Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Archiwum > Liga rFactor F1 > Liga F1

Osiągi jak w McLarenie? [F1C]

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Liga F1 Ogólne tematy związane z Ligą F1

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 22-07-2006, 11:03   Post #1 (permalink)
Awatar sAdam

Osiągi jak w McLarenie? [F1C]

Czesc!
Tak jak w temacie. Domyslam sie ze po wejsciu na serwer jak powiedzmy sobie wybiore BMW to osiagi beda automatycznie przestawione na te z McLarena. Ale jak jezdze sobie offline to da sie to jakos poprzestawiac? Mam nadzieje, ze mnie rozumiecie o co mi chodzi.

PS. Tak dla upewnienia sie zapytam. Czy jak mam juz wszystkie dodatki zainstalowane z regulaminu, ale nie zaplacilem jeszcze zadnej skladki to moge dzisiaj na trening wejsc?
sAdam jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 11:55   Post #2 (permalink)
Awatar simon999

jak zainstalowales wszystkie wymagane dodatki to osiagi bolidow juz sa wyrownane(chyba) a na trening mozesz wchodzic ile dusza zapragnie
simon999 jest offline  

Rating: 71017 | Skill: 8.13 | OpenRating: 0
Logitech DFP | Sim-Sport Pedals | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 12:12   Post #3 (permalink)
Awatar Link

No właśnie Simon tu się mylisz. Wydaje mi się, że to jest ustalone odgórnie przez serwer, aczkolwiek w offline można (chyba ) wyrównać bolidy podmieniając jakieś pliki na te z McLarena.
Link jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 12:18   Post #4 (permalink)
Awatar simon999

mi sie wydaje, ze juz w tym pliku instalacyjnym co mALy go robil jest wszystko. wydaje mi sie, ze jeszcze czekal na decyzje w sprawie wyrownania bolidow i dlatego jego paczka wyszla z opoznieniem
simon999 jest offline  

Logitech DFP | Sim-Sport Pedals | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 12:36   Post #5 (permalink)
Awatar Kawaretti

Simon999 ma racje. Nowy ligowy update by MaLy wyrownuje osiagi wszystkich bolidow do poziomu Maclarena - nie ma roznicy ofline i online. Update wrecz nalezy zainstalowac, aby nie bylo niezgodnosci z serwerem. Jednoczesnie po jego zainstalowaniu mimo roznych skinow, ksztaltow bolidow jezdzi sie Maclarenem
Kawaretti jest offline  
Rating: 42661 | Skill: 8.98 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 12:46   Post #6 (permalink)
Awatar ylid

Cytat: Napisał sAdam
Domyslam sie ze po wejsciu na serwer jak powiedzmy sobie wybiore BMW to osiagi beda automatycznie przestawione na te z McLarena. Ale jak jezdze sobie offline to da sie to jakos poprzestawiac?
Jeśli instalowałeś ligowa poprawkę to masz wszystkie samochody w osiągach McLarena, nie ważne czy on-line czy off-line - każdy samochód ma "duszę" McLarena (nadwozie, silnik, opony).
A co do drugiej części pytania. Jeśli zmienisz fizykę jakiegoś samochodu i będziesz się logował na serwer to powinno pokazać Ci misa - w koncu serwer ma u siebie samochody z fizyką McLarena. Nie sprawdzałem co prawda tego ale być może gdybyś dodał sobie trzeciego kierowcę i dał mu inną fizykę niż McLaren to jeżdżąc nim off-line mógłbyś korzystać z dowolnej fizyki. Teoretycznie nie powinieneś mieć misa przy wejściu na serwer którymś z dwóch podstawowych kierowców bo serwer nie ma trzecich kierowców więc nie miałby z czym porównać i pokazać ewentualnie błędu. Ale to tylko teoria. A swoją drogą, skoro na treningach będziesz jeździł dowlonym samochodem z fizyką McLarena to czemu off-line chcesz mieć do dyspozycji samochody o innej fizyce ? Przecież różnica w jeździe Sauberem a Makiem jest ogromna, ustawisz sobie setup dla Saubera, zalogujesz się na serwer Sauberem-McLarenem i.... setup nie będzie już pasował.

PS: 13 post, oby nie pechowy
ylid jest offline  

Ostatnio edytowane przez ylid : 22-07-2006 - 12:48
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 14:03   Post #7 (permalink)
Awatar Link

To w takim razie przepraszam, nie instalowałem paka mAlego, ponieważ nie mam dostępu do FTP (narazie nie uiszczam żadnych opłat). Czyste niedoinformowanie .
Link jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 15:16   Post #8 (permalink)
Awatar Kawaretti

Link tutaj znajdziesz link do updata - nie trzeba miec dostepu do FTP zeby poczytac forum. Na treningi tez mozna wpadac bez oplaty, chyba ze sie myle...
http://www.prs.simracing.pl/forum/sh...t=1729&page=13
Kawaretti jest offline  
Rating: 42661 | Skill: 8.98 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 15:27   Post #9 (permalink)
Awatar simon999

Cytat:
Na treningi tez mozna wpadac bez oplaty, chyba ze sie myle...
nie mylisz sie
simon999 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2006, 16:26   Post #10 (permalink)
Awatar Link

Dzięki Ci wielkie Kawaretti, napewno w najbliższym czasie pojawię się na którymś z treningów .
Link jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
f1c, jak, mclarenie, osiągi

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania