Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów

Alfaholicy_SimRacingPL Server
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Kierownice i inne kontrolery

Kupie nowy TH8RS lub A - kto wie gdzie?

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kierownice i inne kontrolery Wszystko o tym sprzęcie

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 10-02-2015, 22:31   Post #11 (permalink)
Awatar Marklar

Amazon dzisiaj wysłał mój shifter. Widzę że cena podskoczyła do 130GBP.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Marklar jest offline  

| Logitech G25 + LC | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-2015, 23:54   Post #12 (permalink)
Awatar gosc2009

Marklar ale TH8rs czy A? Bo ja zaplacilem juz po podwyzce 130 ale euro tyle ze za rs? Ma byc 14-16
gosc2009 jest offline  

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2015, 09:06   Post #13 (permalink)
Awatar Marklar

TH8A. Zamówiłem go niecałe 2 tygodnie temu jak jeszcze go nie było na stanie i cena spadła do akceptowalnego dla mnie poziomu. Opłaciło się. Nie nastawiałem się, że dostanę go w najbliższych tygodniach a tu proszę. Po tygodniu przyszła dostawa do sklepu i jutro już go będę miał. Jak mi się nie spodoba to nie będzie problemu żeby go opchnąć na ebay'u. Może nawet z zyskiem . Ta dostawa nie jest zbyt duża, wczoraj widziałem że tylko 8 sztuk zostało na Amazonie UK.
Marklar jest offline  

| Logitech G25 + LC | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Sekwencja
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2015, 11:20   Post #14 (permalink)
Awatar gosc2009

Dokladnie jest ich tak malo, ze mimo ze kupilem na amazonie to trzymam zamowienie na redconie, bo spokojnie sprzedam na allegro. Mam nadzieje, ze RS rozni sie tylko od A tym ze nie mozna go podlaczyc do ps4, a mechanika i dzialanie maja takie same
gosc2009 jest offline  

Thrustmaster T500 RS | Thrustmaster TH8 RS Shifter | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2015, 14:55   Post #15 (permalink)
Awatar Wuju

Tak czytam i nie dowierzam. A wiec mowicie ze jest ich tak malo ze nawet jak widze w polskim sklepie ze maja w magazynie to tak naprawde go nie ma? Tez chce kuoic wiec moze juz teraz zamowic zeby miec kolejke zaklepana
Wuju jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2015, 22:57   Post #16 (permalink)
Awatar gosc2009

Wuju ja spoznilem sie przed swietami bo pare sztuk trafilo na Polske i szukalem w calej europie od poczatku stycznia. To nawet jak sklep pisal ze realizacja 3 dni (jak redcon) to mam zamowione od polowy stycznia i jeszcze nie dostalem, a jestem drugi w kolejce. Podobnie jest w calej Europie. Czasami jakis sklep w jakims kraju rzuci, ale odrazu cena ok 200 euro. Teraz pare sztuk ma amazon, ale cena juz duzo wyzsza, no a w redcon juz w ogole zwariowali i chca 1099zl. Ogolnie jest problem i na Polske przychodzi po 10sztuk. Pozdrawiam.
gosc2009 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2015, 05:54   Post #17 (permalink)
Awatar Wuju

Dzieki za info. Dzis obdzwonie wszystkie sklepy i popytam kiedy co i jak. 1099zl napewno nie dam. Wolal bym juz fanateca sq v1 shifter
Wuju jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2015, 08:01   Post #18 (permalink)
Awatar some1pl

Moim zdaniem już przy cenie w okolicach 700-800 pln za Thrustmastera należy się poważnie zastanowić nad Fanateciem CSS, chyba, że komuś bardzo zależy na trybie sekwencyjnym (bardzo słabiutkim w TH8RS).
some1pl jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2015, 08:32   Post #19 (permalink)
Awatar gosc2009

Moze masz i racje, ale pomijajac fakt koniecznosci zakupu przystawki do innej kierownicy, niz Fanatec plus mocowanie, to najzwyczajniej TH8 bardziej mi sie podoba. Ale co fakt to fakt, troche z cena przasadzili i prawie zrownali sie z lepszym produktem (nie mam - widzialem tylko porownania)
gosc2009 jest offline  

Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2015, 11:57   Post #20 (permalink)
Awatar Wuju

Wlasnie napisalem do jednego ze sklepow i odpisali mi ze u nich jest dostepny od reki. Cena 599zl. Nie wiem gdzie jest problem chyba ze niedawno mieli dostawe
Wuju jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
gdzie, kto, kupię, lub, nowy, th8rs, wie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania