Szukaj:
PL EN ES

Poznaj nowe SimRacingPL i weź udział w ROK CUP Challenge!Opis Ligi SMP DTM 2017

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Simracingowych Mistrzostw Polski, tym razem w klasie DTM. Czekają na was zmagania na torach ulokowanych w Niemczech oraz w pobliżu naszych sąsiadów. Na torach, które wielokrotnie gościły w historii auta uważane za Formułę 1 z osłoniętymi kołami. Choć prawda jest zupełnie inna i nasz DTM bliżej z osiągami do klasy GT3, wyścigi będą zaciekłe. Bez oszczędzania opon, bez jednej słusznej strategii na każdy tor, bez parc ferme, bez zmuszania kierowców do korzystania z różnych mieszanek opon. Administratorzy IRG World i SimRacingPL zapraszają wszystkich chętnych.


Co potrzebujemy do gry

  • rFactor2 - bulid, na którym będziemy jechali będzie podany w temacie z wyścigiem. Rfactor 2
  • Mod T5, do kupienia na stronach United Racing Design. Na stronie IRG należy przedstawić dowód zakupu, aby uzyskać prawo do pobrania moda ligowego.
  • Programu IRGTool, do pobrania ze strony IRG World. Przepraszam gram umożliwia wysyłanie telemetrii, bezproblemowe pobieranie potrzebnych do wyścigu plików, oraz pełni rolę anty-cheat'a.

  • Kierownica do komputera:
    Polecane kierownice


Jak dołączyć do Ligi

Przede wszystkim należy się zarejestrować na obu portalach, a na stronie IRG World okazać dowód zakupu moda T5. Następnie poprzez IRGTool pobrać mod, tor i vmod, po instalacji których można brać udział w treningach. W ich trakcie należy pokazać administratorom umiejętność stabilnej jazdy, poszanowanie dla wszystkich uczestników ligi, umiejętność jazdy 2W, natomiast osiągane czasy mają małe znaczenie (o ile drastycznie nie odbiegają od środka stawki). Gdy otrzymasz licencję wystarczy zgłosić się do wyścigu, wykonać wymaganą ilość okrążeń i oczekiwać na dzień wyścigu. Powodzenia!
Logowanie
Login:
Hasło:
 Zarejestruj się!

Kalendarz treningów


Alfaholicy_SimRacingPL Server
Najbliższe wyścigi
Administratorzy
Administracja portalu
Owner
McLaren
Senior Admin
lelu0
Summer RC Cup 2018
lelu0
Admins
SirDuncan - Historic (GiW) Admin
Moderators
Dmnick - Super Moderator
sobol - Moderator