Szukaj:
PL EN ES
Wróć   SimRacing wyścigi online > Wortal SimRacingPL > Off Topic

Autka Zdalnie Sterowane

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Off Topic Na każdy temat

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 06-08-2009, 21:45   Post #1 (permalink)
Awatar budzix

Autka Zdalnie Sterowane

Sluchajcie moze ktos z was orientuje sie jak zrobic regulacje predkosci w samochodzie zdalnie sterowanym elektrycznym ? Aaaaa i wiecie moze jak zamontowac jakis podnosnik , ale w taki sposob zebym mogl obslugiwac go z pilota wiecie Gora Dol ;d Jesli ktos mi odpowie bede bardzooo wdzieczny
budzix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 22:14   Post #2 (permalink)
Awatar Dalmatynczyk

A regulator prędkości w jakim sensie Że z pilota wybierasz, że samochodzik ma jechać 30km, czy poprostu taki zwykły standardowy płynny regulator bez podawania konkretnej prędkości. A montaż to zależy od modelu Sterowanie nim z pilota to już potem nie problem. Jeden kanał dodać, dwa przycisku ustawić i już
Dalmatynczyk jest offline  
Rating: 1 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 22:41   Post #3 (permalink)
Awatar budzix

Regulator predkosci to obojetnie moze byc sterowany galka lub tak jak tempomat , a co do podnosnika to nie chodzi tylko o montaz ale jak taki podnosnik zrobic to ma byc taki malutki do modelu 1:32 i o co chodzi z tymi kanalami bo ja troche ciemny jestem ;] Dobra ostatnio nie wiem dlaczego spodobala mi sie zabawa w rolnika xD wiem wiem troche szmieszne , ale ogladajac kilka filmikow na YT postanowilem sobie taki traktorek sprawic ... Cena masakryczna 400 zl za traktorek 1:32 sterowany :O... A mi glownie chodzi zeby mial regulator i podnoszony tyl i to wszystko bez zadnych swiatelek itp pokaze filmik moze http://www.youtube.com/watch?v=-b6gBo_WpDw Na tym filmiku widac ze podnosi to urzadzenie z tylu ( brona ) i obniza macie jakis pomysl ? O tutaj pokazane dokladnie jak to wyglada http://www.youtube.com/watch?v=aryXJ...eature=channel
budzix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 22:51   Post #4 (permalink)
Awatar dark2

Zupelnie sie na tym nie znam .. zobacz na elektotrodzie.. albo w googlu
Zasilacz stabilizowany

A takie malutkie masz np tu silników komutatorowych :: modelarnia RC - sklep modelarski - samoloty, helikoptery i samochody zdalnie sterowane

Tylko że pewnie poza regulacją obrotów chciałbyś wsteczny i hamulec...

Osobiście do mikro (czyli 1:1 używam takiego Regulator LRP A.I. Runner Bullet Reverse - Modele RC Zdalnie Sterowane - Sklep Modelarski Agtom
dark2 jest offline  

I kliknij tam.. no Wiesz gdzie

Rating: 9946 | Skill: 1.80 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 22:59   Post #5 (permalink)
Awatar budzix

Troche drogie to :/ . Moim planem bylo kupienie jakiegos modelu traktorka 1:32 i kupienie samochodzika sterowanego 1:32 i przelozenie mu podwozia oczywiscie ze zmiana kol itp i kwestia tego ze samochodziki 1:32 z ktorych moglbym przelozyc sa dosyc szybkie a ja nie bede oral pola z predkoscia 20 km/h co nie ? ;d
Ale z tego co widze to regulacje sobie odpuszcze i pytanie kolejne jak zmiejszyc predkosc w samochodziku . I odpowiadajcie na te podnosniki bo one najwazniejsze
budzix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 23:43   Post #6 (permalink)
Awatar dark2

Prędkość można zmierzyć radarem - mają takie ustrojstwa na korach tenisowych do mierzenia prędkości piłek. Albo przyczepić na to GPS - też powinien coś pokazać
Jak chcesz zmniejszyć prędkość - to wystarczy jakaś przekładnia.
Tanie modele (zabawki) nie mają regulatorów - działają w trybie on/off.

I czemu 1/32 - może looknij na 1/24 - w dodatku strzela YouTube - M1A2 Abrams Tank RC
dark2 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 23:51   Post #7 (permalink)
Awatar budzix

dlatego 1:32 bo duzo dodatkow jest pod ta skale jesli chodzi o predkosc to cos juz wymysle wieksza zebatke np wloze , ale jeszcze te podnosniki jak je zrobic i jak ustawic na pilota je ?
budzix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 12:50   Post #8 (permalink)
Awatar Bruno

Na pewno potrzebujesz aparatury kilku kanałowej, standardowe do sterowania, oraz +1 do podnośnika. Czyli np odbiornik i nadajnik 4 kanałowy. A czy nie da się serwa jakoś wykorzystać do działania pseudo jak podnośnik?
Bruno jest offline  
Rating: 605 | Skill: 0.35 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 14:05   Post #9 (permalink)
Awatar budzix

Jeden problem jest w tym ze ja kompletnie nie wiem o czym wy piszecie xD . Zrozumialem ten aparat 4 kanalowy obsluguje 4 fukcje tak ? I jak zbudowac taki podnosnik ?! z czego ?
budzix jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 14:12   Post #10 (permalink)
Awatar dark2

YouTube - Lego traktor choćby tak.
dark2 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
autka, sterowane, zdalnie

Narzędzia wątku
Wygląd