równa jazda pozwoliła na tyle zaoszczędzić w stosunku zużucie opon/ilość paliwa, że na ostatnim kółku pocisnąłem niskie 2:13, choć gdyby nie błąd na wyjściu z ciasnego, prawego nawrotu pod górkę, pewnie i 2:12 by zaświtało

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w kolejnych eventach.

PS, rFactora wywalacie? Ja chyba zostawię... przynajmniej, dopóki DRM i Historyk nie zagoszczą na dobre na rF2.
Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2015, 10:23   Post #4 (permalink)
Awatar king81

Ja pojechałem tylko po to, żeby P1 w klasyfikacji zespołowej utrzymać. Trochę powalczyłem z Onslow, Radem - troche poblokowałem Krystiana Nalepe. W ostatecznym rozrachunku wszyscy mnie wyprzedzili oprócz Rada. Ciekawe że była informacja, że nocy będzie 30 minut a cały wyścig był w zasadzie wyścigiem nocnym. Zresztą to i tak bez różnicy bo jak tylko włączałem ten tor to miałem odruch wymiotny ... Cały wyścig był taki jak się spodziewałem - na poczatku dość blisko innych a po mniej więcej 30 minutach cała stawka rozjechana i nie walczyłem już z nikim tylko turlałem się sam.

W ostatecznym rozrachunku Wicek i Onslow dostali chyba CLe i zamiast 5 pozycji dostałem w prezencie 3. Udało się utrzymać P1 w klasyfikacji zespołowej no i P2 w klasyfikacji generalnej to też całkiem spory sukces (zwłaszcza że czasu na trening niewiele).

Gratulacje dla Zinho - należało się Tobie to mistrzostwo

rFa wywalam - już sie na tym najeździłem - jak mam coś dla zabawy odpalać to może to być AC albo PC
king81 jest offline  
Nie, nie, prędkość była OK... tylko zakręt trochę za ciasny...
http://simracing.pl/forum/image.php?type=sigpic&userid=2204&dateline=1201556  646

Rating: 16468 | Skill: 9.00 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2015, 14:41   Post #5 (permalink)
Administrator rFactor2
Awatar marek987

rF2 Gogle i W

Zinho, gratuluję Mistrza GT3. Mam nadzieję, że to nie będzie ostatni Twój tytuł na naszym portalu.
marek987 jest offline  
Rating: 57396 | Skill: 5.08 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2015, 14:59   Post #6 (permalink)
Awatar byru

rF2 SMP GT3 2017

Gratki Zinho ja również wszystkim dziękuje za wspólne ściganie w tym sezonie. Mam nadzieję że po nowym roku pośmigamy wspólnie na RF2.
byru jest offline  
GT3 Qjawy Racing Team

Rating: 97712 | Skill: 9.89 | OpenRating: 0
Logitech G27 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2015, 00:34   Post #7 (permalink)
rad
Administrator GT3
Awatar rad

Wynik zaskakująco dobry, chociaż po tym jak złapałem tempo liczyłem na podium.

W kwalifikacjach udało się zająć P4, robiąc czas jakiego się nie spodziewałem po treningach - 2:13.454. Niestety, jak zwykle pierwsze okrążenie pojechałem zbyt zachowawczo i spadłem na P8. Byłem w stanie na szczęście trzymać przyzwoite tempo i powoli nadrabiałem straty. Wszystko wydawało się iść w dobrą stronę, aż przyszła noc i zorientowałem się, że zapomniałem przestawić rFactora po robieniu zdjęć do galerii - światła świeciły słabiej i wyświetlały się od wszystkich samochodów. FPSy spadły, koncentrację ciężko było utrzymać, a w ciemniejszych częściach toru widziałem tylko parę metrów przed samochodem. Efektem był jeden spin, zakończony muśnięciem bandy i jedno przestrzelone hamowanie - prawdopodobnie kosztowało mnie to podium.

Po różnych problemach kierowców jadących do tej pory przede mną, znalazłem się na P4. Kiedy się rozjaśniło, mogłem przycisnąć i zacząć gonić kinga jadącego z przewagą 35s. Niestety brakło mi okrążeń i skończyłem tam gdzie zacząłem - czyli na P4

W końcowej klasyfikacji, jakimś cudem udało się wskoczyć także na P4 i jest to jak dotąd najwyższa pozycja jaką zająłem w końcowej klasyfikacji na SRPL Trochę szkoda, że jest to głównie zasługa niskiej frekwencji, szczególnie w drugiej części sezonu, ale kto tam o tym będzie później pamiętał Zespołowo także udało się osiągnąć świetny wynik - P2.

Gratulacje dla Zinho za pierwsze mistrzostwo, chociaż szkoda że nie było więcej emocji do końca Gratulacje także dla kinga oraz kolegi zespołowego - Krystika, za uzupełnienie podium.

Podziękowanie dla wszystkich kierowców, którzy brali udział w obu ligach GT3 2015 oraz dla Adakara i masty za współpracę przy zarządzaniu ligą.

Na ten moment prawdopodobnie robię sobie przerwę od ścigania na czas bliżej nieokreślony. Trzeba odpocząć od tego, a także poskładać nowy sprzęt, skoro przechodzimy na "next-geny".

Do zobaczenia kiedyś na torze

P.S
Galerię postaram się uzupełnić do końca roku, tak więc zaglądajcie czasem na portal
rad jest offline  

Rating: 43375 | Skill: 5.12 | OpenRating: 0
Thrustmaster T300 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2015, 08:19   Post #8 (permalink)
The Godfather
Awatar Gared

<div class=
To teraz Zinho jeszcze w ramach zapewniania emocji wbiłbyś na ostatni wyścig DTMa. Już pretekstów by nie jechać nie masz

Gratulacje majsterku.
Gared jest offline  
Rating: 74564 | Skill: 7.53 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2015, 16:02   Post #9 (permalink)
Administrator Portalowy
Awatar Zinho

Oj, Radek, emocje były. Przynajmniej u mnie, bo gdzieś 2h przed wyścigiem miałem zaniki neta i już nawet chciałem na mobilnym jechać Cały wyścig bardziej myślałem o tym, żeby CLa nie złapać, niż o samej jeździe.

Dzięki chłopaki za gratulacje, no nie powiem, sam jestem trochę zaskoczony, ale z drugiej strony po znalezieniu odp. ustawień jakoś przed Sachsen wiedziałem, ze musi być dobrze. Ja ze swojej strony żałuję, że Kubool, Cinek93, szymontaz i MaxRage nie jechali w większości eventów no i że LuuuuuKaS i byru trochę spasowali.

Tak myślę, czy np. w 2 dzień świąt nie można by było zrobić takiego pożegnalnego eventu "Superrennen": FIA GT i GT3 na Nordzie Albo w formie hotlapowni.

Gared, DTM niestety wypada mi w 2 zmianę, a już niestety nie mam możliwości otrzymania żony (Urlopu na "żon danie" )
Zinho jest offline  
Rating: 104795 | Skill: 9.48 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2015, 16:12   Post #10 (permalink)
The Godfather
Awatar Gared

<div class=
Jest jeszcze chorobowe...
Gared jest offline  
Rating: 74564 | Skill: 7.53 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
2015, endurance, funes, gt3, los, potrero, rfactor

Narzędzia wątku