Misja i cele - Zasady prowadzenia ligi

Simracing Kim jesteśmy Misja i cele Tak zaczynaliśmy Obecnie Przyszłość


Naszą misją jest propagowanie simracingu w profesjonalnym wydaniu oferując każdemu chętnemu realizację pasji za kierownicą samochodu wyścigowego.

Tworząc portal postawiliśmy sobie cele, które konsekwentnie realizujemy:

1) Promowanie simracingu w Polsce i na świecie
Simracing to mało znane określenie, szczególnie w tej postaci jaką możemy zaoferować naszym użytkownikom. Istnieją dwie podstawowe rzeczy, które są często mylone lub nadużywane. Po pierwsze symulacja, czyli odwzorowanie zachowania się samochodu podczas jazdy. Po drugie zasady, które obowiązują podczas wirtualnych wyścigów. To jak my rozumiemy simracing zostało opisane tutaj [link]. Właśnie takie rozumienie simracingu jest tym,czym chcemy się dzielić i fascynować.

2) Pełen profesjonalizm we wszystkim co robimy
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko co oferujemy było przygotowane na najwyższym poziomie. Dzielimy się wiedzą i umiejętnościami, aby  temu sprostać. Jesteśmy otwarci na krytykę i sugestie, bo to pomaga nam wykrywać i poprawiać błędy, a także usprawniać i rozwijać nasz portal.

3) Otwartość i pomoc dla wszystkich chętnych
Cieszymy się z każdej nowej osoby, która nas odwiedzi i chętnie pomagamy stawiać pierwsze kroki w świecie wirtualnych wyścigów.

4) Jasne i sprawiedliwe zasady
To niezbędny warunek, aby wymiana informacji na łamach portalu oraz rywalizacja na torze przebiegała sprawnie i bez konfliktów. Jeśli takie się pojawią wyjaśniamy sprawę przez głosowanie lub decyzją administratorów, którzy czuwają nad funkcjonowaniem portalu.

5) Ciągły i nieustanny rozwój
Nigdy nie dajemy za wygraną. Zawsze jest coś, co można poprawić, usprawnić lub dodać.

SimRacingPL ©2004-2021 All rights reserved