Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Nowości
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Kierownice i inne kontrolery

Co na początek?

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kierownice i inne kontrolery Wszystko o tym sprzęcie

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 05-09-2017, 12:44   Post #91 (permalink)
Awatar Johny3

Koszty będą porównywalne, a takie rurki są bardzo wytrzymałe, a ten projekt, który podlinkowałem byłby moją inspiracją, bo trochę nie mam czasu na samodzielne zaprojektowanie.

Wiem, że znajdę i znalazłem informacje, takie, że najbardziej skłaniam się do T150 PRO, ale ciągle mam wątpliwości czy iść w lepsze pedały czy, jak wyczytałem, bardziej realistyczny FF.
Johny3 jest offline  

Ostatnio edytowane przez Johny3 : 05-09-2017 - 13:35
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2017, 11:12   Post #92 (permalink)
Awatar Zwolay

Ja też jestem zielony ale kupiłem 150 Pro- i póki co (mam ją zaledwie od tygodnia) jestem bardzo zadowolony.Na Morelach masz jeszcze taniej z gratisową przesyłką.Może opinia świeżaka bardziej Ci pomoże niż starych wyjadaczy
Zwolay jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2017, 11:48   Post #93 (permalink)
Awatar Johny3

Jakbyś miał porównanie z T300 to pomogłaby mi na pewno, bo widzę, że z simracingiem jest tak samo jak z audiofilami czy innymi maniakami.
Jak nim nie jesteś, albo dopiero do niego aspirujesz, to nie widzisz połowy rzeczy co oni i jesteś szczęśliwszy, bo się po prostu dobrze bawisz.

A tak to trzeba bazować na opiniach, bo nawet nie ma nigdzie sklepu, w którym można by pojeździć i przetestować różne kierownice. T300 przemawia do mnie lepszym wyglądem i wymienialnymi kierownicami. Jedynie potrzebuję świeżej informacji, czy obecnie dostępne modele są tak samo awaryjne jak te sprzed roku czy dwóch lat i czy pedały będą ok, jeśli nie planuję zakupu shiftera, bo sprzęgło + manetki to imo bezsens.
Johny3 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2017, 13:20   Post #94 (permalink)
Awatar Danonak

rF2 SMP GT3 2017
rF2 ALMS 2016 GTE

Z kierownica T300 jest tak, że jeśli nie zepsuje się przez pierwsze pół roku to później już najczęściej działa bes problemów długo długo.
Danonak jest offline  

Rating: 39436 | Skill: 13.46 | OpenRating: 2991
Thrustmaster T500 RS | Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2017, 11:46   Post #95 (permalink)
Awatar Johny3

Chyba się zdecydowałem na T300 RS. Jak się w ciągu miesiąca cena nie dźwignie to ją biorę + wheel stand pro deluxe (po policzeniu kosztów własnego stanowiska wychodzi nieopłacalnie mniej niż gotowe z kubłami). Jak się wkręcę bardziej to dokupię T3PA lub od razu pro, przynajmniej nie będę musiał zmieniać bazy.
Johny3 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2017, 15:21   Post #96 (permalink)
Awatar Kaper

Cytat: Napisał Johny3 Zobacz post
Chyba się zdecydowałem na T300 RS. Jak się w ciągu miesiąca cena nie dźwignie to ją biorę + wheel stand pro deluxe (po policzeniu kosztów własnego stanowiska wychodzi nieopłacalnie mniej niż gotowe z kubłami). Jak się wkręcę bardziej to dokupię T3PA lub od razu pro, przynajmniej nie będę musiał zmieniać bazy.
No i dobry wybór, zawsze jest gwarancja więc nie ma co się martwić .
T3PA pro jak najbardziej warto kupić, nie ma w ogóle porównania z tymi standardowymi, nie bez powodu wielu co pierwsze zmienia, to właśnie pedały i nie chodzi nawet o sprzęgło .
Kaper jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-2017, 16:16   Post #97 (permalink)
Awatar Arni

już nawet te nie-pro daj a radę ; ) będziesz mógł na spokojnie sobie polować na okazję
Arni jest offline  
Thrustmaster T300 Alcantara + wieniec F1+ wieniec GTE+ wieniec rally 35' +TH8A+ WSPv2+ póki co PS4 :/

Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2017, 21:15   Post #98 (permalink)
Awatar dadikr2nice

Cytat: Napisał Johny3 Zobacz post
Jakbyś miał porównanie z T300 to pomogłaby mi na pewno, bo widzę, że z simracingiem jest tak samo jak z audiofilami czy innymi maniakami.
Jak nim nie jesteś, albo dopiero do niego aspirujesz, to nie widzisz połowy rzeczy co oni i jesteś szczęśliwszy, bo się po prostu dobrze bawisz.
Mam T300RS GT od ponad dwóch tygodni. Jedyne co mogę powiedzieć to POLECAM! Przesiadłem się z Logitecha DFPro. Różnica jest znacząca - przede wszystkim koło nie wydaje świszczącego irytującego dźwięku przy dynamicznych manewrach. Jest bardziej precyzyjne, szybsze! Jakość materiałów bardzo dobra - pod względem jakości i solidności wykonania Logitech G29 wydaje się nieco zabawkowy i śmieszny. Brak dead zone na kole + zestaw T3Pa [ na razie nie korzystam z Conical Break Mode ] pozwala na uzyskiwanie powtarzalnych czasów okrążeń!

W Electronic Dreams kupiłem model przeznaczony na rynek Francuski. Jak dotąd bez zarzutów podczas grania. Oczywiście po pewnym czasie uruchamia się chłodzenie co wiąże się ze słyszalnym dźwiękiem wentylatora - z głośników i tak dobiega głos silnika F1 więc tego nie słyszę. Przy wolnych obrotach kierownicy słyszę w pewnym punkcie delikatne grzechotanie - nie mam pojęcia co to jest. Jak dotąd mega zadowolony!

Uwielbiałem mojego Logitecha - nigdy jednak bym nie wrócił do tego hałasu!
dadikr2nice jest offline  

Thrustmaster T300 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2017, 18:22   Post #99 (permalink)
Awatar Johny3

Dobra, zamówiłem T300RS, bazowy model, szkoda mi teraz więcej kasy, i tak razem z wheel standem zapłaciłem coś 1700 zł.
Trzymajcie kciuki żeby przyszła sprawna
Johny3 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-09-2017, 18:32   Post #100 (permalink)
Awatar dadikr2nice

Dobry wybór. Trzeba było jednak zdecydować się na 1499 PLN za T300RS + T3Pa bo to naprawdę dobry zestaw. Ja sugerowałem się podpowiedziami kolegów z forum, którzy twierdzili że są solidniejsze od standardowych - choć tych pierwszych osobiście na oczy nie widziałem.

Zrobiłem to z oszczędności - podobno większość osób po czasie i tak dokupuje zestaw T3PA
dadikr2nice jest offline  

Thrustmaster T300 RS | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
początek

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania