Strona główna » Podsumowanie Ligi Weekendowej Time Attack !

Podsumowanie Ligi Weekendowej Time Attack !

Dobiegły końca rozgrywki Ligi Weekendowej Time Attack organizowane przez ekipę Sim Rally Polska oraz Sim 4 Wheels. Najlepsi kierowcy z całej Polski przez 6 kolejnych weekendów rywalizowali na trasach zlokalizowanych na całym świecie za kierownicą aż 6 różnych samochodów w zmiennych warunkach pogodowych.

Poziom rywalizacji był na najwyższym światowym poziomie czego dowodzą licznie pobijane rekordy świata i czasy w Top 10 na świecie.

Zawodnicy rywalizowali w trzech klasyfikacjach: generalnej, padów oraz drużynowej. W każdej z nich rywalizacja była bardzo zacięta i wszystko mogło wydarzyć się do ostatnich minut ostatniej rundy. Często najlepsze czasy pojawiały się w rankingach na kilka minut przed północą.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Mateusz Głowacki (Sim 4 Wheels), który zwyciężył w 4 z 6 rozegranych rund. Do ostatnich minut rywalizował z nim Przemek Rudzki (TSPR Virtual Rally Team) a najniższy stopień podium podczas ostatniej rundy zapewnił sobie Sebastian Lewandowski (Instinct Motorsport).

Nie mniej zacięta rywalizacja toczyła się w rywalizacji zawodników grających na padach. Tytuł powędrował w ręce Szymona Mazura (Fastpad Rally Team), drugie miejsce zdobył kolega zespołowy Szymona, Mikołaj Piekarski (Fastpad Rally Team) a na 3 miejscu zameldował się Paweł Lis Pixel.

Klasyfikacja generalna

Emocji w klasyfikacji drużynowej również nie brakowało. Najlepsze wyniki osiągała ekipa Sim 4 Wheels (Mateusz Głowacki & Damian Daniel), zacięta rywalizację toczyła z nimi drużyna Instinct Motorsport (Sebastian Lewandowski & Marek Kiebało), która zameldowała się na drugim stopniu podium a podium uzupełniła drużyna TSPR Virtual Rally Team (Tomasz Soszyński & Przemek Rudzki).

Klasyfikacja drużynowa

Wielkie gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, którzy przystąpili do rywalizacji, ponieważ poziom zawodów przerósł oczekiwania wszystkich a emocje i postawa zawodników zasługują na pochwały, rywalizacja toczyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, kierowcy bardzo chętnie sobie pomagali a walka toczyła się w duchu fair-play.

W oczekiwaniu na kolejną edycję mistrzostw zapraszamy do zobaczenia zwycięskiego przejazdu Mateusza Głowackiego (Sim 4 Wheels), który za kierownicą Subaru Imprezy 1995 zwyciężył na wirtualnych trasach rajdu USA.

Zwycięski przejazd Mateusza „Matthew Racing” Głowackiego

Z rajdowymi pozdrowieniami,

Sim 4 Wheels

Trwa ładowanie...