Strona główna » ERWC I – and the winner is TEAM REDLINE
erwc1 holden

ERWC I – and the winner is TEAM REDLINE

3 dni ścigania na 3 platformach, nowatorski format inauguracyjnego wydarzenia z grubą pulą w dolarach zakończony.

Dzień pierwszy – Assetto Corsa Competizione,

22 drużyny z całego świata stanęły na starcie inauguracyjnej rundy nowej ligi Esports Racing League (ERL), organizowanej przez VCO.
Po emocjonujących wyścigach na torze Mount Panorama Circuit, Unicorns of Love pokonuje Veloce w finale i odnosi zwycięstwo pierwszego dnia, P3 – team Redline

vco-esports.com
twitter.com/TeamRedlineSim

Dzień drugi był pełen akcji. Zespoły ustawiły się w sobotę wieczorem w ultraszybkiej, jednomiejscowej Formule Pro na platformie rFactor 2 – tor SILVERSTONE wybrany chwilę przed i Team Redline triumfuje w starciu z R8G Esports w nerwowym finale.

twitter.com/TeamRedlineSim
photos.vco-esports.com

W trzecim i ostatnim dniu ERWC I na iRacing w akcji znalazł się supersamochód Holden ZB Commodore. Po raz kolejny tor w Okayamie został wybrany na krótko przed rozpoczęciem imprezy poprzez głosowanie na kanałach społecznościowych VCO. Wszyscy liczyli na dobry występ jedynej w całej stawce kobiety Pani Emily Jones, która pokazała skille i nieźle wypadła w pierwszym wyścigu, niestety karambol w ćwierćfinale pogrzebał jej szanse na dobry wynik.

twitter.com/TeamRedlineSim

Dobry, aczkolwiek troszkę poniżej oczekiwań (z nadziejami na zwycięstwo włącznie) występ odnotował zespół TRITON RACING. Finalnie lądując na 4 miejscu wśród drużyn i wyprzedzając wiele znanych i respektowanych teamów. Niemniej jednak zainkasowali $$$ i szacunek się należy!

Tabela poniżej:

vco-esports.com
traxion.gg

Source: vco-esports.com, team Redline, Traxion.gg

Trwa ładowanie...