Strona główna » Colin McRae Subaru Impreza 1997 – bonus w preorderze WRC 10.

Colin McRae Subaru Impreza 1997 – bonus w preorderze WRC 10.

Uczestnicząc w przedsprzedaży gry WRC 10, będziesz miał okazję cofnąć się w czasie i poprowadzić legendarne Subaru Impreza WRC Colina McRae z 1997 roku podczas Rally Sanremo.

W oczekiwaniu na wydanie gry 2go września , deweloper Kylotonn zaoferował niesamowity bonus.

KT Racing wzięło sobie do serca 50 rocznicę WRC i w nadchodzącym tytule, oferować będzi graczom możliwość ścigania się w wielu klasycznych scenariuszach rajdowych, takich jak Akropolis, San Remo, Niemcy i Argentyna, wraz z klasycznymi samochodami rajdowymi Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi i Toyota.

WRC 10 sprawia, że fani serii z niecierpliwością oczekują premiery przynajmniej z kilku powodów. Oprócz uwzględnienia 52 oficjalnych zespołów z sezonu 2021 WRC z WRC, WRC2, WRC3 i Junior WRC, w tytule znajdą się również 4 nowe rajdy w Estonii, Chorwacji, Belgii i Hiszpanii. Tegoroczną edycja gry promuje nie kto inny jak Sebastien Loeb, a wkrótce po premierze rozegrane zostaną finały 2021 WRC eSports w Grecji.

Producent gry zaznacza, że dodatek Colin McRae będzie „darmowy dla każdego, kto zakupi Edycję Standardową lub Deluxe w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery czyli do 16 września”.

Sami powiedzcie, jest moc?

Źródło: twitter.com/WRCTheGame

Trwa ładowanie...