Strona główna » BMW Virtual vs. Reality Tour – wirtualny wyścig, prawdziwe emocje
VIRTUAL_VS_REALITY_WWW_1990x1068

BMW Virtual vs. Reality Tour – wirtualny wyścig, prawdziwe emocje

Przed nami wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. BMW Virtual vs. Reality Tour przez ponad miesiąc dostarczy adrenaliny na najwyższym poziomie pasjonatom bawarskiej marki, a simracingowa rywalizacja wyłoni dwójkę reprezentantów do europejskich finałów.

BMW to synonim prestiżu i emocji płynących z pokonywania kolejnych kilometrów. Modele z serii M szczególnie rozpalają wyobraźnie kierowców już od wielu lat. Nowe M3 Competition oraz M4 Competition to najnowsze ucieleśnienia filozofii radości z jazdy.

Marka, oparta na tak silnych, sportowych fundamentach, idzie z duchem czasu. Poza nowymi technologiami i rozwiązaniami w dziedzinie produkcji samochodów BMW już od dłuższego czasu widzi potencjał w simracingu. Połączenie cyfrowej rywalizacji i sportowego DNA daje początek wydarzeniu, którego jeszcze nie było.

Wirtualny wyścig, prawdziwe emocje

BMW Virtual vs. Reality Tour to ponad miesiąc rywalizacji wśród fanów wirtualnego ścigania. Specjalnie przygotowana naczepa przez ponad miesiąc odwiedzi 14 salonów samochodowych w całej Polsce. To w niej zostanie przeprowadzony wirtualny wyścig, który wyłoni dwójkę najszybszych simracerów na pófinały i finały europejskie, odbywające się na Salzburgringu. 

BMW Virtual vs. Reality Tour

Synergię między światem cyfrowym, a realnym dopełnią jazdy testowe najnowszymi BMW M3 Competition i BMW M4 Competition. Udział w nich będzie możliwy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie http://www.bmw-virtual-reality.pl/

Wyczekujcie więcej informacji na temat BMW Virtual vs. Reality Tour na łamach naszego portalu!

Najważniejsze fakty BMW Virtual vs. Reality Tour:

  • Czas trwania: 25 maja – 8 lipca
  • Liczba salonów samochodowych: 14 z całej Polski
  • Jazdy testowe: M3 Competiton & M4 Competition
  • Platforma simracingowa: rFactor 2
  • Typ zawodów simracingowych: Hotlap
  • Maksymalna liczba okrążeń w zawodach: 5
  • Dwójka najszybszych zawodników zbiorczej klasyfikacji ze wszystkich salonów pojedzie na półfinały i finał rozgrywany na Salzburgringu, gdzie będzie możliwość jazdy po torze.

Simracing.pl jest oficjalnym partnerem BMW Virtual vs. Reality Tour.

Trwa ładowanie...