Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
SimRacing wyścigi online

SimRacing wyścigi online (http://simracing.pl/forum/)
-   rFactor (http://simracing.pl/forum/f70/)
-   -   Poszukiwane mody (auta, tory, dodatki) - uzyj google zanim zapytasz (http://simracing.pl/forum/f70/poszukiwane-mody-auta-tory-dodatki-uzyj-6001/)

ziembobrud 25-06-2008 15:26

Poszukiwane mody (auta, tory, dodatki) - uzyj google zanim zapytasz

Widzial moze ktos z Was Mod z Audi R8?

MaXyM 25-06-2008 15:30

myslisz ze zapytac w jednym miejscu forum nie wystarczy?

Marcoone 25-06-2008 15:52

Spokojnie ...
A do autora pytań - na wiekszość z nich znajdziesz odpowiedź na rfactorcentral.com.

EDIT - tzn. ja nie mówię, że tam są mody z poszukiwanymi przez Ciebie samochodami, ale od tego adresu dobrze jest rozpocząć poszukiwania ;).

BzYczek 25-06-2008 16:14

No i właśnie chyba o to chodzi, żeby zginął taki post... przecież żaden nowy użytkownik forum nie będzie czytać 140 stron w tym wątku :P Pewnie kilkanaście dni by mu zeszło.

Co do tematu to jeszcze pomogę. Nie jestem w 100% pewny ale chyba w tym modzie to auto występuje: Sports Car Challenge - przynajmniej coś o tym modelu w komentarzach wspominają ;P

Poza tym google nie gryzie (przynajmniej jak ostatnio sprawdzałem). Wpisujesz coś takiego:

Kod:

audi r8 +rfactor +download
i po bólu.

Qbekbear 25-06-2008 16:24

A może ktoś poleci słaby mod ? ;)

BzYczek, kolega ziembobrud chciał cywilną wersję tej audicy.

Ziembobrud - jeśli jesteś cierpliwy (ale w to, nie obraź się, wątpię ;-) ) to sprawdź to - http://www.rfactorcentral.com/detail...%20Cars%20(SSC) (jakby nie działało - "audi r8" rfactor download - Szukaj w Google i klikamy drugi link)

EDIT: ups, jak pisałem to jeszcze nie było postu MaXyMa.
EDIT2: dzięki za przeniesienie :)

ziembobrud 25-06-2008 23:55

Mam nadzieje ze teraz nie popelnie zadnego bledu w zadawaniu pytania i wybralem odpowiednie miejsce by zafac Wam pytanie o jeden Mod

Poszukuje tych predkosciomierzy jakie mozemy spotkac w F1 :

By pomoc podaje link :

YouTube - rFactor American Sports Car Series Audi R10 LMS @ Albi67

1) po srodku po prawej stronie (ten dziewny predkosciomierz)
2) w lewym dolnym rogu
3) klasyfikacja

A czy istnieje jakis Mod dajacy mozliwosc zniszczen aut?

YouTube - rFactor F1 oval Monza multiple crash

bede wdzieczny

Marcoone 26-06-2008 00:09

Co do bajerków w stylu telewizyjnym (te prędkościomierze, klasyfikacja i inne "wodotryski", których chyba jedyną funkcją jest przeszkadzanie w jeździe) - za to odpowiada dodatek do rFactora, który nazywa się ... TV Style. Jak widać nazwa odpowiada temu co on dodaje na ekranie. Na forum zdaje się jest założony temat mówiący o tym dodatku. Co w tym wątku jest konkretnie to nie wiem bo tej Cepelii (TV Style) nie używam, ale pewnie coś o konfiguracji itp.

nevo 26-06-2008 02:44

Cytat:

Napisał ziembobrud (Post 185672)
A czy istnieje jakis Mod dajacy mozliwosc zniszczen aut?

Wyłącz niezniszczalność, a współczynnik uszkodzeń ustaw na 100%, efekty powinny być takie same jak na filmiku, swoją drogą niezły ten filmik.

tomekf248 04-07-2008 20:41

Jeden z moich ulubionych crashy :) Szalony ten gościu. Chyba trochę poingerował w plikach, bo aż za łatwo wszystko odpadało. Albo ustawił zdolności kierowców na 0% lub dał niezniszczalność na 250%.
Wiem, że to niemożliwe :)

ziembobrud 17-07-2008 15:37

Ferrari Enzo

Czy ktos z Panstwa ma moze ten mod tzn. Ferrari Enzo! Na Google nic takiego nie ma, lae jak wejde na Youtuba, to jest 2-3 filmiki z tym modem do rFactor.

Macie moze to auto, ewentualnie gdzie szukac?

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.