Strona główna » Rajd WALII – 4 runda WRC ESPORTS
rajd walii wrc esport

Rajd WALII – 4 runda WRC ESPORTS

Kolejna runda esportowych Mistrzostw WRC 2022 rozegra się od 18 do 21 marca! Przygotuj się na prawie 30 km w deszczu na szutrze!

wrc.com

Zapewne wszystkie oczy będą zwrócone na Kazunotę, który w swoim debiutanckim sezonie robi furrorę. W pierwszych trzech rundach ten niezbyt znany japoński kierowca odniósł dwa zwycięstwa i jeszcze nigdy nie stanął poza podium.

traxion.gg

Panika w teamach Nexla i Sami-Joe, które w poprzednich dwóch sezonach dominowały na szczycie stawki, gdzie z pewnością zadziałały dzwonki alarmowe. Wyniki Kazunoty sprawiły, że kierowcy teamu eRally stali się jednym z zespołów, które należy obserwować w Walii. Prowadzeni przez swojego głównego kierowcę, wyprzedzają obrońców tytułu – Race Clutch – o zaledwie dwa punkty.

wrc.com

Walia stawia trzy wyzwania przed kierowcami, którzy muszą być przygotowani na trudne warunki, ponieważ na cały weekend zapowiadane są opady deszczu. Zaczynając w południe od 6,4-kilometrowego przejazdu wokół Brenig w odwrotnym kierunku, następnego ranka zawodnicy przeniosą się do Hafren Reverse, gdzie czeka ich nieco krótszy sprawdzian umijętności.

Ostatecznie zwycięzca zostanie wyłoniony na ostatnim etapie weekendu, na którym zawodnicy będą musieli pokonać potężną trasę o długości 17,49 km wokół Dyfi.

Zawody są otwarte dla wszystkich graczy WRC 10.

Kazunokota – Rally of Spain

Source: wrc.com

Trwa ładowanie...