Szukaj:
PL EN ES

Poznaj nowe SimRacingPL i weź udział w ROK CUP Challenge!  FAQ z zakresu Co nam daje opłata Ligowa  
     
 
Spis treści
Niniejszy dokument jest własnością Portalu SimRacingPL. Jego kopiowanie bez zgody autorów jest zabronione.
SimRacingPL ©2004 - 2020
Paragraf
Treść punktu
1
Konto SLS i w Panelu Kierowcy + Setup Station
Czyli konto w Systemie Ligowym http://liga.simracing.pl  w którym prowadzone są wszystkie wyniki naszych Lig. Konto jest tworzone automatycznie a dane logowania wysyłane na mali. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się na te dane i uzupełnienie pozostałych danych w profilu oraz zmiana przyznanego przez automat hasła.

Panel Kierowcy z kolei to pełen system do zarządzania swoimi poczynaniami Ligowymi. To ogromna baza informacji na temat poczynań wszystkich zawodników prowadząca ich kariery, to także systemy licencji zawodników, zgłoszeń do wyścigów, czy też baza plików multimedialnych. Jego zalet i możliwości nie sposób wymienić, to poprostu trzeba zobaczyć Panel Kierowcy

Kolejnym miłym dodatkiem do tego jest Setup Station (baza setupów) do której zawodnicy wgrywają swoje setupy, replaye i telemetrie, dzięki czemu w prosty sposób można wyszukać interesujące nas ustawienia i być może poprawić swoje rezultaty.
2
Starty Ligowe
Możliwość startów w dowolnej Lidze organizowanej przez SimRacingPL (pod warunkiem posiadania odpowiedniej Licencji). Nasze założenia powodują że rozgrywki organizowane są na najwyższym poziomie, a wyścigi przypominają prawdziwą rywalizację.
3
Gwarantowana nagroda za starty dla każdego
Czy to możliwe? tak nagroda jest gwarantowana. W każdej Lidze top3 otrzymuje puchary, natomiast dla każdego uczestnika przewidziano pamiątkowy dyplom.
4
Konto FTP
Są przyznawane automatycznie, a dane jego wysyłane są na mail usera. Do wglądu dane logowania łącznie z hasłem są dostępne w Panelu Kierowcy.
Na FTP znajdziemy wiele dodatków, patch-ów do simów. Są tam dostępne replaye z wyścigów i wiele innych niespodzianek. Dodatkowym działem jest archiwum filmów gdzie znajdziemy wiele interesujących filmów dokumentalnych o sportach motorowych.
Uwaga bez ważnej opłaty konto FTP ma ograniczoną zawartość i prędkość
5
Konto Team Speak
Tak, są podobnie jak konto FTP przyznawane automatycznie, a dane do logowania są dostępne w Panelu Kierowcy. Team Speak to program to porozumiewania się głosowo podczas wyścigów.
6
Pełny dostęp do Forum
Każda osoba z opłaconą składka ma na forum dostęp do działów Ligowych w których toczą się dyskusje tylko w gronie zawodników. Dodatkowo nad avatarem każdej takiej osoby widoczny jest napis "Super Member"
7

Program Profit

Jest to program prowadzony przez nas w którym wynagradzamy Was za następujące czynności

a) Dodanie newsa (trzeba najpierw poprosić o prawa do pisania)
Za każdy news na koniec miesiąca przyznawane są punkty w systemie profit.

b) Dodanie artykułu (trzeba najpierw poprosić o prawa do pisania)
Za każdy artykuł na koniec miesiąca przyznawane są punkty w systemie profit.

c) Dodanie fotek do galerii
Za dodane fotki do galerii (fotki z wyścigów Ligowych) są przyznawane punkty w systemie profit. Proszę pamiętać że system nie przyznaje większej ilości punktów za ilość a bardziej się liczy jakość

d) Dodanie setupu do Setup Stadion
Za każdy dodany setup na koniec miesiąca przyznawane są punkty profit.


e) Dodanie filmów do MediaCenter
Za każdy dodany film na koniec miesiąca przyznawane są punkty profit.


f) Przejechany dystans na serwerach online (tylko dla opłaty rocznej)
Każda osoba posiadająca aktywną roczną opłatę ma naliczane przejechane kilometry na naszych serwerach online. Za przejechanie każdych 10.000km (liczą się tylko okrążenia pomiarowe) otrzymujemy 500 pkt profit

Uwaga za ciągłość opłat wliczane są opłaty które w systemie nie mają przerwy pomiędzy końcem jednej a początkiem kolejnej większej niż 2 dni.
Jeżeli nasza wpłata jest opóźniona przy wpisywaniu do systemu o więcej niż 5 dni to pomimo że dostanie ona wpisana w ciągłości z poprzednią opłata za opóźnienie nie zostanie naliczony nam bonus (ale zachowamy ciągłość)

Zgromadzone punkty w systemie profit można w każdej chwili zamienić na pieniądze dzięki czemu nasza kolejna wpłata zostanie pomniejszona o tą kwotę.

8
Skrzynka pocztowa w domenie simracing.pl
Każdy może otrzymać skrzynkę w formacie nazwa@simracing.pl gdzie nazwa zależy tylko od nas. Po otrzymaniu konta dane logowania znajdziemy w Panelu Kierowcy (w celu otrzymania skrzynki proszę pisać na admin@simracing.pl)
9
Informacje o opłatach
Stawki podane w regulaminie LINK
 
     
Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

354 osób online
352 Gości
2 Zalogowanych
Kalendarz treningów


Alfaholicy_SimRacingPL Server
Najbliższe wyścigi
Administratorzy
Administracja portalu
Owner
McLaren
Senior Admin
lelu0
Summer RC Cup 2018
lelu0
Admins
SirDuncan - Historic (GiW) Admin
Moderators
Dmnick - Super Moderator
sobol - Moderator