Szukaj:
PL EN ES
Polecamy

Kalendarz treningów
Wróć   SimRacing wyścigi online > Działy Tematyczne > Kierownice i inne kontrolery

Pomoc w wyborze kierownicy

Zarejestruj się Projects Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane

Kierownice i inne kontrolery Wszystko o tym sprzęcie

Odpowiedz
LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-12-2017, 00:24   Post #161 (permalink)
Administrator rFactor 2
Awatar modlicha

Jako nowy użytkownik zorientuj się w co najmniej kilkunastu wątkach z ostatnich kilku tygodniu gdzie wszystkie wspomniane przez Ciebie wątpliwości zostały poruszone. W sumie powinieneś to zrobić przed napisaniem kolejnego posta o tym samym.
modlicha jest offline  

Rating: 50649 | Skill: 4.06 | OpenRating: 1182
| Fanatec Clubsport Pedals | Hamowanie: Lewą nogą | Zmiana biegów: Łopatki
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 08:34   Post #162 (permalink)
Awatar mseredin

Dzięki. Dokładnie to robie w wolnym czasie. Wszystko wskazuje że jednak zdecyduje się T500rs (które w sumie później łatwo da się sprzedać). Bo jednak kupowanie na start Fanateca jest już lekkim overkillem 🤣
mseredin jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 17:28   Post #163 (permalink)
Awatar bartek04

Problem w tym, że T500RS kosztuje (o ile uda się gdziekolwiek w PL znaleźć) tyle co Fanatec CSL Elite + Pedały od T500RS.
bartek04 jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 18:08   Post #164 (permalink)
Awatar Arni

Cytat: Napisał bartek04 Zobacz post
Problem w tym, że T500RS kosztuje (o ile uda się gdziekolwiek w PL znaleźć) tyle co Fanatec CSL Elite + Pedały od T500RS.
oho, zaraz kolega będzie miał jeszcze większy mętlik
Ja osobiście wolałbym kierownicę Thrustmastera, a z Fanateca pedały z LC, ale to albo większa kasa, albo zejście do podstawowej wersji T300, której kolega się boi (trochę niesłusznie, gdy kupuje nówkę z gwarancją+ baza nie ma już tajemnic).

T500 też będzie bardzo spoko wyborem, tylko teraz zrobiły się drogie i ciężko dostepne (pewnie robi miejsce dla TS-PC, TS-XW i T-GT i wychodził zbyt tanio względem swojej jakości)
Arni jest offline  
Thrustmaster T300 Alcantara + wieniec F1+ wieniec GTE+ wieniec rally 35' +TH8A+ WSPv2+ póki co PS4 :/

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 20:27   Post #165 (permalink)
Awatar mseredin

Niestety Fanatec CSL będzie dostępny dopiero pod koniec marca 2018. Przynajmniej takie info jest na ich stronie. Też poważnie o tym myślałem ale tyle czekać nie mam zamiaru. Clubsport to już jest totalny overkill cenowy bo za zestaw base + pedały + dwie kierownice (jedna f1 i druga okrągła)to już wychodzi 1500 euro. Nie wiem, będę się jeszcze zastanawiał. W sumie kasa jest najmniejszym problemem w tym wszystkim. Myślałem też o tej nowej TS-XW, ale tu cena to ponad 3k PLN...
mseredin jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 22:35   Post #166 (permalink)
Awatar Arni

Cytat: Napisał mseredin Zobacz post
Niestety Fanatec CSL będzie dostępny dopiero pod koniec marca 2018. Przynajmniej takie info jest na ich stronie. Też poważnie o tym myślałem ale tyle czekać nie mam zamiaru. Clubsport to już jest totalny overkill cenowy bo za zestaw base + pedały + dwie kierownice (jedna f1 i druga okrągła)to już wychodzi 1500 euro. Nie wiem, będę się jeszcze zastanawiał. W sumie kasa jest najmniejszym problemem w tym wszystkim. Myślałem też o tej nowej TS-XW, ale tu cena to ponad 3k PLN...
jest oferta za równe 3k na allegro, mnie jednak nie przekonuje obręcz : ni to open wheel no to seria

albo TS-PC +pedały za 430zł to mniej niż 3k wyjdzie (a przy tsxw i ts-PC i tak okrągłą obręcz musisz dokupić) lub lepsze pro za 650.
Arni jest offline  
Thrustmaster T300 Alcantara + wieniec F1+ wieniec GTE+ wieniec rally 35' +TH8A+ WSPv2+ póki co PS4 :/

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2017, 22:46   Post #167 (permalink)
Awatar mseredin

Dzięki. Cieszy mnie to że stanowczo nikt nie odradza lepszego modelu. W takim razie poczytam, poogladam i pewnie coś sensownego wybiorę. Cieszy mnie to że ogólnie moje typy są dobre.
mseredin jest offline  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
alcantara, dfgt, g27, g29, jaką, kierownice, kierownicy, kupić, pomoc, t300, t500, wybór, wyborze, zmiana

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania