Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor Historic > Historic

Przed Mallory Park - Lotus Elan + konkurenci

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Historic Historic

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-04-2015, 04:43   Post #1 (permalink)
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

Przed Mallory Park - Lotus Elan + konkurenci

Mallory Park

Czy życie kiedyś było prostsze? No raczej Już słyszę ryk rannego współczesnego światopoglądu - BEZEDURA Ale ja twardo stoję niczym Mur Chiński i odeprę każdy atak bryzgającego krwią z rany zadanej tym stwierdzeniem.

Ale teraz mamy komórki, komputery, internety, płaskie telewizory i szybkie samochody. Dzięki temu dostęp do informacji, świata i kolegów jest dużo łatwiejszy a obraz wszystkiego wyraźniejszy. No oczywiście, ale niech podniesie rękę ten, który skonfigurował sobie każdą z 10 tysięcy niepotrzebnych opcji, aby móc korzystać z tych cudów techniki. To właśnie problem dzisiejszego świata. Nie możesz sobie wziąć czegoś i tego używać. Przede wszystkim nie możesz użyć... znaczy, być juserem nawet tego prostego i zwyklego słowa "używać", bo dziś każda rzecz i czynnośc jest niezwykła i pełna ideologii, które nie idą w parze z tym co kiedyś było normalnością. Tak więc nim się czymś posłużysz musisz zrobić sobie porządny bakgrałnd, na który składa się 100 niezwykłych w swym nowym znaczeniu czynności, które komplikują wszystko. Nie przekonuje mnie to i nie poddaję się temu, bo myślę, że prostota jest czysta. Nie ma w niej meandrów, w których osadza się syf zatruwający to z czym się styka. Zobaczcie co zrobiłem z tym wstępniakiem. Zniszczyłem go. Kto przebrnął do tego miejsca Nawet ja się spociłem, jakbym asystował Birkutowi na budowie.

Dobra, starczy. Wracamy do prostego życia. Zestaw prosty jak codzinność przed 1990. Kiedyś aby się przejechać potrzeba było wziąć kluczyki, odpalić motor i wcisnąć gaz. To też będziemy robić podczas najbliższego wyścigu na torze Mallory Park. Do jazdy otrzymujemy samochody coupe z lat 60. A są to Renault 8 z nowym nadwoziem, VW Garbus z nowym nadwoziem, Ford Consul i kilka rur z plastikowym nadwoziem. W zestawie wyróżnia się Jaguar, który nie jest garażową przeróbką prostego samochodu jak pozostałe, jednak z ceną o połowę niższą niż każdy inny supersamochód z lat 60, był Citroenem 2CV z większym silnikiem. Tak więc proszę nie traktować tych samochodów jak jakichś cudów techniki. Nie rozpływajmy się w zachwytach i nie róbmy jakichś specjalnych podchodów. Bierzcie kluczyki i jazda na tor. Zresztą na Mallory Park nie będzie po prostu nic innego do roboty. Tor jest prosty i nie powinien sprawić kierowcom większych problemów nawet jeśli rozpoczniemy treningi na 10 minut przed startem wyścigu. W zasadzie ta runda przypomina mi brytyjski serial "Rewolwer i Melonik". Otóż duet serialowych bohaterów, tajnych agentów, angielski gentleman John Steed i jego partnerka, tak samo błyskotliwa, jak seksowna, Emma Peel z wdziękiem i elegancją, ale i niezwykłą skutecznością, pokonują bandziorów, którzy w sumie, na modłę lat 60, nie sprawiają większych problemów. To jest nasz tor. Bohaterom, oprócz ich umiejetności pomagają także słuszne gadżety, wśród których są też oszłamiające samochody, a m.in. Jaguar E-type oraz Lotus Elan. To będziemy my w naszych coupe. Liczę, że elegancko, jak Steed i bez niepotrzebnych ruchów ale skutecznie, jak Peel dojedziemy do mety.

ZAPRASZAMY
SirDuncan jest offline  

Ostatnio edytowane przez SirDuncan : 03-04-2015 - 09:40
12:27

Rating: 25452 | Skill: 2.41 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2015, 18:03   Post #2 (permalink)
Awatar thooorn

Który garbus konkretnie? A Jaguar lekka wersja czy Coupe? Ford Co...rtina?
thooorn jest offline  

Rating: 114324 | Skill: 12.58 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2015, 18:43   Post #3 (permalink)
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

Artur, ja to muszę Ci grubszą PM-kę wysmarować, bo nie odpowiadam jak cham jaki.

Otóż:

Porsche 2.0 '66,
Jaguar Coupe,
Co...rtina kiedy...indziej.
SirDuncan jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-04-2015, 20:57   Post #4 (permalink)
Awatar thooorn

Zapowiada się niezła choroba morska na torze Z sezonu 2012 pamiętam, że chyba Jag Mark II miał największy przechył burty. Coupe też ma w sobie lekką... niezdarność, którą tak uwielbiam ^_^
thooorn jest offline  

Rating: 114324 | Skill: 12.58 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-04-2015, 20:49   Post #5 (permalink)
Administrator Gogli
Awatar SirDuncan

W dziale z kalendarzem pojawiła się pełna lista dopuszczonych samochodów.
SirDuncan jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
elan, konkurenci, lotus, mallory, park, przed

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania