Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Kierownice i inne kontrolery

Bitwa na topie kierownic: AccuForce, Leo Bodnar, OSW. Chętni do budowy?

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kierownice i inne kontrolery Wszystko o tym sprzęcie

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 03-12-2018, 17:06   Post #161 (permalink)
Awatar Glaniu

Premiera Podium juz za moment , a ja znalazlem cos takiego w sieci

"Podium DD2
the "sustained holding torque is 20NM for 2 minutes e 40 seconds circa"...
after 2 minutes and 40 seconds ... the sustained torque is about 18Nm ...

over 12 Minutes is about 15Nm "fixed" @ 75" degrees "this is impossible to obtain under normal use conditions"
no one on this planet can have a motor in stall at maximum torque for 2 minutes e 40 seconds in a simulator...
the peak is 25Nm

the peak torque of "all" mige inrunner motors are 15Nm > 12Nm over 40 Minutes.. with initial peak of 28Nm for the big mige for the first 5 seconds."

Co sadzicie?
Glaniu jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2018, 19:45   Post #162 (permalink)
Awatar Wyjebany12

czy ktoś jest w stanie napisać mi czy opłacalne jest kupno tego maleństwa ( obecnie mam T300) https://sim-pli.city/collections/all...ct-drive-wheel
Wyjebany12 jest offline  

Thrustmaster T300 RS | Fanatec CSR Elite Pedals | Własna sekwencja | Hamowanie: heel & toe | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2018, 20:43   Post #163 (permalink)
Awatar FIK 2012

O tez ciekawy jestem jak to dziala zawsze dd jakby nie patrzyl .Niech spece sie wypowiedza ��
FIK 2012 jest offline  
Rating: -146 | Skill: 0 | OpenRating: 0
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2018, 14:46   Post #164 (permalink)
Awatar kruchy

Szukałem ostatnio trochę w temacie i znalazłem recenzję tego modelu na youtube od SimracingPaddock, poczytałem fora różne. Sam się zastanawiam, ale na razie chcę odpalić mojego G25 i zobaczyć czy jeszcze w ogóle umiem jeździć

Rozwiązanie autorskie jak chodzi o elektronikę z użyciem malutkiego MIGE. Wszystko estetyczne i porządne jak chodzi o jakość montażu / budowy.
Sterowane własnym softem Olliego - soft zdecydowanie minimalistyczny w porównaniu do SimuCube, ale podobno daje radę. Recenzja YT mówiła o trochę szorstkim FFB, ale zachwalała czułość i gładkość jak to w DD. Problem jest to, że dystrybucja softu jest poprzez maile wysyłane przez producenta, jak o tobie zapomni to nie dostaniesz aktualizacji. Co do mocy to 7Nm to według recenzji mało i silnik dość mocno się grzeje. Są też modele 10 i 12 Nm.

Z kolei na forum IR wypowiadali się ludzie z wersją 10Nm i potwierdzili sprawę softu, ale opinie, co do całego sprzętu były zdecydowanie pozytywne i nikt nie narzekał na grzanie. Posty były z sierpnia 2018, więc informacji o trwałości póki co nie ma.

Cena nie jest tak wysoka jak w przypadku systemów na IONI / mały MIGE, kwestia tylko supportu i dystrybucji aktualizacji softu pod najnowsze tytuły... Sam się zastanawiam, ale raczej nad wersją 10 Nm
kruchy jest offline  
Rating: 1585 | Skill: 1.32 | OpenRating: 0
Logitech G25 | Fanatec Clubsport Pedals | Logitech G25 | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
accuforce, bitwa, bodnar, budowy, chetni, kierownic, leo, osw, topie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania