Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Hardware / Software

Jest tu jakiś cwaniak znający się na Buttkickerach? ;)

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Hardware / Software Problemy ze sprzętem i oprogramowaniem

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-12-2017, 13:19   Post #11 (permalink)
Awatar monkuan

Miałem nieco problemów (ze względu na mój amp - HK3490), który wysyła bardzo słaby sygnał do iNuke'a), ale już się*to udało ogarnąć dzięki temu, że w samym iNuke można podbić siłę sygnału.

Po podłączeniu do kompa (bez ampa) działało jak złoto więc tym sposobem doszedłem drogą eliminacji co jest słabym ogniwem. Tak czy inaczej - mając inne amplitunery zapewne nie macie się*o co martwić przy zakupie. Ot, taki model mi się trafił akurat, nie ma to żadnego związku z samym iNuke czy Buttkickerem.

Przy okazji miałem kontakt z 3 różnymi supportami technicznymi (Art, Behringer i Buttkicker) i tylko ten ostatni jakoś sensownie działa. Ten z Behringera to niestety jakaś tragedia, mam wrażenie, że zatrudniają*tam do pomocy hindusów. Art wciąż jeszcze mi nie odpisał.

No, ale dość o tym - bo pewnie jesteście ciekawi jak to działa, jak już działa. I tu nie zawiodłem się - działa zajebiście. Zarówno w testowanych póki co gierkach (BF1, Assetto, Dirt Rally) jak i filmach wrażenie jest ogromne. Czuć naprawdę power - cieszę się, że kupiłem izolatory gumowe na których to wszystko stoi, dzięki temu nie jest tak głośne, nic nie trzeszczy (jak się*siedzi na fotelu). Bałem się o ten poziom hałasu, a przy izolatorach serio jest dobrze z tym.

Jeśli chodzi o montaż to nie szczypałem się w tańcu i nawierciłem po prostu fotel kubełkowy na którym śmigam - Bimarco Cobra 2. Bałem się*trochę jak z tym będzie bo jeszcze nie wierciłem w tego typu tworzywie, ale okazuje się, że nic nie pęka, wiertarka wchodzi jak w masełko. Główki śrub nie przeszkadzają*i w nic się*nie wpijają bo na górze fotelika jest jeszcze ta narzutka na rzepy, nie czuć ich, jest elegancko.

Trochę się jeszcze bawię*ustawieniami i prawdziwe testy przede mną, ale póki co - jestem mega zadowolony z zakupu. Za miesiąc - dwa dorzucę jeszcze wersję*Mini i zamontuję ją na pedały.
monkuan jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2018, 11:40   Post #12 (permalink)
Awatar pawels

Cześć, odkopuje trochę temat

chodzi mi po głowie rozbudowanie riga o bass shaker (butkicker) a dokładniej 4ry takie urządzenia żeby każde symulowało jedno koło.

Pogrzebałem po internecie i skompletowałem taki zestaw:

Bass shaker x4 - całość ~ 200 Euro
Reckhorn BS-200i
https://shop.reckhorn.net/en/Bass-Bo...ducer-185.html

Amplituner - jakiś używany sprzęt w systemie 5.1 i wyjściem min 400W, pierwszy z brzegu na allegro https://allegro.pl/pionieer-amplitun...237670415.html

Początkowo chciałem budować zestaw z amplitunerów i takich zasilaczy) ale z drugiej strony myślę, że jakiś starszy sprzęt audio będzie lepszy (dodatkowo to będzie tylko jedna skrzynka).

Mocno się zastanawiam czy to nie jest na zestaw wyrost i czy te bass shakerey nie są za duże, może wystarczyły tylko dwa?
Mniejsze zapewne byłoby łatwiej też zamontować.

Ktoś z was może się podzielić własnymi doświadczeniami, albo czy znacie jakieś alternatywy dla tego rozwiązania które podałem?

Post był publikowany jeszcze na innym forum, ale bez odpowiedzi więc sprawdzam czy ktoś jeszcze tu żyje.
pawels jest offline  
Rating: 925 | Skill: 2.33 | OpenRating: 0
Fanatec Clubsport Wheel | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Układ H
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2018, 23:02   Post #13 (permalink)
Awatar Glaniu

Panowie chce coś złożyć na 4 sztukach i szukam jakiegoś zgrabnego wzmacniacza.

Poleci ktoś coś?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Glaniu jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
buttkickerach, cwaniak, jakiś, jest, się, znający

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania